Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Zapuszczony lakier


marcin6622

Rekomendowane odpowiedzi

witam, mam problem z lakierem na moim aucie zwlaszcza na dachu i masce, powierzchnia jest lekko chropwata,niewiem czy poprzedni wlasciciel tak slabo go myl i rzadko,i czy wogole byl garazowany,na lakierze jest taki nalot w postaci malutkich kropeczek,wyglada to jak kurz z daleka,probowalem juz paru rzeczzy tempo,plastmalu i iinych ale slabo to schodzi, niewiem co z tym fantem zrobic.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbuj od najprostszej metody ,pasta tempo .

To nie jest najprostsza metoda, ani najlepsza pasta więc może nie tym na początek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marcin moze zapytaj w jakims malym warsztacie lakierniczym moze wystarczy zrobic dobra polerke oczywiscie maszyna .wydaje mi sie ze koszt nie bedzie zbyt duzy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prawdopodobnie ten element z niby kurzem był malowany, i to gdzieś w "stodole"... polerka niewiele da... może być tak że bezbarwny jest do wymiany... :( podjedź do jakiegoś znajomego lakiernika to powie Ci skąd ten "kurz"... mnie się wydaje z Twojego opisu że ktoś skiepścił malowanko... :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie sadze ,wygaje mi ze auto stalo gdzies pod drzewami czy cos,bo to schodzi ale bardzo slabo, a szmata robi sie zolta .... na szybach tez to jest,szyby sa niebieskawe, ale schodzi octem aczkolwiek slabo,jak bede mial czas to sie za to wezme,bo bedzie z tym zabawy,a na lakierze to chyba dam za jakis czas do polerki ,bo i tak mam do lakierowania zderzak i maske :(.postaram sie zrobic fotki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym się nie zastanawiał i podjechał do lakiernika, u nas w E-g ok 120 zeta biorą, a wiec szkoda kasy na dziwne pasty, woski i próby metoda uda się czy nie :wallbash:, oni się znają wiec nawet jak to coś poważnego to papierem wodnym przejada a dopiero polerka pasta :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kbibi ma rację... ale LukaszR też ma doświadczenie w temacie...

PS: w zeszłym roku malowano poszycia statków w stoczni gdańskiej - kiepski wiatr był i około 2500 samochodów na parkingu szlag trafił... mieli się sądzić ale nie wiem jak to się skończyło...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

120 zeta biora mowisz ale za co?

Sam jestem ciekawy za co te 120 zł, bo wątpię czy tak mało kosztuje polerowanie lakieru, a jeszcze z użyciem papieru wodnego.

Nie wiem komu chciałoby się w to bawić za takie pieniądze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

120 zeta biora mowisz ale za co?

Sam jestem ciekawy za co te 120 zł, bo wątpię czy tak mało kosztuje polerowanie lakieru, a jeszcze z użyciem papieru wodnego.

Nie wiem komu chciałoby się w to bawić za takie pieniądze.

te 120 to bez papieru + 20-25 zł trzeba dorzucić za element jak z papierkiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te 120 to bez papieru + 20-25 zł trzeba dorzucić za element jak z papierkiem

Bardzo dobra cena jeżeli rzeczywiście jest to polerka lakieru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...