Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Ciemne lampy A4 B6

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
26 minut temu, kamil-vag napisał:

Możesz normalnie jeździć. 

a powiedz mi, dużo roboty jest jakbym kupił lampy z xenonami? normalnie właśnie mam lampy na zwykle h7

Opublikowano

Żeby było legalnie to dołożenie samopoziomu i układu spryskiwaczy reflektorów. 

A jeśli nie chcesz tego dokładać to kupujesz xenon zwykły i jest P&P. Wkładasz tylko do xenona zwykle silniczki z lamp H7... 

Przy bixenonach już jest trochę kombinacji, żeby zrobić regulacje z kabiny... 

Opublikowano
  • Autor
5 minut temu, kamil-vag napisał:

Żeby było legalnie to dołożenie samopoziomu i układu spryskiwaczy reflektorów. 

A jeśli nie chcesz tego dokładać to kupujesz xenon zwykły i jest P&P. Wkładasz tylko do xenona zwykle silniczki z lamp H7... 

Przy bixenonach już jest trochę kombinacji, żeby zrobić regulacje z kabiny... 

a powiedzmy podczas kontroli są w stanie sprawdzić czy są xenony?

Opublikowano

Pewnie, to odrazu widać po zapaleniu świateł... 

Może zacznijmy od najważniejszej kwestii ile chcesz przeznaczyć pieniedzy na te lampy? 

Opublikowano
  • Autor

limitu nie masz, szczerze 

Opublikowano

Mniej w oczy rzucają się np biledy Koito. 

Przy xenonie, bixenonie warto mieć chociaż samopoziom zrobiony. 

Moduł z prawie całą wiązka i czujnikami poziomu kupisz w granicach 300-350zl 

Bixy w fajnym stanie, na soczewce z a4 b8 fl to koszt 1000-1300 zł. 

Wszystko zależy od Cb. 

Opublikowano
  • Autor
26 minut temu, kamil-vag napisał:

Mniej w oczy rzucają się np biledy Koito. 

Przy xenonie, bixenonie warto mieć chociaż samopoziom zrobiony. 

Moduł z prawie całą wiązka i czujnikami poziomu kupisz w granicach 300-350zl 

Bixy w fajnym stanie, na soczewce z a4 b8 fl to koszt 1000-1300 zł. 

Wszystko zależy od Cb. 

możesz dać jakiś link do tych koito?

Opublikowano

Akurat niedawno takie robiłem :

Ogólnie biled ciężki temat do znalezienia w B6, mało osób się bierze za przerobianie zwykłych lamp, bo ciężko je ładnie rozkleić. 

Druga sprawa soczewki biledow są duże, ciężko je upychać w tak małe lampy... 

Ale biled ma sporą zaletę, nie ma przetwornic, żarników, jest praktycznie bezobsługowy... 

Zawsze możesz też kupić jakieś dobre żarówki ledowe, ale ich ceny to prawie kpl projektorów biled'owych. Czyli granice 400-450 zł... 

 

Opublikowano
  • Autor
9 minut temu, kamil-vag napisał:

Akurat niedawno takie robiłem :

Ogólnie biled ciężki temat do znalezienia w B6, mało osób się bierze za przerobianie zwykłych lamp, bo ciężko je ładnie rozkleić. 

Druga sprawa soczewki biledow są duże, ciężko je upychać w tak małe lampy... 

Ale biled ma sporą zaletę, nie ma przetwornic, żarników, jest praktycznie bezobsługowy... 

Zawsze możesz też kupić jakieś dobre żarówki ledowe, ale ich ceny to prawie kpl projektorów biled'owych. Czyli granice 400-450 zł... 

 

ale na ledachtez nie można jeździć nie?

Edytowane przez fukilas

Opublikowano

Kolejny "tjuningowiec" co to lasn na pierwszym miejscu i laski pod dyskoteką.

Fura skóra, komóra i opony naliwajki  20" za 20 zł sztuka, lampki ledy,sredy i chińskie ksenony.

O kutwa.

Opublikowano
29 minut temu, Fido napisał:

Kolejny "tjuningowiec" co to lasn na pierwszym miejscu i laski pod dyskoteką.

Fura skóra, komóra i opony naliwajki  20" za 20 zł sztuka, lampki ledy,sredy i chińskie ksenony.

O kutwa.

Każdy "tjuninguje" jak uważa,dla mnie takim "tjuningiem" była zmiana lamp xenon na bixy z soczewka b8 bym lepiej widział po ciemku,moduł bt + kiera mf z b7 bym nie szukał telefonu w kieszeni gdy dzwoni,wkrótce wymiana hamulców na 320/288 by auto zatrzymywało się przed pieszym a nie za nim itd... 

A niektórzy wolą jeździć choinką i w sumie nie mam nic do tego,poza tym iż nigdy bym takim autem nie pojechał ?

Edytowane przez pila24

Opublikowano

Tuning tak, tjuning nie.

Jak ktoś z głową i zgodnie ze sztuką robi to pierwsze to jestem ZA.

To drugie jestem na nie.

Szprajem czarnym ubabrają tylne lampy i potem nie widać ani stopu ani kierunku.

Już nie będę się rozpisywał i chynskich ksenonach.

Opublikowano
  • Autor

Spokojnie panowie :) zamówione zwykle lampy! :) na H7 

Opublikowano

Jak się uparłeś na Xenon to trzeba to zrobić zgodnie ze sztuką.

Trzeba uszanować tych co z przeciwka jadą.

Chyba że lubisz jak cię oślepiają.

Koszt znaczny bo samopoziom trzeba założyć i spryski.

Decyduj.

Opublikowano
  • Autor
Teraz, Fido napisał:

Jak się uparłeś na Xenon to trzeba to zrobić zgodnie ze sztuką.

Trzeba uszanować tych co z przeciwka jadą.

Chyba że lubisz jak cię oślepiają.

Koszt znaczny bo samopoziom trzeba założyć i spryski.

Decyduj.

wiem, wiem, niedługo zmiana na nowszy model, także już z xenonem

Opublikowano

:thumbup1:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.