Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Schemat elektryczny Climatronic A4 B6 vs A3 8P

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam:decayed:

Mam nietypowe pytanie, posiada ktoś z was schemat elektryczny panelu climatronica do B6 i do...A4 8P?:grin:

Planuje włożyć panel z 8P do mojej B6, prawie wszystkie wtyczki pasują, oprócz jednej. Ta jedna to wtyczka 5-pinowa z grubymi kablami, w panelu od 8P nie ma takiego wejścia, ale znalazłem pod drugim wejściem 'A' 5 wyżłobień, a pod nim 5 pinów na płytce. Jednać nie wiem który pin za co odpowiada.

 

Pozdro:hi:

Opublikowano

Ciekawe masz plany, tylko pytanie po co? ?

Opublikowano

A wziąłeś pod uwagę że elektronika w a3 8p to już troszkę inny system , uklad ciegien czujnikow itd tez pewno jest inny w a3 niż a4 

A3 8p bazuje jednak na Golfie ;) 

Edytowane przez Banan

Opublikowano
  • Autor
3 godziny temu, MaTeo85 napisał:

Ciekawe masz plany, tylko pytanie po co? ?

Planuje tuning wnętrza ;)

Opublikowano
  • Autor
1 godzinę temu, Banan napisał:

A wziąłeś pod uwagę że elektronika w a3 8p to już troszkę inny system , uklad ciegien czujnikow itd tez pewno jest inny w a3 niż a4 

A3 8p bazuje jednak na Golfie ;) 

Okej, dzięki za wskazówki, myślałem też nad dopasowaniem pinów nowego panelu do starej elektroniki, ale nie wiem :rolleyes:

Opublikowano

Ja powtórze pytanie kolegi , po co?

Opublikowano

Elsa i wszystko jasne.
Wszystkie schematy masz pod ręką. 
też się zapytam , po co taki mod?

Opublikowano
  • Autor
30 minut temu, GreGoriO napisał:

Elsa i wszystko jasne.
Wszystkie schematy masz pod ręką. 
też się zapytam , po co taki mod?

Cytuję po raz kolejny, zmieniam nieco wnętrze mojej A4, wg. mnie nowy Climatronic wygląda lepiej niż stary:dontknow:

Opublikowano

Tuning rzecz gustu. Jak dla mnie pokrętła trącą wiochą. Ale o gustach się nie dyskutuje.
Jak wyżej wspomniałem, w Elsa znajdziesz wszystko. Ołówek do łapy i rozpisać wszystko zanim zaczniesz podmianę.

Opublikowano
  • Autor
39 minut temu, GreGoriO napisał:

Tuning rzecz gustu. Jak dla mnie pokrętła trącą wiochą. Ale o gustach się nie dyskutuje.
Jak wyżej wspomniałem, w Elsa znajdziesz wszystko. Ołówek do łapy i rozpisać wszystko zanim zaczniesz podmianę.

Oki, dzięki ;) Już się zabieram, w razie czego dam znać czy się udało:decayed:

  • 1 rok później...
Opublikowano
W dniu 21.04.2020 o 17:59, Loller71830 napisał:

Oki, dzięki ;) Już się zabieram, w razie czego dam znać czy się udało:decayed:

Siema. I jak, udało Ci się coś zmodzić z tym klimatronikiem?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.