Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Logi, słabo do 3tyś, wypadanie zapłonu 1.8t bex


dudpis

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie ogarniam staruszka, niedawno go nabyłem, ale mam pare problemów. Auto nie jest zbyt żwawe do 3 tyś, ogółem zaczyna jechać koło tej wartości, wcześniej jedzie, ale wydaje mi się, że za słabo. Drugi problem to taki, że wypada mi zapłon na wolnych na tylko 3 cylidrze, lpg nie posiadam. Wiem, że tematów masa o tym, ale nie mogę ogarnąć. Świece nowe, cewki zamieniałem miejscami. Kompresja na cylindrach 11,2;11;10.5;10.7. Kompresja wiem, że może średnia, ale manometr był bez gwintu z gumową końcówką i dużo zależało od ułożenia. Wypadanie objawia się telepnięciem lekkim silnika i słychać to z wydechu na postoju. Płynu chłodzącego nic nie ubywa, oleju b. mało. Do wymiany mam na pewno uszczelniacze zaworowe bo auto po długiiimm postoju puści małego dymka. Zrobiłem logi, ale na stronę mogę wrzucić tylko 003;020 i 115;118. Zrobiłem jeszcze 002;033, ale się ładują w nieskończoność i nie chcą skończyć. Na podstawie tych 4 jesteście w stanie coś pomóc? Dorzucę tą resztę, tylko ciemno już a nie chcę ganiać po ciemku z laptopem.

115;118

VAGLOGGER.APPHB.COM

003;020

VAGLOGGER.APPHB.COM

 

Edytowane przez dudpis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacznij od sprawdzenia przepływki bo wygląda na jakiś zamiennik, a te auta działaja dobrze tylko na org.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzuciłem w arkusz googla i działają logi 002 033, także dorzucam:

DOCS.GOOGLE.COM

Створюйте нові таблиці та редагуйте їх разом з іншими на комп’ютері, телефоні або планшеті. Працюйте навіть без з’єднання з Інтернетом. Редагуйте файли Excel у Таблицях. Безкоштовно від...


Łukasz13 ale zaniża coś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oryginał bosha, nie mogę tylko numerów doczytać.

IMG_20200513_140233.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyjmij wkład i tam szukaj numerów.

Obudowa nie mierzy, a wkład może być różny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie trochę to trwało, ale robię remont i nie miałem kiedy wyjąć, a tym bardziej, że śruby tak stały że musiałem je ciąć szlifierką. Wkład jest oryginalny. Przeczyściłem go, ale nie było dużo syfu wydaje mi się, jeszcze jazda testowa, ale pada teraz i nie mogę go nawet włożyć na miejsce.

 

IMG_20200526_154248.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra założyłem to padło i jest tragedia po czyszczeniu. Zapłonu wywala cały czas na wolnych po odpaleniu, dopiero po chwili powraca jak wcześniej. No i wywala 2 błędy. Świeci kontrola trakcji i check. Check od tego, że pewnie odłączałem aku. Ale kontrola zaraz po usunięciu i odpaleniu powróciła. Umarła całkiem przepływka?

 

 

IMG_20200526_172109.jpg

Edytowane przez dudpis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak czyściłeś przepływkę? Pewnie ją całkiem uszkodziłeś. Pierwszy błąd nieważny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmywacz do hamulców i waciki do uszów. Drucik jednak był zasyfiony trochę, nie mam pojecia co tam mogło pójść nie tak. Oczywiście czekałem, aż odparuje wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, dudpis napisał:

waciki do uszów

I tym sposobem ujebałeś przepływkę. Nie wolno tam niczym dotykać, jedynie moczenie, mycie pod ciśnieniem środkami typu ipa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to narobiłem. Ale brud był bardzo oblepiony na tym drucie, także nie wiem czy by to czymś puściło. Także szukam przepływomierza teraz. Orientujecie czy z Leona 1 1.8t 180 podejdzie na podmiankę, żeby tylko sprawdzić czy bd lepiej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy od każdego oznaczenia silnika ale od któregoś na pewno pasuje :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymieniałem przepływkę, pożyczyłem od znajomego, błędów brak. Wydaje mi się, że jest minimalnie lepiej od 2 tyś, nie jakaś przepaść, ale lepiej, chociaż było tylko 17 stopni. No i zapłon dalej pierze na 3 cyl, wydaje mi się, że głowica niestety będzie do roboty.
115;118

VAGLOGGER.APPHB.COM

002;033

DOCS.GOOGLE.COM

Створюйте нові таблиці та редагуйте їх разом з іншими на комп’ютері, телефоні або планшеті. Працюйте навіть без з’єднання з Інтернетом. Редагуйте файли Excel у Таблицях. Безкоштовно від...

003;020

DOCS.GOOGLE.COM

Створюйте нові таблиці та редагуйте їх разом з іншими на комп’ютері, телефоні або планшеті. Працюйте навіть без з’єднання з Інтернетом. Редагуйте файли Excel у Таблицях. Безкоштовно від...


Jeszcze mi powiedzcie, czemu nie moge tych plików dawać na normalne strony. Teraz tylko jeden mi wskoczył ten pierwszy, w reszcie coś jest bo w arkuszu jest wszystko, ale na stronie wyskakuje, że zawartość pusta.

Edytowane przez dudpis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już powinno działać. Nie wiedziałem, że jakieś zabezpieczenia są.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta przepływka to w ogóle w ciul za mało mierzy więc się nie nadaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widzę, że ma 120 cos na górze. Ile wgl powinno być? No i czemu tamta była zła skoro miała ze 150 na górze, a ładnie wstawała? Pytam bo chciałbym coś sam kumać z tych logów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś uroni rąbka tajemnicy czy to jakaś tajemna wiedza? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...