Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Ustawienie świateł


Thebolibo1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pytanie caly czas gdy wkladalem kulczyk do stacyjki i przekrecalem na pozycje 1 to zapalaly mi sie światła automatycznie teraz tego nie mam nie wiem co sie stalo bo musze je włączać samemu .  audi A4 8E avant kombi lampy xenon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokrętło od włączania świateł działa prawidłowo? Nie czuć jakiegoś większego luzu przy przekręcaniu? I jak to wyglądało wcześniej, zostawiłeś na auto cały czas i światła same się włączały czy jak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak pozycja auto byla ustawiona caly czas i nagle patrze na zegary a one nie byly podswietlone tylko strzalki na czerwono sie świeciły

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz czujnik zmierzchu?

Swiatła zapalały Ci się zawsze nie zależnie od pory dnia? Nawet w słoneczną pogodę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli niezależnie czy na zewnątrz jasno czy ciemno światła zawsze były właczone? Masz ten czujnik zmierzchu czy nie?

Xenony oryginalne czy dokładane?

Edytowane przez Muskel1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprostowanie  poniżej.

 

Edytowane przez Muskel1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uzupełnij najpier swój profil żeby wiadomo było co to za Auto. Audi A4 8E to B6 i B7. Jaki to model u Ciebie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok sprawdze jak za 20 minut bede jechał bo mnie zaskoczyłaś zatem odpisze pozniej jeśli bedziesz mógł później pisać to bylo by super

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czujnik zmierzchu siedzi w lusterku wstecznym na tylnej obudowie.

Ale skoro masz lusterko fotochromatyczne to masz także czjnik zmierzchu bo to było razem w jednym lusterku w pakiecie jeżeli się nie myle.

Tamten czujnik o którym wcześniej pisałem to czujnik pilota do kluczyka. 

Edytowane przez Muskel1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2006 to model B7. Masz jeden duży gril. 

Czujnik zmierzchu to ten. Sorry za zamieszanie. Troche mi sie pomyliło.

20200607_143330.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiec mając przycisk w pozycji Auto czujnik zmieszchu decyduje na podstawie natężenia światła kiedy zaświecić lampy (Bixenony). Majac B7 i Bixenony masz  także światła do jazdy dziennej. To sa zwykłe żarówki. 

Światła do jazdy dziennej aktywujesz lub deaktywujesz pokrętłem DRL na desce koło wył. swiatła 1 to włączone i świecą sie za dnia jak jest widno bo jak sie ściemni to czujnik zmierzchu zapala xenony (gdy wył. jest na Auto oczywiście). Pozycja "0" światła do jazdy dziennej deaktywowane. Dlatego miałeś ciemne zegary i tylko wskazówki na czerwono bo miałeś pokrętło DRL  ustawione na 0 i na zewnątrz było zbyt "ciemno" by jechać bez świateł, tak zadecydował czujnik zmierzchu i poinformował cie o tym gasząc zegary. 

20200607_144034.jpg

Edytowane przez Muskel1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok zgadza sie mam czujnik zmierzchu bo dziala przykrylem szybę kocem i sie lampy włączyły ale jak zdjelem zostalo tak jak na zdjeciu z włączonym silnikiem i takimi ustawieniami świateł

20200607_153409.jpg

20200607_153431_HDR.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...