Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 B9 35 TFSI S-tronic Turbo Blue S-line 2020 Smerf by V-tech

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ok. myślałem że to ten 1,5. 

To ładnie go zamulili z tymi 150 kucami.

Edytowane przez Muskel1

Opublikowano

Gratki, pierwsze co to folia na przód i słupki black piano, lusterka. Potem czyszczenie skór softem Colourlocka i impregnacja Leder Versiegelung - konieczność przy nowym aucie :D

Potem obniżaj, szukaj nakładek alu na pedały iii może kiedyś fotele i mały chip? :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Dzięki za miłe słowa Panowie.

Pierwsze mody to zamówione już oraz zainstalowane w aso szczecin nakładki na pedały i podstopnica.

Ponadto zamówiłem w RECARO dla mojej pociechy nowy fotel co by kolorystycznie się zgrało. ?

 

Screenshot_20200529-112838_Allegro.jpg

Opublikowano

Fotelik pd kolor to podstawa:decayed:

Masz Matrixy czy zwykłe LED?

Edytowane przez Muskel1

Opublikowano
  • Autor
W dniu 29.05.2020 o 11:35, Muskel1 napisał:

Fotelik pd kolor to podstawa:decayed:

Masz Matrixy czy zwykłe LED?

Dokładnie ?

Lampy to full led

Edytowane przez D4NTE

Opublikowano
  • Autor
26 minut temu, BLENDEK napisał:

Gratki, pierwsze co to folia na przód i słupki black piano, lusterka. Potem czyszczenie skór softem Colourlocka i impregnacja Leder Versiegelung - konieczność przy nowym aucie :D

Potem obniżaj, szukaj nakładek alu na pedały iii może kiedyś fotele i mały chip? :decayed:

Myślę czy powłoką czy folia co do skór na razie ich nie mam. ? Nakładki już na aucie wg info od opiekuna z aso ?

Opublikowano
26 minut temu, BLENDEK napisał:

Gratki, pierwsze co to folia na przód i słupki black piano, lusterka. Potem czyszczenie skór softem Colourlocka i impregnacja Leder Versiegelung - konieczność przy nowym aucie :D

 

Przecież kolega ma materiałowe:decayed:

 

Opublikowano
  • Autor
1 godzinę temu, Muskel1 napisał:

Ok. myślałem że to ten 1,5. 

To ładnie go zamulili z tymi 150 kucami.

W polift owych B9 wycofali silniki 1.5.

to jest 2.0 może pod 200 się go wyciągnie. Lecz mam wykupione 5 lat gwarancji lub 150kkm

Opublikowano
6 minut temu, D4NTE napisał:

Dokładnie ? Lampy to led matrix dynamiczne

Dobry wybór bo jak A4 z LED to tylko Matrix

Opublikowano
  • Autor
W dniu 29.05.2020 o 11:44, Muskel1 napisał:

Dobry wybór bo jak A4 z LED to tylko Matrix

:thumbup1:

Edytowane przez D4NTE

Opublikowano
4 minuty temu, kris67 napisał:

Przecież kolega ma materiałowe:decayed:

 

No ale kierownica i lewarek skóra a to właśnie ważne na początku bo łapy sie pocą z euforyzmu :decayed:

Opublikowano
  • Autor
1 minutę temu, Muskel1 napisał:

No ale kierownica i lewarek skóra a to właśnie ważne na początku bo łapy sie pocą z euforyzmu :decayed:

Racja ? mam gliptone więc się zapuści.

Opublikowano

Koledzy, koledzy, a kierownica i gałka z mieszkiem to nie skóra? :wink: Szkoda kierownicy, ten Versiegelung daje fajną powłokę i chroni przed ścieraniem.

Co do powłoki typu wosk/ceramika to ona nie zabezpieczy przed piaskiem, rysami, kamieniami tak jak folia. Jakbym kupował kiedyś nowy samochód to tylko na start folia PPF na te elementy co pisałem wcześniej. Na folię zawsze można jeszcze zarzucić ceramikę lub wosk ;)

Edytowane przez BLENDEK

Opublikowano
  • Autor
9 minut temu, wrclaguna napisał:

Graty zakupu  :hi:

Dzięki Grzegorz ?

Opublikowano
  • Autor
5 godzin temu, MaciekPL napisał:

Szukaj samych szyn , napisz do Krystiana chyba jeszcze jedna sztuke będzie miał. Mocowania fixierset mam noweczki kilka kompletów :)

Fajny smerf , z lakieru będziesz zadowolony. Pierwsze co to chyba moc bym atakował. 

Napisz mi Maćku na whatsup co i jak:whistling:

Opublikowano
11 minut temu, D4NTE napisał:

Napisz mi Maćku na whatsup co i jak:whistling:

Napisz do mnie , mam nowy tel i brak numerów. 

Szukaj szyn a mocowania masz ode mnie w prezencie do nowego nabytku :)

Opublikowano
  • Autor
4 minuty temu, MaciekPL napisał:

Napisz do mnie , mam nowy tel i brak numerów. 

Szukaj szyn a mocowania masz ode mnie w prezencie do nowego nabytku :)

poszło

Opublikowano
Godzinę temu, BLENDEK napisał:

 

Co do powłoki typu wosk/ceramika to ona nie zabezpieczy przed piaskiem, rysami, kamieniami tak jak folia. Jakbym kupował kiedyś nowy samochód to tylko na start folia PPF na te elementy co pisałem wcześniej. Na folię zawsze można jeszcze zarzucić ceramikę lub wosk ;)

U mnie żądają 5-6 koła za obklejenie folią PPF ale przy nowym aucie bym nie oszczędzał

Opublikowano

Gratki. Mega Fura :jerk:

Tak jak pisał Maciek mam jedną szyne na zbyciu ;)

Edytowane przez krystian3769

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.