Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 B9 35 TFSI S-tronic Turbo Blue S-line 2020 Smerf by V-tech

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

O wiele lepiej ? oni ci wyciągnęli dystanse do transportu ? Jakoś tak wysoko stoi ?

Opublikowano
22 godziny temu, D4NTE napisał:

Sobota zleciała na położeniu wosku, zmianie Emblematu na tylnej klapie i założeniu ramek klubowych ?

20200606_200938.jpg

 

20200606_201046.jpg

 

Trawnik skoś :decayed: emblematy sztos, do mnie też idą i końcówki wydechu w czerń oddaje do malowania. Emblematy Sline na błotniki kup z ali, plastik ABS w czarnym połysku, metalowych czarnych w połysku nie ma, tylko mat, ale te metalowe z ali mają trochę wady, te z plastiku idealne :)

 

102879163_524014091815012_3556131693003800576_n.jpg

Opublikowano
  • Autor
7 minut temu, BLENDEK napisał:

 

Trawnik skoś :decayed: emblematy sztos, do mnie też idą i końcówki wydechu w czerń oddaje do malowania. Emblematy Sline na błotniki kup z ali, plastik ABS w czarnym połysku, metalowych czarnych w połysku nie ma, tylko mat, ale te metalowe z ali mają trochę wady, te z plastiku idealne :)

 

102879163_524014091815012_3556131693003800576_n.jpg

Dzięki za linka zamówiłem, nie mogę znaleźć Emblematu na front

Opublikowano
  • Autor
23 minuty temu, Norbas napisał:

O wiele lepiej ? oni ci wyciągnęli dystanse do transportu ? Jakoś tak wysoko stoi ?

Niestety wg ASO polifty są wyżej osadzone od przed lifta B9 i tak to wygląda przy 1be.

Bardzo wygodnie się jeździ na 19.

 

Edytowane przez D4NTE

Opublikowano
  • Autor
50 minut temu, Barti_ napisał:

Po zmianie na czarny emblemat, z tym kolorem nadwozia tył prezentuje się zacnie :git: Jak będziesz planował w któryś wtorek Kazimierz to daj znać, podjadę obejrzeć na żywo na pomarańczowym :decayed:

Może w najbliższy się pojawię bo mam ochotę na kiełbaski z pod hali ?

Opublikowano
21 minut temu, D4NTE napisał:

Dzięki za linka zamówiłem, nie mogę znaleźć Emblematu na front

Ja brałem stąd: musisz sobie wymierzyć lub napisać do chińczyka jaki zamówić bo nie wiem jaki jest w B9

Ja brałem do siebie front 273 i tył 192

Z nowym kontem masz kupon 8zł + można jeszcze cashback zrobić np. z topcashback i odzyskasz 6%

WWW.TOPCASHBACK.COM

Signup or login to get free cash back, coupon codes and the best online shopping deals on TopCashback USA, we help our members saving millions of dollars each year!

 

edit: Pytałem chinola i według niego są takie jak do B8, czyli 273 na przód i tył 192, ale nie był pewny co do polifta. Upewnij się :D

 

Edytowane przez BLENDEK

Opublikowano

Piękna fura :whistling: Graty zakupu.

Opublikowano
  • Autor
2 godziny temu, BLENDEK napisał:

Pytałem chinola i według niego są takie jak do B8, czyli 273 na przód i tył 192, ale nie był pewny co do polifta. Upewnij się :D

 

Niestety inny wymiar ma polift B9 od przed lifta. Przed lift B9 27.3x9.2. A mój ma niecałe 26x8.5

Opublikowano
  • Autor
Godzinę temu, l2k2 napisał:

Piękna fura :whistling: Graty zakupu.

Miło że się podoba ✌️

Opublikowano

Dopiero co kupił a już 5 stron w temacie ma :decayed: Na żywo auto jeszcze lepiej prezentuje się niż na zdjęciach! Bezawaryjności! :wink:

Edytowane przez skotyman

Opublikowano

a ja bym jeszcze pomyślał nad tym żeby listwy boczne S-line okleić na czarno ;)

Opublikowano
  • Autor
22 godziny temu, skotyman napisał:

Dopiero co kupił a już 5 stron w temacie ma :decayed: Na żywo auto jeszcze lepiej prezentuje się niż na zdjęciach! Bezawaryjności! :wink:

Oj tam, oj tam, to ludzka rzecz podyskutować ?✌️

Opublikowano
  • Autor
12 godzin temu, jedrekx napisał:

a ja bym jeszcze pomyślał nad tym żeby listwy boczne S-line okleić na czarno ;)

Powiem Ci, że przeszło mi to przez myśl ?

 

Opublikowano
14 godzin temu, jedrekx napisał:

a ja bym jeszcze pomyślał nad tym żeby listwy boczne S-line okleić na czarno ;)

Powodzenia w wycięciu idealnie folii tam gdzie jest czerwień i upychanie folii w napis "s line" żeby doszła idealnie i się trzymała (nawet po odpowiednim dogrzaniu) :P Zwyklinasz to, nawet nie wiem czy ktoś zajmujący się oklejaniem by Ci zrobił, od razu by poradził kupno custom. Na większych elementach to się lepiej robi, ale tak to zbyt chirurgiczna zabawa tak myślę.

Edytowane przez BLENDEK

Opublikowano
  • Autor
49 minut temu, BLENDEK napisał:

Powodzenia w wycięciu idealnie folii tam gdzie jest czerwień i upychanie folii w napis "s line" żeby doszła idealnie i się trzymała (nawet po odpowiednim dogrzaniu) :P Zwyklinasz to, nawet nie wiem czy ktoś zajmujący się oklejaniem by Ci zrobił, od razu by poradził kupno custom. Na większych elementach to się lepiej robi, ale tak to zbyt chirurgiczna zabawa tak myślę.

Chodziło o te dolne listwy zewnętrzne co idą po całym progu auta. ?

Opublikowano
9 godzin temu, BLENDEK napisał:

Powodzenia w wycięciu idealnie folii tam gdzie jest czerwień i upychanie folii w napis "s line" żeby doszła idealnie i się trzymała (nawet po odpowiednim dogrzaniu) :P Zwyklinasz to, nawet nie wiem czy ktoś zajmujący się oklejaniem by Ci zrobił, od razu by poradził kupno custom. Na większych elementach to się lepiej robi, ale tak to zbyt chirurgiczna zabawa tak myślę.

chyba kolego nie zrozumiałeś ;)

Opublikowano

Kocuuuuur :buhaha:

Na żywo jeszcze lepiej się prezentuje :yeah:

Opublikowano
18 godzin temu, D4NTE napisał:

Powiem Ci, że przeszło mi to przez myśl ?

 

Myślę, że bardzo by to pasowało, ale i tak jest cacy :)

Opublikowano
  • Autor
3 godziny temu, Olgierd93 napisał:

Myślę, że bardzo by to pasowało, ale i tak jest cacy :)

Dzięki ✌️

Opublikowano
W dniu ‎08‎.‎06‎.‎2020 o 08:39, jedrekx napisał:

a ja bym jeszcze pomyślał nad tym żeby listwy boczne S-line okleić na czarno ;)

+1

Dopełnienie pakietu czerń:thumbup1:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.