Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Problem ze strzelającym zamkiem / drzwi nie otwierają się od środka za pierwszym razem


machonis

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

mam kłopot z drzwiami w aucie. Mianowicie odkąd kupiłam auto nie było informacji o otwartych drzwiach (Lewy Tył) na FISie. Nie świeciła się również lampka w drzwiach ani po otwarciu. Okazało się, że poprzedni właściciel odciął całkowicie kabel od mikrostycznika od wtyczki w drzwiach. Zostało to naprawione. Drzwi pokazują się na FISie i wszystko działa oprócz tego, że zamek podczas otwierania i zamykania strzela, wydając jakiś dziwny dźwięk. Co dziwne, nie zawsze się tak dzieje, czasem drzwi działają zupełnie normalnie.

Z drzwiami kierowcy jest natomiast taki problem, że bardzo często nie da się ich otworzyć od środka naciskając na klamkę jeden raz. Trzeba nacisnąć na nią 2 razy i drzwi bez problemu się wtedy otwierają. Kable były sprawdzane i lutowane, zamek był wyciągnięty, mikrostycznik czyszczony. Drzwi normalnie pokazują się na FIS. Część elektroniczna była sprawdzana pod kątem zimnych lutów.

Błędy:

01561 59-10

01561 61-10

01559 61-00

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym otwieraniem na 2 razy to tak ma działać jeśli masz włączone auto ryglowanie drzwi podczas jazdy pow. 15km/h wtedy dopóki kluczyka nie wyjmiesz ze stacyjki to trak właśnie będzie się otwierać na 2razy w tym co piszesz nie widzę nic co mogłoby być problemem ja mam tak samo. :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale rzecz w tym, że mimo wyjęcia kluczyka, drzwi kierowcy trzeba czasami otwierać na 2 razy. Pozostałe otwierają się normalnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...