Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Proszę o radę

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć. 

Pół roku temu zakupilem b8 z 2009 r. Z przebiegiem 174 tyś. Km potwierdzonym w ASO. Aktualnie wskoczyło mi 190 tyś. Zmiana oleju i będę wymienił rozrzad . A mechanik mi poradził ( co zajmuje się naprawa tylko diesla ) abym wymienił też jakiś imbus, zbierak czegoś tam co potrafi opyłkowac jak się zuzyje. Podpowie ktoś o co chodzi w tym i czy warto to robić.?

Opublikowano

 

Wymiana zabieraka to nie wszystko i jest tylko odłożeniem problemu (dużego problemu) na później. Oprócz wspomnianego wyrabia się też gniazdo, w które jest zamontowany.

Opublikowano
  • Autor

Jak mam rozumieć wymiana zbieraka to nie wszystko? 

Czyli zbierak wymienić odrazu?

Opublikowano
  • Autor
16 godzin temu, Tomnik napisał:

 

Wymiana zabieraka to nie wszystko i jest tylko odłożeniem problemu (dużego problemu) na później. Oprócz wspomnianego wyrabia się też gniazdo, w które jest zamontowany.

Czyli pompę leoiej sprawdzić odrazu już? Samochód ma 190 tyś km 

Opublikowano

Czyli :

1.Zajrzeć do wątku, do którego podałem lnk

2.Poczytać treści tam zawarte

3. Zadzwonić do Futurum - dopytać tego, czego pewien nie jesteś po lekturze wyżej wspomnianego tematu

 

Edytowane przez Tomnik

Opublikowano
  • Autor
50 minut temu, Tomnik napisał:

Czyli :

1.Zajrzeć do wątku, do którego podałem lnk

2.Poczytać treści tam zawarte

3. Zadzwonić do Futurum - dopytać tego, czego pewien nie jesteś po lekturze wyżej wspomnianego tematu

 

Ale ja nie mam problemu z ta pompa tylkomechanik radził 

Opublikowano

:facepalm: to po co pytasz? Wszystko opisane w linkach powyżej. Czy wymieniać czy nie sam zadecyduj. 

Edytowane przez Muskel1

Opublikowano

Ja przy 190 tys jeszcze jak miałem audi, przy wymianie rozrządu zlecilem kontrolę tego imbusa. Byłem wtedy pod autem bo dzwonili do mnie zebym zdecydowal co robić. Luz na imbusie byl dosc duży według mnie i mechanika, a sam imbus byl nie wyrobiony. 

Regenerowalem caly moduł w futurum i ich polecam?

Opublikowano
  • Autor
1 godzinę temu, Muskel1 napisał:

:facepalm: to po co pytasz? Wszystko opisane w linkach powyżej. Czy wymieniać czy nie sam zadecyduj. 

Serio ?

Opublikowano
  • Autor
1 godzinę temu, Morven napisał:

Ja przy 190 tys jeszcze jak miałem audi, przy wymianie rozrządu zlecilem kontrolę tego imbusa. Byłem wtedy pod autem bo dzwonili do mnie zebym zdecydowal co robić. Luz na imbusie byl dosc duży według mnie i mechanika, a sam imbus byl nie wyrobiony. 

Regenerowalem caly moduł w futurum i ich polecam?

Ile taka regeneracja kosztuje 

Opublikowano

 

4 minuty temu, Osaa napisał:

Ile taka regeneracja kosztuje 

Tel. kom.: +48 501 235 580, +48 509 174 141

http://futurum.net.pl/kontakt/

Opublikowano
5 minut temu, Osaa napisał:

Serio ?

Nie bądź niegrzeczny....

Opublikowano
  • Autor

Ok dzięki za pomoc 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.