Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Brak wiązki i wzmacniacza Avant...


Jano8504

Rekomendowane odpowiedzi

Pomoże ktoś coś, gdzie puścić przewody , jak są fabrycznie rozmieszczone?? Jakieś fotki może ktoś posiada. Chyba że ktoś z Mazur jest w stanie pomóc - za dobrą whisky.?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Jano8504 napisał:

Pomoże ktoś coś, gdzie puścić przewody , jak są fabrycznie rozmieszczone?? Jakieś fotki może ktoś posiada

Wiązka do wzmaka idzie przy podłodze prawą stroną auta,są tam rynienki pod wykadziną. Były fotki w temacie bose jak leci wiązka. Jak znajdę to je wrzucę 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, pila24 napisał:

Wiązka do wzmaka idzie przy podłodze prawą stroną auta,są tam rynienki pod wykadziną. Były fotki w temacie bose jak leci wiązka. Jak znajdę to je wrzucę 

Fajnie by było jak coś masz i byś wrzucił ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Jano8504 napisał:

Fajnie by było jak coś masz i byś wrzucił ?

To zdjęcia z tematu o bose. Musisz fotel pasażera odkręcić by dostać się do rynienki pod wykładziną,ściągnąć tylną kanapę,ściągać prawy boczek

DSCN1339.jpg

DSCN1349.jpg

DSCN1338.jpg

DSCN1336.jpg

DSCN1337.jpg

DSCN1333.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, pila24 napisał:

To zdjęcia z tematu o bose. Musisz fotel pasażera odkręcić by dostać się do rynienki pod wykładziną,ściągnąć tylną kanapę,ściągać prawy boczek

DSCN1339.jpg

DSCN1349.jpg

DSCN1338.jpg

DSCN1336.jpg

DSCN1337.jpg

DSCN1333.jpg

Dzięki bardzo za fotki, napewno będą pomocne ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, pytanko mam odnośnie rozłożenie zasilania audio avanta, pod wzmaka i tylne głośniki. Był fabrycznie tylko grający przód i Concert na płyty, z tyłu są głośniki osadzone ale bez instalacji . Dokupiłem suba i wzmaka i już siedzi w ten weekend planuje położyć wiązkę. Zakupiłem całą i teraz pytanie czy całą mam rozkładać czy coś inaczej bo z przodu są 3 kostki w wiązce - 2 czarne i brązowa?? Antenowe kable wypiąć, chyba nie potrzebne ?? Opiszcie jak ktoś z was dłubał??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanko Pany, za ten wzmacniacz kabelki puszczamy od wzmaka i podążamy za wiązką . Jutro zaczynam dłubać instalacje i przez weekend podłączyć na gotowo.

IMG_20220211_182743.jpg

IMG_20220211_182754.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, tunel wymontowany , boczki z drzwi zdjęte . Jak poprowadzić przewody już wiem , teraz tylko pytanie się nasuwa bo przewody od głośników wyglądają tak że są wyprowadzone przez wtyczkę do środka i biegną do przodu, patrząc na kolory tak to wygląda - i teraz jak z przewodami z wiązki wpiąć się w te w środku czy gdzieś je połączyć?? Podłączał ktoś?? 

Dołączam fotoIMG_20220212_182709.thumb.jpg.b240d6d7a9b1635f6fda0b448ad17b28.jpg

IMG_20220212_181233.jpg

IMG_20220212_181648_1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...