Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AGB] Rodzinne kombi Kaliego

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

za mocno pojechaliscie... zeby ostudzic atmosfere i uniknac paru warnow - zamykam na pare dni.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

eSa wczoraj dostała nowe świece od RS4 i nowe zaworki DV. Wymienione sprawnie na spocie. :>

Nie czuje jakoś różnicy ale sama świadomość napawa mnie radością, aczkolwiek stare świece nie były jakoś strasznie zniszczone.

To juz ostatnia zmiana przed programem. Na 27.11 jest umówiony u Compotów. Także już za niecałe 2 tygodnie dołącze do klubu czysta kuni, bo 3 z przodu będzie napewno. :kox:

Opublikowano

btw, hamowales w ogole serie?

Opublikowano
  • Autor

btw, hamowales w ogole serie?

Jeszcze nie, wszystko okaze się 27. Ale byłem już u CS, wgrali mi program, zestroili itd. wyszło ok 310 ale coś im nie pasowało, jakieś kąty były nie halo dlatego wrócili do serii i kazali wyciąć katy, wymienić świece i DV-ki. Reszta silnika i osprzetu działa bez zarzutów i jak z nimi gadałem ostatnio to mówili, że 3 bedzie napewno z przodu i że poczuje zajebistą różnice bo w końcu eSa się odmuli. :good:

Opublikowano

Podejrzewam że chodzi o kąt wyprzedzenia zapłonu...ja to bym od razu przed programem wyciął katy, katy to wróg mocy :kox:

A jakieś IC z RS4 lub coś innego robisz?? bo same świecie z RS4 to mocy nie dodadzą :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Podejrzewam że chodzi o kąt wyprzedzenia zapłonu...ja to bym od razu przed programem wyciął katy, katy to wróg mocy :kox:

A jakieś IC z RS4 lub coś innego robisz?? bo same świecie z RS4 to mocy nie dodadzą :wink4:

Całkiem możliwe, że własnie o ten kąt chodzi. W kązdym bądź razie widac tu profesjonalizm CS, ze nie robią programu na sztuke, na szybko, byle jak tylko wypuszczają gotowe auto dopiero jak w serii jest wszystko na tip top.

Co do IC to będe chciał założyć centralny i zrobić wydech i na tym kończe zabawe z mocą. Potem zostanie dalsze dążenie do RS4 B5, bo to moje wielkie marzenie, a raczej cel w życiu :good:

Opublikowano

Potem zostanie dalsze dążenie do RS4 B5,

po co Ci taki sprzęt :gwizdanie: i tak To Twoje A4 1.6 ładnie wymiata :kox:
Opublikowano

Patryk z CS ogarnia...widziałem sam na własne oczy :)

Opublikowano
  • Autor

po co Ci taki sprzęt :gwizdanie: i tak To Twoje A4 1.6 ładnie wymiata

Marzy mi się ta fura, obowiązkowo czerwona. Dlaczego? Podoba mi się, chodzi naprawde ladnie i marze o nim już dłuższy czas. Mysle, że realny termin to za 2-3 lata. Diesla nie kupie napewno (chyba, że naprawde coś się w życiu spieprzy i będe musiał grubo oszczędzać) a żadne inne mocniejsze auto od S4 po za RSem nie podchodzi mi. RS6 jest za duże, S3 za słabe, S5 to wolnossak a ja lubie turbo.

Patryk z CS ogarnia...widziałem sam na własne oczy :)

Wiem wiem, że ogarnia. Znam się z Patrykiem i Prospectem już jakiś czas i chociażby dlatego w pełni im ufam.

Nie moge się już doczekać wyniku i banana na twarzy po nacisnięciu gazu.

Bo seria już mi przestała impionowac. Na 1-2 jest jeszcze spoko ale dalej już mi mało zdecydowanie. Niby dobrze się zbiera ale nie robi to już na mnie takiego wrazenia.

Ale to normalne, mocy zawsze z czasem jest za mało. ;)

Opublikowano

Choć byś miał i pierdylion ps to do wszystkiego się przyzwyczaisz - to tylko kwestia czasu ;)

Opublikowano

Dokładnie każda moc po jakimś czasie się nudzi :naughty:

Ja proponuje zrobić 400KM auto nie będzie bardzo wysilone a zapinać będzie już konkretnie :)

Opublikowano
  • Autor

Ja proponuje zrobić 400KM auto nie będzie bardzo wysilone a zapinać będzie już konkretnie

Teoretycznie tak, ale powiem Ci szczerze, że wole dołozyc jeszcze tylko na IC i wydech a reszte kasy która miałbym przeznaczyć na dojście do 400 odłożyć i mieć na mody RSa. eSa jest u mnie w pewnym sensie autem przejściowym.

dokładnie w to celuje:

Audi_RS4_B5.jpg

Audi+RS4+Avant+Resimleri.jpg

:naughty: :naughty: :kox: :kox:

Opublikowano

Tylko znalezc takie auto za 2-3 lata to juz bedzie sztuka :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Małe testy nawierzchni na parkingu P+R na Młocinach:

IMG_3001.jpg

IMG_3022.jpg

Opublikowano

Tylko znalezc takie auto za 2-3 lata to juz bedzie sztuka :gwizdanie:

Myślę że już możesz zaczać szukać :naughty: A czerwona zeby trafic to chyba graniczy z cudem i cala niemcownie bedzie trzeba zjezdzic :gwizdanie:

Opublikowano

wygląda na zmęczoną :confused4:

Opublikowano

Kali , byłeś u Compotów?? :cool1:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.