Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Auto dziwnie zachowuje się na drodze


michauu45

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam problem z którym nie wiem czy trafiam w dobry dział na forum . Wytarło mi dwie przednie opony i auto dziwnie sie zachowywało podczas wyprzedzania, na zakrętach (pływało) . Kupilem dwie opony, sprawdziłem zbieżność i wszystko było elegancko ale dalej auto się dziwnie zachowywało. Mówię kurcze amortyzatory więc wymieniłem amortyzatory, górne wahacze , końcówki drążka kierowniczego i dalej auto pływa ( nawet po kojenym ustawianiu zbieżności ) . To szukam przyczyny dalej , myślę kupiłem trefne używki więc przełożyłem koła z przodu na tym i odziwo przestało auto było sztywne i dobrze się prowadziło. Po dużym czasie gdy nie zbierało już opon zdecydowałem się na nowe letnie . Pojechałem wymieniłem, wszystko wyważone, felgi proste . Wyjeżdżam z wulkanizacji i auto znów pływa opony To Pirelli Cintruato p7 , nie byle jakie. Wróciłem po ponownym sprawdzeniu wulkanizatora dalej pływa.  Już jestem Głupi pomocy :( 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, tobias napisał:

może Ty statkiem jeździsz?

Statkiem to może nie ale serio już mnie wk***ia sytuacja . Auto okropnie się zachowywuje na drodze i proszę darować sobie takie głupie odpowiedzi 

Edytowane przez michauu45
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylne zawieszenie masz ok,żadnych luzów,gumy i łączniki stabilizatora sprawdź z tyłu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...