Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AGB] Rodzinne kombi Kaliego


.i.KALI.i.

Rekomendowane odpowiedzi

Z tego wszystkiego najbardziej mnie ciekawi co sam właściciel powie o tej sytuacji i jak skomentuje ów filmik... :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego wszystkiego najbardziej mnie ciekawi co sam właściciel powie o tej sytuacji i jak skomentuje ów filmik... :naughty:

pamietacie ta pokrojoną a3 z rosyjskiego rynku

może Kali wsadzi płytke z nagramiem filmu dla przyszłego klienta :polew: :polew:

pamiatka musi być :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego wszystkiego najbardziej mnie ciekawi co sam właściciel powie o tej sytuacji i jak skomentuje ów filmik... :naughty:

jak to co, pewnie tu nie zaglądnie bo mu głupio że tak zrobił

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego wszystkiego najbardziej mnie ciekawi co sam właściciel powie o tej sytuacji i jak skomentuje ów filmik... :naughty:

pamietacie ta pokrojoną a3 z rosyjskiego rynku

może Kali wsadzi płytke z nagramiem filmu dla przyszłego klienta :polew: :polew:

pamiatka musi być :polew:

i kilka części jak wyglądał i co się stało :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak to co, pewnie tu nie zaglądnie bo mu głupio że tak zrobił

Wątpię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak będzie wymieniał olej to jak go zleje to z tymi metalowymi kawałkami :polew:... Zapomniałem jak to się fachowo nazywa :disgust:...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mógłby chociaż wejść i napisać przepraszam...zawsze to by lepiej wyglądało niż milczenie i ucieczka z forum...nawet jak by napisał że nie wiedział że nie można katować auta na zimnym silniku i oleju był bym wstanie w to uwierzyć ale hmmm z drugiej strony jak ktoś nie wie że takie auta trzeba odpowiednio grzać i chłodzić to po co kupuje S4...w końcu takie auta jak S4, RS4, EVO, Impreza itp itp są dla ludzi którzy mają jakieś podstawy wiedzy motoryzacyjnej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mógłby chociaż wejść i napisać przepraszam...

a z jakiej racji? przecież to jego auto i może nawet w nim robić kupę jak ma ochotę, tu chodzi bardziej o to że pisze się że dba i takie różne sprawy a później się okazuje na youtubie jak się dba :naughty:

Dla mnie wystarczyło by się odezwanie właściciela w tej sytuacji, co mu odbiło żeby tak zrobić, ja nawet po pijaku nie wymyślił bym tak "fajnego" pomysłu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież właściciel nie uciekł z forum.

Jego samochód jego sprawa. Tyle, że w oczach klubowiczów sporo stracił. Nikt już nie uwierzy w słowa "dbam o auto".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mógłby chociaż wejść i napisać przepraszam...

Tak.. Kwiaty przynieść i pocałować w d*pę.

Co nie którzy tacy mądrzy, a pamiętasz jak Sprzedawałeś swoją A4 spawaną z trzech (twoje słowa) jako bezwypadkowa ? :naughty: To było dobre :naughty::wink4:

_________________________________________________

Kurde, czym się tam podniecać. Jego sprawa.

Linczu nie będzie przecież. Mi to dyndo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tłumaczyłem...ja jej nie spawałem, nie prostowałem bo nie miałem takiej potrzebny/nie musiałem...to co robił poprzedni właściciel nie wiem moge się jedynie domyślać...tu nie chodzi o to czy jakaś część była lakierowana czy nie...chodzi o traktowanie silnika a u mnie co do tego nie było zastrzeżeń...

Pamiętaj że jak będzie źle polakierowana jakaś cześć lub spasowana to zawsze można to poprawić lub jak ktoś nie parzy na wygląd to tak jeździć...ale jak ktoś traktuje silnik jak ów kolega to potem mogą być droższe wydatki, bo z tego co mi wiadomo części do silnika 2.7 BiT są droższe niż lakierowanie np. błotnika lub jego poprawny ponowny montaż-zakładając że ktoś ukrył dzwona i coś trzeba poprawić :wink4: :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

opiłki?

Tak właśnie o to mi chodziło :).

Ciekaw jestem czy powie co go skłoniło do takiego czynu... :mysli:...

Jak ma przepraszać to już prędzej swój samochód za to, że źle go potraktował... :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze to się nie ukrywam, nie jest mi wstyd itd. Mam tez w życiu inne rzeczy do roboty niz tylko siedzenie na forum i czytanie wszystkich watków.

Po drugie przepraszac nie mam kogo bo to moje auto i moja sprawa. Jak ktoś się poczuł urazony to hmmm... mam wyjebane na to.

Po trzecie jak tak bardzo chcecie wieciec czemu tak zrobilem to była to impreza motocyklowa, klimat stuntu, ostrej jazdy, ostrego chlania itd. Poszedł pomysl i szybka realizacja.

Tlumaczyć się nie mam zamiaru ale bylo to pierwszy raz i napewno ostatni. zawsze rozgrzewam i chlodze turbimy i dbam o auto. Ale widze ze wiekszosc juz psy na mnie powiesiła i trudno. Macie sensacje to sobie ja podkręcajcie. Mi to wisi.

A jak ktos chce mi za to plaska sprzedac bo tak wyczytałem wczesniej to zapraszam do warszawy skoro az tak Cie to zbulwersowało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...