Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AGB] Rodzinne kombi Kaliego

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

pozował , pozował , jeszcze na klapie miał 1.6 , w gazecie powinno byc widać :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

dalej z tym jezdzi czy juz zdjął :decayed:

chyba ma :good:

Opublikowano

który to nr Auto Świata ? :decayed:

Opublikowano

W kiosku pojawi się w poniedziałek 28 czerwca.

Opublikowano
  • Autor

Dokałdnie tak jak piszecie, eSa jest w najnowszym numerze AŚ. nr 27 z 28.06.2010

Fajnie zobaczyć swoje auto w gazecie, a i nawet mojego ryjka widać ;)

47045249.jpg

s41a.jpg

Opublikowano

Kali co to za panna kolo Ciebie siedziala? KASIA CICHOPEK? :polew:

Opublikowano

Jesli Twoja siostra/kobieta to cofam zart :wink4:

Opublikowano
  • Autor

zeszło-wakacyjna przelotna znajomość. Obiecałem jej, że będzie sławna jak coś dla mnie zrobi. I słowa dotrzymałem :polew:

Opublikowano

No to Ci się udało :polew:

Opublikowano

ja myslalem ze to facet :bag:

Opublikowano

ja myslalem ze to facet :bag:

za kółkiem :?: też tak kiedyś myślałem :bag::polew:

Opublikowano
  • Autor

eSa po raz kolejny trafia na allegro, do tej pory jakoś nie mogłem pogodzić się z myślą, że mam jej już nie mieć ale teraz troche mnie sytuacja zmusiła, do tego dochodzi zdrowy rozsądek.

Mało nią jeżdże, chce kupić motocykl a i troche długów mi się zebrało (m.in. mandaty) i dlatego szukam nowego właściciela, który będzie się cieszył z jazdy i robił w jajo niczego niespodziewających się kierowców :decayed:

http://www.allegro.pl/item1100906091_audi_s4_2_7_biturbo_jedyna_w_swoim_rodzaju.html

Opublikowano

Kupiłem wczoraj gazetkę :) Dobry artykuł :)

Opublikowano

eSa po raz kolejny trafia na allegro, do tej pory jakoś nie mogłem pogodzić się z myślą, że mam jej już nie mieć ale teraz troche mnie sytuacja zmusiła, do tego dochodzi zdrowy rozsądek.

Mało nią jeżdże, chce kupić motocykl a i troche długów mi się zebrało (m.in. mandaty) i dlatego szukam nowego właściciela, który będzie się cieszył z jazdy i robił w jajo niczego niespodziewających się kierowców :decayed:

http://www.allegro.pl/item1100906091_audi_s4_2_7_biturbo_jedyna_w_swoim_rodzaju.html

co z moim zderzakiem ??? :baseball:

Opublikowano

eSa po raz kolejny trafia na allegro, do tej pory jakoś nie mogłem pogodzić się z myślą, że mam jej już nie mieć ale teraz troche mnie sytuacja zmusiła, do tego dochodzi zdrowy rozsądek.

Mało nią jeżdże, chce kupić motocykl a i troche długów mi się zebrało (m.in. mandaty) i dlatego szukam nowego właściciela, który będzie się cieszył z jazdy i robił w jajo niczego niespodziewających się kierowców :decayed:

http://www.allegro.pl/item1100906091_audi_s4_2_7_biturbo_jedyna_w_swoim_rodzaju.html

co z moim zderzakiem ??? :baseball:

:polew: i wszystkie plany poszly sie je..ac :polew:

Opublikowano

:polew: i wszystkie plany poszly sie je..ac :polew:

mam alternatywe - Fly :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

moge sprzedać Ci zderzak za 30 kafli i do tego w gratisie dorzuce eSke ;)

Opublikowano

:polew: i wszystkie plany poszly sie je..ac :polew:

mam alternatywe - Fly :gwizdanie:

zobaczymy co kupi, najlepiej 98r avant srebrny to i ja bym klape przytulil :gwizdanie:

Opublikowano

moge sprzedać Ci zderzak za 30 kafli i do tego w gratisie dorzuce eSke ;)

bujaj wory

:polew: i wszystkie plany poszly sie je..ac :polew:

mam alternatywe - Fly :gwizdanie:

zobaczymy co kupi, najlepiej 98r avant srebrny to i ja bym klape przytulil :gwizdanie:

ja juz wiem co bedzie , nie jest z 98 roku i nie jest srebrna :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

  • 5 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

eSka sprzedana. Będzie teraz podbijac Tarnów.

Temat można zamknąć.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.