Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Podklejanie podsufitki


wojtas_7

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie

Wiem że to może być na chwilę ale może się uda a więc jaki klej kupić aby podkleic podsufitkę w avancie.

Chce to zrobić punktowo więc musi to być jakiś klej w strzykawce.Robil juz tak ktoś i co by polecił?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klej cyjanoakrylowy i strzykawka, trzeba to robić sprawnie i szybko bo klej bardzo szybko zasych. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Kamilmmz napisał:

trzeba to robić sprawnie i szybko bo klej bardzo szybko zasych. 

To po pierwsze....

Druga sprawa to żeby to zrobić estetycznie bez śladu to duża sztuka no i też zależne jak dużą powierzchnię chcesz poprawić.

Wszystko zależy od tego jakie masz poczucie estetyki i czy ewentualne ślady poprawek będą Ci przeszkadzały czy nie.

Troszkę wiem,że to nie jest prosta sprawa, gdyż kiedyś, dawno temu próbowałem taką operację wykonać w Mondeo.

Skończyło się na kupnie używanej podsufitki w idealnym stanie i zamiany ze starą....

Ale tak jak wspomniałem powyżej wszystko zależy od tego czy jakieś ewentualne ślady będą Ci przeszkadzać czy nie.

Próbuj, powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, AndrzejK. napisał:

To po pierwsze....

Druga sprawa to żeby to zrobić estetycznie bez śladu to duża sztuka no i też zależne jak dużą powierzchnię chcesz poprawić.

Wszystko zależy od tego jakie masz poczucie estetyki i czy ewentualne ślady poprawek będą Ci przeszkadzały czy nie.

Troszkę wiem,że to nie jest prosta sprawa, gdyż kiedyś, dawno temu próbowałem taką operację wykonać w Mondeo.

Skończyło się na kupnie używanej podsufitki w idealnym stanie i zamiany ze starą....

Ale tak jak wspomniałem powyżej wszystko zależy od tego czy jakieś ewentualne ślady będą Ci przeszkadzać czy nie.

Próbuj, powodzenia

No ja robiłem to kiedyś w mondeo mk3, bardzo malo kleju i pomagałem sobie raklą od przyciemniania szyb. Oczywiście zajmuje to dużo czasu ale efekt jest bardzo dobry i nie było plam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, Kamilmmz napisał:

ale efekt jest bardzo dobry i nie było plam. 

To czyli da się to zrobić dobrze....

Mnie się nie udało i stąd opinia moja powyżej taka a nie inna.

Inna sprawa to  też jaka powierzchnia jest do przyklejenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...