Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi S4 B6 Goodwood Green 2004 - sprzedam

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Chciałbym wam zaprezentować moja S4 kupiona rok temu

Auto kupiłem z przebiegiem 132 tys aktualnie 148 tys. Dla niedowiarków przebieg prawdziwy! 

Rozrząd ogarnięty przy 120 tys.

 

Co zrobiłem zaraz po kupnie:

Wszystkie świece

Wszystkie cewki

Olej w silniku 5w40 X-cess + filtry

Olej w skrzyni biegów + filtr

Olej w tylnym moście

Płyn hamulcowy

Płyn chłodniczy

Lewa chłodnica wody (podciekała)

Nabita klimatyzacja

Cale zawieszenie z przodu Lemfordera

Czujnik poziomowania xenonow z przodu

Nowe opony letnie

Nowe mapy 2019

Do zrobienia:

Czujnik pdc tył (jest w schowku pomalowany nie ma kiedy zderzaka ściągnąć....)

Prawy xenon świeci w dół

To wszystko....

Po pół roku przyszedł czas na wydech :

Tak brzmi :

 

https://pl-pl.facebook.com/inochimotorsport/videos/2652147268184277/

https://pl-pl.facebook.com/inochimotorsport/videos/380206376252847/

 

A tak wyglądał/wygląda wydech :

20190704_195438.jpg

20190704_195429.jpg

20190920_111518.jpg

20190920_111439.jpgL1077278.jpg

 

Po małym zdarzeniu z krawężnikiem  przyszedł  czas na malowanie było trochę rudej na nadkolach i ostatni dzwonek żeby coś z tym zrobić (tak wiem lakiernik zaszalał z kratkami....) :

IMG_20200217_181512.jpg

IMG_20200217_181631.jpgIMG_20200217_164207.jpg

IMG_20200220_090547.jpg

Doszła jeszcze kierownica z a4 b7 (wszystko zakodowane):

20200402_202630.jpg20200402_202640.jpg

Bo wyglądała tak (bleh) :

20200214_150006.jpg

No i na koniec mała sesja:

L1077272.jpgL1077286.jpgL1077300.jpgL1077295.jpgL1077366.jpgL1077378.jpg

Edytowane przez macintosh

Opublikowano

Piękna, coraz mniej takich, niech bezawaryjnie służy!

Po custom wydechu dopiero ten motor odżywa ?

Btw. Wnętrze to Amaretto?

Pozdrawiam ?

Opublikowano

ja bym dodał do zrobienia - wymienić/okleić dekory :P 

Opublikowano

Ciekawe, rzadko spotykane zestawienie kolorystyczne. Na żywo musi pięknie wyglądać ?

Kierownicę zostawiłbym ori. 

Odnośnie dekorów podpisuję się pod przedmówcą.

 

Opublikowano
  • Autor

No nie wiem mi sie dekory podobaja a jak juz chcecie zmieniac to na jakie??? A kierownica naprawde zle wygladala nie moglem na nia potrzec no i MF mi brakowalo :)

Opublikowano

Bardzo ładny i oryginalny, super.

Opublikowano

Nie sprzedajesz jednak?

Opublikowano
  • Autor
1 minutę temu, MarcinL napisał:

Nie sprzedajesz jednak?

Raczej nie... tzn jak sie trafi normalny klient to tak... generalnie nie mam parcia powoli jednak zbieram na rs4 apetyt rosnie na kucyki.... :)

Opublikowano
1 godzinę temu, macintosh napisał:

No nie wiem mi sie dekory podobaja a jak juz chcecie zmieniac to na jakie??? A kierownica naprawde zle wygladala nie moglem na nia potrzec no i MF mi brakowalo :)

Czarne

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

No i mamy pierwsza awarie :)

chlodnica puscila.....

20200604_170922.jpg

Opublikowano

Masz perełkę nie ma co . :thumbup1:

Pójdzie w dół ? :whistling:

Opublikowano
  • Autor
Godzinę temu, dekiel 13 napisał:

Masz perełkę nie ma co . :thumbup1:

Pójdzie w dół ? :whistling:

Złośliwie czy nie ? :P

Czy pójdzie w dół ?? na 99 % nie ... i tak jest nisko :)

Opublikowano

Piękne zestawienie koloru auta i wnętrza. Niecodzienne i zarazem ekskluzywne ???

Opublikowano
  • Autor

Zamwówiona :D

chlodnica.jpg

Opublikowano
9 godzin temu, macintosh napisał:

Złośliwie czy nie ? :P

Czy pójdzie w dół ?? na 99 % nie ... i tak jest nisko :)

No co Ty pytam po prostu bo sam lubię glębę i krecę gwintem. B)

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Informuje ze autko jest na sprzedaż . Proszę pisać na forum.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.