Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B9 35 TFSI S-tronic Turbo Blue S-line 2020 + Power Box by V-tech Smerf D4NTEgo


D4NTE

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, skotyman napisał:

Ja dla pewności po każdym myciu delikatnie WD-40 psikam :grin:

Jak ktoś delikatnie jeździ to i tarcze się nie dotrą, a tutaj kolega widzę kupił sportowego mercedesa i przy takim użytkowaniu i braku poszanowania auta to wiadomo, że tarcze będą się błyszczały..

To nie jest testówka w bukowinie żeby rozgrzewać tarcze do czerwoności :decayed:

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, skotyman napisał:

Ja dla pewności po każdym myciu delikatnie WD-40 psikam :grin:

Zapewne bezszelestnie hamują :whistling::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, Shadow napisał:

Jak ktoś delikatnie jeździ to i tarcze się nie dotrą, a tutaj kolega widzę kupił sportowego mercedesa i przy takim użytkowaniu i braku poszanowania auta to wiadomo, że tarcze będą się błyszczały..

To nie jest testówka w bukowinie żeby rozgrzewać tarcze do czerwoności :decayed:

o to właśnie :thumbup1::gicior::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, D4NTE napisał:

Dziś po myciu wpadły na błotniki czarne emblematy s-line ? jakby ktoś chciał srebrne jak nówki mam na sell podklejone taśma 3m.

20200702_172811.jpg

Detale mają znaczenie ;)

Powiedz, gdzie kupowałeś te czarne emblematy, jak z jakością, czy czerwone pole jest naklejane jak w ori?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, l2k2 napisał:

Detale mają znaczenie ;)

Powiedz, gdzie kupowałeś te czarne emblematy, jak z jakością, czy czerwone pole jest naklejane jak w ori?

Jakość oryginału, super wyglądają. Gdyby był badziew nie kleił bym po aucie. Szybko wysyła.

Link #Aliexpress 18,56 zł  20%OFF | OEM ABS Emblem Badge letter Car accessories sticker for Audi S line Sline S3 S4 S5 S6 S7 S8 A4L A6L Q3 Q5 Q7 TT Fender stickers
https://a.aliexpress.com/_BPprc7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, D4NTE napisał:

Jakość oryginału, super wyglądają. Gdyby był badziew nie kleił bym po aucie. Szybko wysyła.

Link #Aliexpress 18,56 zł  20%OFF | OEM ABS Emblem Badge letter Car accessories sticker for Audi S line Sline S3 S4 S5 S6 S7 S8 A4L A6L Q3 Q5 Q7 TT Fender stickers
https://a.aliexpress.com/_BPprc7

Dzięki, tak też myślę, że badziewia byś nie kleił, fajnie wyglądają :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, l2k2 napisał:

Dzięki, tak też myślę, że badziewia byś nie kleił, fajnie wyglądają :thumbup1:

Będziesz zadowolony :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ pięknie to wygląda w tym kolorze :D Nie myślałeś o listwach progowych w czarnym połysku?

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, czarny69 napisał:

Ależ pięknie to wygląda w tym kolorze :D Nie myślałeś o listwach progowych w czarnym połysku?

już o tym wspominałem :whistling: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, czarny69 napisał:

Ależ pięknie to wygląda w tym kolorze :D Nie myślałeś o listwach progowych w czarnym połysku?


Dzięki za miłe słowo, plan jest zobaczymy kiedy będzie czas na realizacje... :whistling:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.07.2020 o 12:52, jedrekx napisał:

już o tym wspominałem :whistling: 

Zgadza się ;-) plany są na moda.

Na ten moment czekam na paczkę od Maćka jak wróci do pl to pare rzeczy wpadnie w tym ori czarne kółeczka w grill, które zamówił mi na eBayu :gicior:

Edytowane przez D4NTE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20200704_155122.jpg

Szyny kupione i zamontowane ? :whistling:

20200704_153504.jpg

20200704_153508.jpg

20200704_153610.jpg

 Czekamy na przesyłkę z resztą szpejów :gicior:

Edytowane przez D4NTE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.06.2020 o 14:54, vvv napisał:

Mam pytanie, czy jesteś zadowolony z matrixów? Chodzi mi o światło i widoczność na drodze nocą. Obecnie jeźdżę b9 przed liftem na LEDach (zawieszenie mam fabrycznie obniżone) i mam wrażenie, że światła strasznie nisko świecą.

Matrixy są mega. Fantastycznie tną w nocy okolicę. Do tego pięknie się prezentuje dynamiczny kierunkowskaz z przodu :) .

Gratuluję pięknego auta. Ja swojego granatowego odbierałem w środku pandemii na początku kwietnia (zamówiłem w styczniu) :grin: .

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.07.2020 o 11:36, l2k2 napisał:

Dzięki, tak też myślę, że badziewia byś nie kleił, fajnie wyglądają :thumbup1:

Zamawiałem stąd co D4NTE i moje nie przyszły ok, przyszły tragiczne, a zapewniał mnie żółtek, że będą jak ori. Folia czerwona uszkodzona, z kropkami i obdarciami, a czarny plastik z jakimiś kropkami poprodukcyjnymi. Po założeniu sporu oddał tylko połowę kasy... u D4NTE wyglądają jakby były bez wad lub zdjęcie z daleka zrobione i nie widać :P

I nie wiem teraz czy próbować dalej zamawiać, może zamówić te matowe gdzie czerwone ponoć nie jest naklejką...

QKxap86.jpg

FsRMsp2.jpg

e99tB3N.jpg

qlK0UKd.jpg

Edytowane przez BLENDEK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, BLENDEK napisał:

Zamawiałem stąd co D4NTE i moje nie przyszły ok, przyszły tragiczne, a zapewniał mnie żółtek, że będą jak ori. Folia czerwona uszkodzona, z kropkami i obdarciami, a czarny plastik z jakimiś kropkami poprodukcyjnymi. Po założeniu sporu oddał tylko połowę kasy... u D4NTE wyglądają jakby były bez wad lub zdjęcie z daleka zrobione i nie widać :P

I nie wiem teraz czy próbować dalej zamawiać, może zamówić te matowe gdzie czerwone ponoć nie jest naklejką...

QKxap86.jpg

FsRMsp2.jpg

e99tB3N.jpg

qlK0UKd.jpg

Nigdy nie wierz Chińczykowi ? Wiem coś o tym ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wychodzi na to że ja zamówiłem i trafiłem na dobrą partie co @BLENDEKmi polecał ? zrobię wam foty zaraz jak na błotnikach wyglądają. 

20200721_204123.jpg

20200721_204102.jpg

Edytowane przez D4NTE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, D4NTE napisał:

Wychodzi na to że ja zamówiłem i trafiłem na dobrą partie co @BLENDEKmi polecał ? zrobię wam foty zaraz jak na błotnikach wyglądają. 

20200721_204123.jpg

20200721_204102.jpg

Masz jakby całkiem inne wykonanie :o może zaczęli poprawione serie robić i jeszcze wyprzedają to co im zostało lub zależy od osoby, która to produkuje bo może jest ich kilka... Sprzedaj mi swoje :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@BLENDEKNie sprzedam Ci bo nie wiadomo jak ta chińszczyzna zniesie odklejenie z błotnika. W ogóle zobaczymy jak długo u mnie wytrzymają ?

A te wasze były w blistrach jak oryginalne z nr seryjnymi itp? Tak jak na foto poniżej:

20200624_205948.jpg

 

Ogarnąłem jeszcze jeden temat który mnie męczył, mianowicie brak listw na tylnich progach:

20200720_171824.jpg

Pasują idealnie te od b8:

20200720_102923.jpg20200720_172020.jpg

Według mnie jest o wiele lepiej a progi będą osłonięte ?✌️ jak trafię podświetlane z a7 to może się połakomię i założę.

Na ten moment miałem w garażu z b8 i takie założyłem.

Edytowane przez D4NTE
  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że o tym wspomniałeś, nie pamiętam czy były jeszcze w czymś, ale raczej nie. Przyszły luzem w jakiejś folii...

gdWZx65.jpg

 

Listw progowych nie chciałeś z napisem sline?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, BLENDEK napisał:

Listw progowych nie chciałeś z napisem sline?

Podpatrzyłem jak to rozwiązali w pozostałych wyższych klasach np w a7 dają pierwszą S a drugą gładką oczywiście podświetlane wówczas obie są.

Mniej się gryzą optycznie jak z przodu masz S a z tyłu na gładko bez napisu s-line jaki był w b8

 

AUDI .jpg

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...