Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Czarny sedan CAGB


Chuck Norris

Rekomendowane odpowiedzi

Witam po przerwie :) . Za wiele się nie zmieniło, auto chciałem sprzedać, ale bez rezultatu i chyba na tamten moment dobrze się stało, że b8 została ze mną.

Od poprzedniego posta minęło półtora roku, auto miało kilka sesji, było dwa razy na ultrace, obsłużyło kumpla wesele oraz moje i zrobiło od tamtej pory może z 5kkm :D.

 

* "chyba na tamten moment dobrze się stało, że b8 została ze mną"

Auto najprawdopodobniej znowu wyląduje na sprzedaż, jest już ze mną ponad 4 lata- nigdy tyle nie miałem jednego auta :D, może też przez to, że długo jej szukałem i jest naprawdę porządnym doinwestowanym wozem. Standardowo jak to bywa ciężko będzie sprzedać dobre auto jeszcze skaleczone tjuningiem, ale nie oddam jej za pół darmo. Jak nikt nie weźmie to następna aktualizacja na wiosne :D.

Jeszcze z "nowości" zmieniłem dupowóz na b6 w avancie. Nie byłbym sobą, gdybym coś tam nie zrobił :decayed: wpadły heble 312 przód, czip, rnse+ moduł bluetooth , a na lato czeka już gwint i łopaty 18"

 

Wrzuce kilka fot z ostatniej sesji, gdzie było kilku fajnych fotografów :DIMG_9984.thumb.jpg.3e05f33bb6d245837aea0763e4904859.jpg

Pozdro! :wink:

IMG_9885.jpg

DSC01751.jpg

DSC01653.jpg

DSC00110.jpg

IMG_0015.jpg

IMG_9818.jpg

IMG_9878.jpg

  • Lubię to 3
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komu pod choinkę? 

WWW.OTOMOTO.PL

Nie Uszkodzony Audi A4 - Nie Pierwszy właściciel (od nowości), Czarny, Diesel, 136 KM, 1 968 cm3

Zastanawiam się czy wystawiać na mobile.de :eusathink:Myślę, że cena jest ok, jakie jest Wasze zdanie na ten temat? 

Lub może ktoś poleci jakiś inny portal?

 

Jakieś foto, żeby nie było nudno :decayed:

 

 

 

Canon EOS 5D283 (1).jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.01.2023 o 09:01, karolek_ust napisał(a):

Co następnego 

Ja chce s4 b5 w sedanie, żona dom. 

Także sprawa jest rozwojowa :decayed:

 

A serio, nic nie planuje, nawet nie chce. Brak czasu zaczął ostatnio mi tak doskwierać, że chyba bym nie pogodził projektu na etapie zadawalającym z autami na codzień gdzie też jakieś pierdoły wpadają, żeby nie było nudno. 

Z perspektywy czasu i już po "kilku latach" na scenie tjuningowej chyba bym wolał wóz typu wojownik- upierdalacz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.01.2023 o 22:06, Chuck Norris napisał(a):

Ja chce s4 b5 w sedanie, żona dom. 

Także sprawa jest rozwojowa :decayed:

 

A serio, nic nie planuje, nawet nie chce. Brak czasu zaczął ostatnio mi tak doskwierać, że chyba bym nie pogodził projektu na etapie zadawalającym z autami na codzień gdzie też jakieś pierdoły wpadają, żeby nie było nudno. 

Z perspektywy czasu i już po "kilku latach" na scenie tjuningowej chyba bym wolał wóz typu wojownik- upierdalacz ;)

Rozumiem ciebie doskonale. Też po sprzedaży A4 B8 , stwierdziłem teraz rodzinne kombi i tylko jakieś drobiazgi . Ty to pewnie prędzej zaczęła niż ja ale ja od 2011 więc rok temu jak sprzedałem B8 było 11 lat tjuningu hehe . Ale to choroba nie uleczalna i teraz znów po czasie człowiek co chwilę coś dokłada do auta które miało być daily. Ale też z tyłu głowy mam by coś kupić do upierdal. Jakieś stare poczciwe audi czy VW 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto chyba trafiło w okolice  Bielska-Białej bo jestem prawie pewien że je dziś w BB widziałem na tablicach SBI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...