Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AGB] Rodzinne kombi Kaliego


.i.KALI.i.

Rekomendowane odpowiedzi

łatwo nie bedzie ale musze próbować. Może się uda :)

Moskal żadnej wpadziochy nie było ale musze mieć większe auto, żeby motocykl w nim wozić tanio. Bo opcja S4 + przyczepka z moto/quad na wypady po polsce to niezbyt ekonomiczna sprawa. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masakra... Szkoda ze nie mam teraz takiej kasy... Ale faktycznie bedzie ciezko sprzedac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idealny moment na sprzedaż, hehe. Kosiniak sprzedaje, hteb sprzedaje, łatwo Ci nie będzie na pewno..:-)

Hteb sprzedał :)

masz nieaktualny profil :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie jest powiedziane ze ja chce dokladnie 35 koła. Ale wiem ze auto ma oryginalny przebieg 167 tysi i mechanicznie jest w 100% sprawne, nie miało dachowania, nie było składane z 3-ech aut i nie rozleci się za 2 miesiące.

W sumie to głupota że teraz sprzedaje bo naprawde sporo kasy włożyłem w nią ale co zrobić. Taka sytuacja nastała i w sumie sie z niej ciesze.

Także jesli ktoś naprawde szuka S4 to po obejrzeniu mojej jestem pewien, że ją weźmie i będzie zadowolony :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

nie jest powiedziane ze ja chce dokladnie 35 koła. Ale wiem ze auto ma oryginalny przebieg 167 tysi i mechanicznie jest w 100% sprawne, nie miało dachowania, nie było składane z 3-ech aut i nie rozleci się za 2 miesiące.

1. Skąd pewność co do oryginalnego przebiegu?

2. Nie miało dachowania - a jakieś inne przygody, czy coś było robione.

3. Czy można obejrzeć w Wawie?

4. Prośba o nr telefonu na priva.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Esę jak widać po mnie nawet z 300kkm dość łatwo sprzedać o ile jest w dobrym stanie :)

to zalezy za ile, trzebabylo wystawic 35-40k to bys zobaczyl czy tak szybko :)

a apropo eSki kalego to nie wdzialem wczesniej, poza srodkiem musze przyznac ze ladna :) ten niebieski mi sie srednio widzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na dole wisi część osłony pod silnikiem. Kawałek się ułamał. A zderzak wystarczy zespawać co z resztą postaram się na dniach zrobic, zeby nie było lipy.

Zachowaj zdjęcia dla kupujących, żeby później nie było że Esa była j**nięta i zderzak ciulowo pospawany :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Esę jak widać po mnie nawet z 300kkm dość łatwo sprzedać o ile jest w dobrym stanie :)

to zalezy za ile, trzebabylo wystawic 35-40k to bys zobaczyl czy tak szybko :)

Jestem realistą a nie fantastą - poza tym u mnie przebieg oryginalny odstraszał a nie stan techniczny auta - weź to pod uwagę.

EOT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto jest do małych poprawek lakierniczych to fakt. Ale to chyba nie jest najważniejsze przy kupowaniu mocnego auta. Najważniejszy jest stan techniczny (przynajmniej ja się tym kierowałem przy kupowaniu) a technicznie jest w 100% sprawne. Naprawde nie da się do niczego przyczepić. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem realistą a nie fantastą - poza tym u mnie przebieg oryginalny odstraszał a nie stan techniczny auta - weź to pod uwagę.

EOT

gdybys byl realista to bys nie sprzedal za tyle, fakt ty kupiles tanio, ale wlasnie dlatego pozniej ceny eSek w PL sa nizsze niz w DE skoro ludzie sprzedaja je po 25kpln-> to cena 1,9tdi z przebiegiem czesto wiekszym niz u Ciebie a wiec argument ze cena mala ze wzgledu na przebieg do mnie nie przemawia.........[br]Dopisany: 02 Wrzesień 2009, 13:11_________________________________________________

Auto jest do małych poprawek lakierniczych to fakt. Ale to chyba nie jest najważniejsze przy kupowaniu mocnego auta. Najważniejszy jest stan techniczny (przynajmniej ja się tym kierowałem przy kupowaniu) a technicznie jest w 100% sprawne. Naprawde nie da się do niczego przyczepić. :)

zdecydowanie popieram!!! mam takie samo podejcie!! ale nie sprzedam auta ktore wszyslo mnie ponad 50k za 25k.........
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...