Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Avant B7 1.8t (Kamil313)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Fajny avancior:wink:

powodzenia w modach i bezawaryjności ! 

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Witam,

Po dłuższej przerwie wleciał chip zrobiony przez @edraven. Efekt jest zadawalajacy czuć poprawę dynamiki samochodu. Jak najbardziej polecam robić programy u niego ?

Screenshot_20200709-150949_Drive.jpg

Opublikowano

Bomba :thumbup1:

Teraz można wyprzedać :grin:

Opublikowano
  • Autor
14 minut temu, Tkoczu_ napisał:

Bomba :thumbup1:

Teraz można wyprzedać :grin:

Ręka nie będzie już tak często schodzić na lewarek po redukcje :grin:

Opublikowano

Krzysiek zna się na robocie :D też uważam, że warto mu oddać auto na lekką poprawę fabryki :D nooo teraz to chyba będę musiał Cie puszczać na lewym pasie :whistling:

Opublikowano
  • Autor
Godzinę temu, Hubertus01 napisał:

Krzysiek zna się na robocie :D też uważam, że warto mu oddać auto na lekką poprawę fabryki :D nooo teraz to chyba będę musiał Cie puszczać na lewym pasie :whistling:

Dokładnie tak :thumbup1: hahaha z tym lewym pasem to nic nie wiadomo, nie chce się porwać z motyką na słońce :grin:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
W dniu 9.05.2020 o 12:26, Kamil313 napisał:

Mała aktualizacja

Wleciały nowe heble  z zaciskami,  cały zestaw z zimmermana,  wystąpił mały problem że zaciski tarłyby o felge więc z przodu wylądował 1 cm dystans.

20200507_174741.jpg20200507_174854.jpg

 

 

Piękna sprawa ? A ile taki setapik jeśli można zapytać.

Opublikowano
  • Autor
14 godzin temu, Peci84 napisał:

Piękna sprawa ? A ile taki setapik jeśli można zapytać.

Za zestaw tarcz i klocków lekko ponad tysiak, A za zaciski z osłonami do tylu większymi 1300 z tego co dobrze pamiętam. Różnica jest znaczna i naprawdę  warto zainwestować w swapa ?

Opublikowano
17 godzin temu, Peci84 napisał:

Piękna sprawa ? A ile taki setapik jeśli można zapytać.

Mam cały setup 

  • 6 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

Z nowym rokiem czas przerwać ciszę w wątku :D. Przy okazji wymiany rozrządu i pompy wody, wleci fmic na dniach. 

Snapchat-1097683523.jpg

Edytowane przez Kamil313

Opublikowano

 

Wspaniały samochód, kolego strażak. pozdrawiam ze Słowacji. Chociaż jestem tylko strażakiem ochotnikiem ...

Opublikowano
  • Autor
1 godzinę temu, pety k napisał:

 

Wspaniały samochód, kolego strażak. pozdrawiam ze Słowacji. Chociaż jestem tylko strażakiem ochotnikiem ...

Również pozdrawiam kolegę z braci strażackiej i dziękuję za opinie ?. Ja też dzialam jako ochotnik chociaz marzenia po skończonej szkole średniej byly aby próbować isc do panstwowej.

Opublikowano

:thumbup:

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Niestety miał być szybki serwis lecz okazało się że auto zostanie dłużej w naprawie. Auto przerywało wyskakiwał błąd wypadania zapłonu na 1 cylindrze swiece przy wymianie oleju wymieniłem temat ucichł niestety. Temat powrócił wiec przy okazji wymiany rozrządu i zamontowaniu IC, znajomy zaczal sprawdzać kompresje. Na 1,2,4 cylindrze wyskoczyło 13 barów na 3 11. Na tym cylindrze gdzie byla slabsza komoresj pojawiły się kropelki płynu chłodniczego.

received_930874297722195.jpeg

No i jak sie okazało 3 cylinder był mokry reszta sucha.received_438366450784137.jpeg

Ogólnie przy okazji zostal sprawdzony silnik po ponad 270 tysiącach nalotu z czego prawie 70 na lpg jest naprawdę w dobrym stanie. Teraz czekamy aby odebrać glowice na dniach i mozna zrobic uszczelkę oraz poskładać juz Audi w 1 całość.

Edytowane przez Kamil313

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

szykuje się gruby remont ale i co za tym idzie zmiany na lepsze :D FMIC już czeka na montaż:whistling:

Opublikowano
  • Autor
2 minuty temu, Hubertus01 napisał:

szykuje się gruby remont ale i co za tym idzie zmiany na lepsze :D FMIC już czeka na montaż:whistling:

Dokładnie :D Trzeba będzie umilić życie sąsiadom nieco głośniejszym wydechem :lol:

Opublikowano

jak ogarniesz mechanike to później pasuje coś wizualnie dodać :D ciemna szyba dobrze by siadła

Opublikowano
  • Autor

Coraz bardziej się o to prosi żeby je ściemnić :lol:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

No i po dłuższym przestoju Audi wróciło do żywych. Wleciała głowica, pompa wspomagania i cooler. Auto jest o wiele bardziej żywsze i fajnie się zbiera bez zbędnego ciśnięcia. Znajomy upchnął fmica bez wywalania kratek po dłuższej bitwie z dopasowaniem węży. Dół silnika jest w bardzo dobrym stanie więc bez problemu mogę zacząć zbieranie gratów na większe moce. Pytanie odnośnie turbo, co byście bardziej doradzali wstawić większe  czy bawić się w hybrydę?received_875406686584682.jpegreceived_130963338882409.jpeg

Opublikowano

Co najbardziej kłuje w oczy, to szpara między zderzakiem i maską. :mellow: Ale chyba wszystkie B7 tak mają, z tego co widzę. Szkoda, że te Pompeie nie są szersze. Brakuje jej jeszcze trochę muskularności. Chociaż i tak już coraz lepiej wizualnie wygląda. :D

No i kolor chyba jeden z lepszych do Avanta B7.

Czemu dystans 1cm powodował wibracje? 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.