Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Napinacz a kontrolka oleju fis

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kiepskie ciśnienie oleju. Powinno być min 1,2 bara.

Opublikowano
  • Autor
Teraz, przem8 napisał:

Kiepskie ciśnienie oleju. Powinno być min 1,2 bara.

i co tu robić :/ 

Opublikowano

Smok był przytkany? Było przy okazji sprawdzić panewki i pompe jak pisałem wczesniej, a nie po kilka razy ściągać michę, bo najprzyjemniejsze zajęcie to nie jest. 

Edytowane przez przem8

Opublikowano
  • Autor
1 minutę temu, przem8 napisał:

Smok był przytkany? Było przy okazji sprawdzić panewki i pompe jak pisałem wczesniej, a nie po kilka razy ściągać michę, bo najprzyjemniejsze zajęcie to nie jest. 

smok dość mocno zapchany był, panewki w dobrym stanie 

Opublikowano

To zapewne pompa oleju. Nie lej tego syfu 10w.

Opublikowano
  • Autor
6 minut temu, przem8 napisał:

To zapewne pompa oleju. Nie lej tego syfu 10w.

pompa już zamówiona, jaki olej lac?

Opublikowano

5w40  ravenol, liqui moly, valvoline

Opublikowano
  • Autor
6 minut temu, ziel12 napisał:

5w40  ravenol, liqui moly, valvoline

może być 5W30?

Opublikowano
2 godziny temu, fukilas napisał:

może być 5W30?

lepiej lej 5w40 jak wszyscy, 5w30 jest jak woda, 10w40  to syf u mnie mechanik sie pomylil i auto chodziło jak traktor

Opublikowano
3 godziny temu, fukilas napisał:

pompa już zamówiona, jaki olej lac?

Jaka pompa?, tylko nie pisz, że topran albo ten sam szajs hans preisa albo jakiś max gear. Olej 5w40 ma być.

Edytowane przez przem8

Opublikowano
  • Autor
4 minuty temu, przem8 napisał:

Jaka pompa?, tylko nie pisz, że topran albo ten sam szajs hans preisa albo jakiś max gear. Olej 5w40 ma być.

Pompa Pierburg, podobno dobra ;) 

Opublikowano
  • Autor
17 godzin temu, przem8 napisał:

Jaka pompa?, tylko nie pisz, że topran albo ten sam szajs hans preisa albo jakiś max gear. Olej 5w40 ma być.

mam pompę, niedługo biorę się za wymianę, mogę coś jeszcze zrobić puki mam miskę na dole?

Opublikowano
  • Autor

Po wymianie pompy i zalaniu 5W40, to samo praktycznie, jałowe 0.8 bara

Opublikowano

a ten napinacz zmieniony? bo jak jest ujowy to też ciśnienie może spadać jak pompa dobra. I oczywiście filtr oleju też zmieniony?

Opublikowano
  • Autor
Teraz, MaTeo85 napisał:

a ten napinacz zmieniony? bo jak jest ujowy to też ciśnienie może spadać jak pompa dobra. I oczywiście filtr oleju też zmieniony?

Filtr oleju zmieniony, właśnie zacząłem się brać na wymianę napinacza na FEBI ;)

Opublikowano

A może zegar do pomiaru ciśnienia oleju masz uwalony?Jak wygląda ciśnienie przy kolejnych wyższych obrotach?Wyciągnij całą podstawę filtra oleju i przejrzyj może coś tam wpadło.Coś nie tak skoro panewki masz w idealnym stanie a ciśnienie oleju nie.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.