Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Logi, słabo do 3tyś, wypadanie zapłonu 1.8t bex

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Panowie ogarniam staruszka, niedawno go nabyłem, ale mam pare problemów. Auto nie jest zbyt żwawe do 3 tyś, ogółem zaczyna jechać koło tej wartości, wcześniej jedzie, ale wydaje mi się, że za słabo. Drugi problem to taki, że wypada mi zapłon na wolnych na tylko 3 cylidrze, lpg nie posiadam. Wiem, że tematów masa o tym, ale nie mogę ogarnąć. Świece nowe, cewki zamieniałem miejscami. Kompresja na cylindrach 11,2;11;10.5;10.7. Kompresja wiem, że może średnia, ale manometr był bez gwintu z gumową końcówką i dużo zależało od ułożenia. Wypadanie objawia się telepnięciem lekkim silnika i słychać to z wydechu na postoju. Płynu chłodzącego nic nie ubywa, oleju b. mało. Do wymiany mam na pewno uszczelniacze zaworowe bo auto po długiiimm postoju puści małego dymka. Zrobiłem logi, ale na stronę mogę wrzucić tylko 003;020 i 115;118. Zrobiłem jeszcze 002;033, ale się ładują w nieskończoność i nie chcą skończyć. Na podstawie tych 4 jesteście w stanie coś pomóc? Dorzucę tą resztę, tylko ciemno już a nie chcę ganiać po ciemku z laptopem.

115;118

VAGLOGGER.APPHB.COM

003;020

VAGLOGGER.APPHB.COM

 

Edytowane przez dudpis

Opublikowano

Zacznij od sprawdzenia przepływki bo wygląda na jakiś zamiennik, a te auta działaja dobrze tylko na org.

Opublikowano
  • Autor

Wrzuciłem w arkusz googla i działają logi 002 033, także dorzucam:

DOCS.GOOGLE.COM

Створюйте нові таблиці та редагуйте їх разом з іншими на комп’ютері, телефоні або планшеті. Працюйте навіть без з’єднання з Інтернетом. Редагуйте файли Excel у Таблицях. Безкоштовно від...


Łukasz13 ale zaniża coś?

Opublikowano

Pokazuje głupoty więc pytam czy oryginał.

Opublikowano
  • Autor

Oryginał bosha, nie mogę tylko numerów doczytać.

IMG_20200513_140233.jpg

Opublikowano

Wyjmij wkład i tam szukaj numerów.

Obudowa nie mierzy, a wkład może być różny.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Panowie trochę to trwało, ale robię remont i nie miałem kiedy wyjąć, a tym bardziej, że śruby tak stały że musiałem je ciąć szlifierką. Wkład jest oryginalny. Przeczyściłem go, ale nie było dużo syfu wydaje mi się, jeszcze jazda testowa, ale pada teraz i nie mogę go nawet włożyć na miejsce.

 

IMG_20200526_154248.jpg

Opublikowano
  • Autor

Dobra założyłem to padło i jest tragedia po czyszczeniu. Zapłonu wywala cały czas na wolnych po odpaleniu, dopiero po chwili powraca jak wcześniej. No i wywala 2 błędy. Świeci kontrola trakcji i check. Check od tego, że pewnie odłączałem aku. Ale kontrola zaraz po usunięciu i odpaleniu powróciła. Umarła całkiem przepływka?

 

 

IMG_20200526_172109.jpg

Edytowane przez dudpis

Opublikowano

Jak czyściłeś przepływkę? Pewnie ją całkiem uszkodziłeś. Pierwszy błąd nieważny.

Opublikowano
  • Autor

Zmywacz do hamulców i waciki do uszów. Drucik jednak był zasyfiony trochę, nie mam pojecia co tam mogło pójść nie tak. Oczywiście czekałem, aż odparuje wszystko.

Opublikowano
21 minut temu, dudpis napisał:

waciki do uszów

I tym sposobem ujebałeś przepływkę. Nie wolno tam niczym dotykać, jedynie moczenie, mycie pod ciśnieniem środkami typu ipa.

Opublikowano
  • Autor

No to narobiłem. Ale brud był bardzo oblepiony na tym drucie, także nie wiem czy by to czymś puściło. Także szukam przepływomierza teraz. Orientujecie czy z Leona 1 1.8t 180 podejdzie na podmiankę, żeby tylko sprawdzić czy bd lepiej?

Opublikowano

Nie wiem czy od każdego oznaczenia silnika ale od któregoś na pewno pasuje :D

Opublikowano
  • Autor

Wymieniałem przepływkę, pożyczyłem od znajomego, błędów brak. Wydaje mi się, że jest minimalnie lepiej od 2 tyś, nie jakaś przepaść, ale lepiej, chociaż było tylko 17 stopni. No i zapłon dalej pierze na 3 cyl, wydaje mi się, że głowica niestety będzie do roboty.
115;118

VAGLOGGER.APPHB.COM

002;033

DOCS.GOOGLE.COM

Створюйте нові таблиці та редагуйте їх разом з іншими на комп’ютері, телефоні або планшеті. Працюйте навіть без з’єднання з Інтернетом. Редагуйте файли Excel у Таблицях. Безкоштовно від...

003;020

DOCS.GOOGLE.COM

Створюйте нові таблиці та редагуйте їх разом з іншими на комп’ютері, телефоні або планшеті. Працюйте навіть без з’єднання з Інтернетом. Редагуйте файли Excel у Таблицях. Безкоштовно від...


Jeszcze mi powiedzcie, czemu nie moge tych plików dawać na normalne strony. Teraz tylko jeden mi wskoczył ten pierwszy, w reszcie coś jest bo w arkuszu jest wszystko, ale na stronie wyskakuje, że zawartość pusta.

Edytowane przez dudpis

Opublikowano

Jak to odczytać bez jakiś uprawnień?

Opublikowano
  • Autor

Już powinno działać. Nie wiedziałem, że jakieś zabezpieczenia są.

Opublikowano

Ta przepływka to w ogóle w ciul za mało mierzy więc się nie nadaje.

Opublikowano
  • Autor

No widzę, że ma 120 cos na górze. Ile wgl powinno być? No i czemu tamta była zła skoro miała ze 150 na górze, a ładnie wstawała? Pytam bo chciałbym coś sam kumać z tych logów.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Ktoś uroni rąbka tajemnicy czy to jakaś tajemna wiedza? :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.