Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Który zamiennik?


wojtas_7

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.

Muszę wymienić całe zawieszenie i które byś ile polecili z tych dwóch?

Wiem że to może na krótko ale na obecną chwilę muszę takie zamowichttp://WAHACZE MASTER SPORT ZESTAW AUDI A4 B6 2001-2004r lub 

http://WAHACZE KPL AUDI A4 B6 2001-2004 SKV GERMANY

Edytowane przez wojtas_7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajomy ma B6 na gwincie i założył Master Sport na całą górę i jest zadowolony. Ale to raczej niska półka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"recenzje" jednego zestawu masz tutaj bo już ktoś zakładał i możesz poczytać :

 

Na jednym ani drugim zestawie jeszcze nie jeździłem więc się nie wypowiem, poszukaj na forum na pewno gdzieś są tematy i opinie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja Master sporta polecę dla odmiany. Zrobiłem już ponad 10 tysięcy kilometrów. Zero oznak zużycia czy podejrzanych dźwięków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.05.2020 o 17:50, wojtas_7 napisał:

Witam wszystkich.

Muszę wymienić całe zawieszenie i które byś ile polecili z tych dwóch?

Wiem że to może na krótko ale na obecną chwilę muszę takie zamowichttp://WAHACZE MASTER SPORT ZESTAW AUDI A4 B6 2001-2004r lub 

http://WAHACZE KPL AUDI A4 B6 2001-2004 SKV GERMANY

Jak dla mnie lepszy skv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Venovsky napisał:

A ja Master sporta polecę dla odmiany. Zrobiłem już ponad 10 tysięcy kilometrów. Zero oznak zużycia czy podejrzanych dźwięków.

Włożyłeś cały zawias z Master Sporta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na temat master sporta było tyle już pisane a jednak dalej pojawiają sie zapytania :rtfm: np.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z dwojga złego lepszy dla mnie jednak skv bo na nim jeździłem i nie było problemów (poradziłem się w sklepie co lepsze z tańszych wahaczy i dali mi te). Jeśli chodzi o master sporta to znajomi mi odradzili i unikam więc jakąś opinie zebrałem przed zakupem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak podpiął kolega, u mnie zestaw skv założony pół roku temu i nie mam problemu z zawieszeniem. Zebrałem opinie w temacie, poczytałem podpięty przez kogoś wątek o wahaczach i zdecydowałem się na skv. Podpowiedziano mi co zrobić żeby ułatwić sobie życie (wahacze zakładałem sam) i dałem radę. Każdy założy co chce ale ja mogę skv polecić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, manjaro napisał:

Tak jak podpiął kolega, u mnie zestaw skv założony pół roku temu i nie mam problemu z zawieszeniem. Zebrałem opinie w temacie, poczytałem podpięty przez kogoś wątek o wahaczach i zdecydowałem się na skv. Podpowiedziano mi co zrobić żeby ułatwić sobie życie (wahacze zakładałem sam) i dałem radę. Każdy założy co chce ale ja mogę skv polecić

ile masz nalatane na zawieszeniu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W B5 zrobiłem na zawieszeniu 60tyś km i sprzedałem auto i sie przesiadłem na B7. Na tą chwilę nie musiałem zaglądać w zawieszenie, ale jeśli będzie okazja to przemyślę znów skv, tym bardziej że kolega z B7 również montował do siebie. Ciekawe ile przejechał :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wiem, na skv zrobiłem jakieś 7-8 tyś km w te pół roku więc bez szałów ale jak do tej pory nie miałem żadnych stuków jeśli chodzi o zawieszenie czy jakiś luz. Jeśli utrzymają się tak jak koledze @Partarjan to będą najlepiej wydane pieniądze na naprawę (do tego przełożone samemu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...