Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Targi AMI Lipsk 2009


hary_ns

Rekomendowane odpowiedzi

Od jutra w Lipsku startują następne targi zaraz po Genewie , w tamtym roku zawitałem , w tym jeszcze się zobaczy bo jest czas :)

Audi na targach motoryzacyjnych w Lipsku

Podczas targów motoryzacyjnych w Lipsku AMI 2009 światową premierę będzie świętował model Audi TT RS Roadster. Od 28 marca do 5 kwietnia, na stoisku Audi o powierzchni 2 100 m2 odwiedzający targi będą mogli zobaczyć 20 modeli seryjnych, dwa samochody studyjne i dwa modele historyczne. Po raz pierwszy w Niemczech pokazane zostaną: Audi A4 allroad quatro, Audi A5 Cabriolet i S5 Cabriolet oraz Audi R8 5.2 FSI quatro.

Ceny biletów

Bilet jednodniowy: 10,50 EURO

Bilet jednodniowy ulgowy: 7,00 EURO

Bilet jednodniowy dla dzieci (6 – 12 lat): 5,00 EURO

Bilet wieczorny (od godz. 15.00): 6,50 EURO

Bilet na całe targi: 21,50 EURO

Przedsprzedaż

Bilet jednodniowy: 10,50 EURO

Bilet dla zmotoryzowanych (bez możliwości korzystania z komunikacji miejskiej): 9,50 EURO

Bilet jednodniowy ulgowy: 7,00 EURO

Wszystkie bilety wstępu uprawniają do odwiedzenia targów AMI oraz targów AMITEC – Branżowych Targów: Części – Warsztaty – Serwis

więcej info na http://www.amitec-leipzig.de/LeMMon/kalender_web.nsf/factsheets/8AF4EB5F10137C73C1257021003AE0C2?OpenDocument

http://moto.onet.pl/index.html?args=1944,specjalny.html&node=1944

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka, byłem na targach w Lipsku i myślałem że będą lepsze .Ogolnie fajne bryki ale byłem nastawiony na jazdy i testowanie na różnych symulatorach.Polecam sprawdzenie zderzenia z prędkości 11 km/h oraz jazdę na symulatorze do nauki jazdy .Fajne także symulowanie wywrotki ,dachowania samochodem.Ogółem troche odmienności od naszych targów w Poznaniu no i dojazd z Wrocławia do Lipska niedługo będzie tylko A4 oczywiście autostradą .Pozdrawiam wszystkich i polecam .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...