Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AGB] Rodzinne kombi Kaliego

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

To ta blondyna z ciężkim cycem ?

wole czarne ale dogadamy się mr ragga :good:

Opublikowano

rafalekx prosze Cie grzecznie, zamknij dziub jak nie wiedzisz dobrze jak było. I nie bój się, jak bede sprzedawał swoją eSe to napewno nie Tobie, uchronie Cie przed tą zajechaną sztuką.

dziękuję że jesteś taki dobry dla mnie :notworthy:

Napisałem tak ponieważ mimo, że filmik słaby wyglądało jakbyś zgasił auto i tyle. Więcej już się nie będę wypowiadał na ten temat bo fakt to jest już nudne :wink4: Skoro go wystudziłeś to bardzo dobrze :good: i chwała Ci za to, rób tak dalej :)

Jak Cię to tak "wkórwia" i chcesz "napierdaalaaać" to coś strasznie nerwowy jesteś, bo ja bym lał na takie teksty jeśli byłbym pewny tego że dbam o swoje auto :) Pozdrawiam! I życzę przyjemnej eksploatacji, przede wszystkim mniej TAKICH nerwowych chwil w życiu... :hi:

Opublikowano

To ta blondyna z ciężkim cycem ?

wole czarne ale dogadamy się mr ragga :good:

Deal :naughty:

Ps. Czarna lubią na żółwia :tongue4::decayed:

Opublikowano

Ty tam głaskasz delikatnie pedała ( :decayed:)..a on dusi.. każdy ma inny styl jazdy i inne podejście do życia :decayed:

Zluzujta bo wpierdolę po kropku i się rozejdzie towarzystwo :decayed::naughty:

:polew: wypraszam sobie z tym pedałem :polew: poza tym skąd wiesz jak jeżdżę? :) Mówię tylko i wyłącznie o chłodzeniu :wink4:

Opublikowano

powiem grzecznie siarap :kox: :kox:

Opublikowano
  • Autor

Rafał prosiłem Cie zebyś nie pisał.

Poprosze teraz inaczej> Nie zaśmiecaj mojego tematu Twoim głaskaniem pedała. Z góry dziękuję

Opublikowano

:polew: wypraszam sobie z tym pedałem :polew:

Przepraszam teraz to się mówi GEJ.. zapomniałem, że obrażam Was..i znów wychodzę na homofoba :polew: :polew:

poza tym skąd wiesz jak jeżdżę? :)

Pedały coś tam skrzypiały między sobą :decayed:

Mówię tylko i wyłącznie o chłodzeniu :wink4:

Stary..serio..nie wnikam co wy tam robicie :lol1:

Opublikowano

Za kolejne przepychanki slowne poleca juz uciszenia, bo ostrzezenia nie skutkuja.

Opublikowano
  • Autor

Troche wczorajszego slizgania. Oczywiście na zimnym :decayed:

Opublikowano

To w Jankach?

Dużo miejsca :mysli::przebiegly:

Opublikowano

fajny ten parking macie.. Kolo mnie nie ma takiego wielkiego bez krawezników albo drzew :decayed: zazdroszcze zazdroszcze

w jankach 5ha parkingu pod IKEA :wink4:

Opublikowano

Nie ma co parking to macie wyjee :kox: any :naughty: Jak tam spalanie po takim upalaniu :naughty:

:quattro:

Opublikowano

Obstawiam spalanie 30-35 :naughty:

Opublikowano

Obstawiam spalanie 30-35 :naughty:

bak na 3h :decayed:

Opublikowano

Troche wczorajszego slizgania.

Pixele mnie rozpierdalają :decayed:

Kali...zrujnuj się i zamontuj sobie jakiegoś leszcza z kamerą na przednim fotelu :naughty:

Oczywiście na zimnym :decayed:

:kox: :kox:

Opublikowano
  • Autor

Jak tam spalanie po takim upalaniu

bez znaczenia :good:

Obstawiam spalanie 30-35 :naughty:

bak na 3h :decayed:

nie całe 2 godziny jazdy :naughty: :naughty:

Kali...zrujnuj się i zamontuj sobie jakiegoś leszcza z kamerą na przednim fotelu

tak jest Panie Kapitanie. Dzisiaj się załatwi. Masz jakiś konkretny typ na takiego leszcza? :decayed:

Opublikowano

Masz jakiś konkretny typ na takiego leszcza? :decayed

Jeździ takim czarnym masturbashi z rynną z tyłu ( podróba podróby N1 :D ) i przeszczepionym silnikiem od Colta :decayed:

Opublikowano
  • Autor

a to sie wczoraj z nim widziałem. Zobaczymy co da sie zrobic :naughty:

ale silnik to on chyba ma od nexii, chwalił sie ze swapa robił :decayed:

Opublikowano

Kali, nastepnym razem jak sie bedziesz slizgal, to ESP wylacz :evil:

Parking :shocked:

Opublikowano
  • Autor

Kali, nastepnym razem jak sie bedziesz slizgal, to ESP wylacz :evil:

Parking :shocked:

a to sie da? :polew:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.