Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Avant B7 1.8t (Kamil313)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

No niestety ale różnica w jak odebrałem auto po strojeniu to nie było znacznie lepiej. Pamiętasz może jaki jest koszt takiej gruszki?

 

W dniu 10.11.2022 o 21:47, Mukade93 napisał(a):

 

pewnie seryjna gruszka, tez tak mialem jak sie dowiedzialem ze zrobili mi hybryde nie ruszajac gruszki, Łukasz to az nie wierzyl ze takie cos mozna odje*** takie k03 co lepiej wstawalo ale zdychalo tak samo, wykres nizej juz na poprawionej gruszce u germka
 

Opublikowano
4 godziny temu, Kamil313 napisał(a):

No niestety ale różnica w jak odebrałem auto po strojeniu to nie było znacznie lepiej. Pamiętasz może jaki jest koszt takiej gruszki?

 

chyba 300zl + wysylka ale juz niepamietam dokladnie, do geremiego bys musial pisac

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Kolejne zmiany jakie są obecnie wprowadzane. Amory seryjne miały już dość, więc zakupiłem zestaw z mts technik plus odboje z zawieszenia  1BV. Do tego wymiana oleju, filtrów i targanie turbo w celu zamontowania lepszego wg bo to które było okazało sie beznadziejne. Klapa z niego postanowila opuść turbinę  ?. Pewnie będę musiał poczekać jakiś czas żeby się przekonać czy tym razem problem z turbo zostanie zakończony?‍♂️ Następnie czeka mnie wymiana szyby (przez kamien na autostradzie) i oddanie auta do lakiernika zeby doprowadzic auto do dobrej kondycji. Mam nadzieję że uda się wszystko ogarnąć w tej połowie roku.

Snapchat-1305584269.thumb.jpg.aafaa88510b3f0355d8107614a92afd3.jpgreceived_202009202433540.thumb.jpeg.537cb95e85b494e5d567a82ab32f2292.jpegreceived_1164929864213379.thumb.jpeg.9e512c4a0cfd32e5b1c7ef6a624ffe6e.jpeg

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

W końcu auto ogarnięte, odebrane od lakiernika, wszystko zrobione bardzo dobrze. Temat z późnym wstawieniem turbo też zażegnany wszystko fajnie chodzi wiec mordęgi z nim zostaly zakończone. Przy zmianie kół na lato zrezygnowałem z dystansów z tyłu, ponieważ zdarzały się obcierki  przy 3 osobach w samochodzie. Przy okazji pare zdjęć udało się zrobić na "gotowo".

20230420_182705.thumb.jpg.660cd8c8129aa643a3081aa36efe1b8d.jpg20230420_184124.thumb.jpg.ef1994aa266403c8d3516c9da7bd13fe.jpg

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Elegancko wyglada.

Dales eibacha na zwykly amor seryjny? Czy jakies talerzyki oprocz tego dawałeś? Bo super Ci to siadlo. A tez planuje podobnego moda zrobic... Tylko ja mam zawieszenie 1ba i nie wiem jak to u mnie wyjdzie 

Opublikowano
  • Autor

Na początku dałem Eibachy na seryjnego amora (bodajże 1ba miałem) i po ponad 300k km wyzionęły ducha (na Eibachu wytrzymały około 80k km). Zakupiłem amory z MTS, odboje z zawieszenia s line i to wszystko. Talerzyków już nie wymieniałem, bo nie chce zostawić zderzaka na krawężniku. ?

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Witam po dłuższej przerwie. Niestety po kolejnym turbo okazało się że w silniku znajdują się opiłki i to dość w dużej ilości. Po odpaleniu auta ciśnienie oleju osiągało kosmiczne wartości. Po sekcji zwłok padła decyzja żeby kupić nowy piec który okazał się szrotem ale to już historia na inną opowieść ? udało się przed zrobieniem z nim cokolwiek sprawdzić ze stan z ogłoszenia odbiegał od tego co było rzeczywiście... udało się kupić dół silnika  w dobrym stanie w połączeniu z moją głowicą. Wszystko poszło do obróbki i na obecną chwilę auto jest docierane. 

received_837864124012440.thumb.jpeg.4ff630c6d93acf855e95182da3ebf832.jpeg

 

received_795187085491211.thumb.jpeg.9c1cccb5bc3c54e1694d79ab35e38e2a.jpeg

 

received_931930684770593.thumb.jpeg.ca0e2328992db49bf47ffbc56c5ee3f4.jpeg

 

received_3486300304960847.thumb.jpeg.8b47ef1f0dd1f88fe0b3ac9434d4dea7.jpeg

 

received_1005844127215534.thumb.jpeg.9d882e79895efecfb8f5d81e20cbdd83.jpeg

 

received_299417972545886.thumb.jpeg.318ec58d71f13026a926b7476526fe38.jpeg

 

received_255704307244496.thumb.jpeg.6f771bcb2a6ec05b9e01d111b9f3bd62.jpeg

Cały silnik złożony i przy okazji poprosiłem kolegę aby troszkę zmienił wystrój pod maską ?

received_1003740867311492.thumb.jpeg.0c8a664c53ad24882463551436d98689.jpeg

received_284389697629358.thumb.jpeg.d1a27138f90d61214710205a3cbf920d.jpegNa obecną chwile trwa docieranie więc przedemną jeszcze ponowne strojenie na turbinie od innej osoby plus dojdzie serwis gazu. 

 

 

Edytowane przez Kamil313

Opublikowano

O kurła. Przy okazji remontu nie miałeś ochoty poszukać gdzieś zaskórniaków na kutą korbe i 0064?

Opublikowano
  • Autor
19 minut temu, szaryy napisał(a):

O kurła. Przy okazji remontu nie miałeś ochoty poszukać gdzieś zaskórniaków na kutą korbe i 0064?

Niestety już nie pchałem się w kucizne. Nowe turbo przejechało 100 km za które dałem trochę siana i poszło na gwarancje na szczęście bo pojawił się luz osiowy. Zobaczę co się będzie działo teraz, nie ukrywam już mnie temat tego auta zmęczył i chce normalnie cieszyć się jazdą?

  • 5 miesięcy temu...
Opublikowano

Świetna sprawa z tym konkuterem podkładowym ze wsaźnikami ciśnienia oleju itp. Będę musiał zbadać temat. 

 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.