Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Czarny sedan CAGB

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ładna sesja , fajne auto , widzę zabezpiecznie skrzyni biegów by nie ukradli auta :D

Opublikowano

Super fotki, pozdrawiam.

  • 7 miesięcy temu...
Opublikowano

Dzieje się coś w temacie? 

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
W dniu 26.12.2020 o 10:08, karolek_ust napisał:

Dzieje się coś w temacie? 

Też jestem ciekaw ..

Opublikowano

Cisza a potem bomba aktualizacji

Opublikowano

Emblematy :audi: w czarny połysk . a fele na złoto i będzie bomba atomowa.  :banan3:

Opublikowano
W dniu 9.04.2020 o 16:19, Chuck Norris napisał:

Felga jest babska, w dodatku budżetowa, 245 na 8.5j byłby balon, co za tym idzie auto by musiało pójść jeszcze wyżej, a już teraz nie jest tak jakbym chciał. O powietrzu sporo myślałem i nie wykluczam, ale jednak wolałbym się skupić na lepszym kole. Wszystkie moje auta miały gwint i były na dany okres spasowane liga, dużo osób pytało czy to powietrze, jest to miłe. Z racji tego, że to auto do stania to czemu też nie pójść ponownie w tą strone.. ?
 

D825730F-1A2F-4966-8A5C-9966458201EA.jpeg

9AE8E529-ECE9-4B19-A9FC-BE71D6DA20C2.jpeg

jak się nazywa ta felga i jakie ma osadzenie ?  czy występuje np w rozmiarze 18''? czy znacie jakieś podobne felgi do tej ?

Opublikowano
  • Autor
14 godzin temu, A4nowy napisał:

jak się nazywa ta felga i jakie ma osadzenie ?  czy występuje np w rozmiarze 18''? czy znacie jakieś podobne felgi do tej ?

Felga z Q5, nie wiem czy oryginalnie występuje w 18", chinol pewnie będzie ;) ---> Alufelgi Audi Q5 8R 8,5x20 ET 33 8R0601025CA

Felgi niedługo będę wystawiał na sprzedaż, cena dla ludzi z forum 2150, felgi w stanie bardzo dobrym, kupione jako nowe dwa lata temu, opony 225/30 rozwarstwione na stopce gratis.

Jak już temat odświeżony to wrzuce jakieś foto. Folia z lamp przednich OUT, pomalowane środki, wymiana spalonego leda, nowe klosze, kierunki led.

Kolejny up powinien być ciut grubszy

 

159862433_1084238045421674_339772361593144559_n.jpg

161203967_452155919366974_8425507801567427057_n.jpg

Opublikowano

 Jakie teraz koło planujesZ czy już jest nowe kolo

Opublikowano

Dobrze siedzi :) 

Opublikowano
  • Autor
W dniu 16.03.2021 o 07:24, karolek_ust napisał:

 Jakie teraz koło planujesZ czy już jest nowe kolo

Koło już jest, widać w oddali na foto, na tą chwile zdradze, że schodze o cal, także 19 wpada, a że nic w przyrodzie nie ginie to o 1.5" szersze będą :D 

Jak ktoś spostrzegawczy to i firme nowej rolki przyuważy :)

 

W dniu 17.03.2021 o 03:31, OLKOS napisał:

Dobrze siedzi :) 

dzięki! ;)

Edytowane przez Chuck Norris

Opublikowano

Rotiform? 

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor
W dniu 18.03.2021 o 21:11, karolek_ust napisał:

Rotiform? 

Tak jest :)

Wpadł airride, rotiform ind-t oraz czarny znaczek na przód i tył. Wyleciał tylny dyfuzor, wpadła tylna nowa ori dokładka. Auto mega brudne (przez 3msc było rozbierane i składane w związku z powietrzem) i jeszcze nie spasowane finalnie, ale zostały już pierdoły i dopieszczenie na zbliżający się sezon. Ogarne mniejsze rzeczy+ detailingi to wpadnie jakaś sesja, wtedy wrzuce więcej fot ;)

 

183130806_768892937328940_3516287012827265640_n.jpg

183517616_791992645078116_9095110812287380594_n.jpg

184884066_2444589989006458_6270120618083920469_n.jpg

Opublikowano
  • Autor

Zapomniałem dopisać, tarcze przód wpadły 345mm, także jest już kompletny setup 345/330 iii trochę mało jednak...:decayed:

Opublikowano
11 minut temu, Chuck Norris napisał:

Zapomniałem dopisać, tarcze przód wpadły 345mm, także jest już kompletny setup 345/330 iii trochę mało jednak...:decayed:

Nie żartuj że nie hamują. Mam taki zestaw tylko w C6 i mi więcej nie potrzeba, jest dobrze wg. mnie a moja C6 ma MW coś około 1900kg.

Opublikowano

Mało tzn koło nie wypełnione przez hamulec hehe 

 

Ładnie to Siadło wszystko

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor
W dniu 10.05.2021 o 21:37, pelonek1 napisał:

Nie żartuj że nie hamują. Mam taki zestaw tylko w C6 i mi więcej nie potrzeba, jest dobrze wg. mnie a moja C6 ma MW coś około 1900kg.

tak jak Karol napisał, bardziej chodzi o wypełnienie przestrzeni w feldze, seria hamowała wystarczająco, ale to też zależy od stylu jazdy ;)

wpadła mała sesja, tak więc kilka zdjęć podrzucam, auto w zasadzie ogarnięte, została kosmetyka

 

edit. nie chcą się foty dobrze dodać, jak ogarne to wrzuce tutaj :decayed:

 

 

Canon EOS 5D544 — skrót .lnk Canon EOS 5D103 — skrót .lnk Canon EOS 5D497 — skrót .lnk Canon EOS 5D283(1) — skrót .lnk

Edytowane przez Chuck Norris

Opublikowano

Co chcesz za hamowanie 356 mm przod czy coś, więcej jednak. 

Opublikowano

Popraw foty bo nic nie widać ?

  • 10 miesięcy temu...
Opublikowano

Andzej i co nowego w temacie

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.