Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] CHIP u DYNOSOFT podczas DYNODAY SZUKAM Chetnych z okolicy!!!


monsunn

Rekomendowane odpowiedzi

Bylem dzis u DYNOSOFT we Wroclawiu.

Aktualnie maja promocje. Jesli zbierzemy sie Grupa przynajmniej 5 audików to zawirusujemy nasze pojazdy za 1100PLN kazdy.

Jesli zbierzemy Grupe 10 audikow cena zmniejszy sie do 1000PLN za auto :good: :good: :good:.

W tej chwili zdecydowany na chipa jestem ja, czyli monsunn oraz moj kolega martinwroc. Obaj mamy A4 b7 BPW z DPFem.

Szukamy kolejnych chetnych z Wroclawia lub okolic. Im nas wiecej tym bedzie taniej!!!! :evil:

Idzie wiosna, warto więc tchnac troszke wiecej wigoru w nasze maszyny.

Czekam na chetnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grupówka obejmuje DYNOSOFT Katowice?? bodo wrocka trochę daleko :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak oczywiście, jednakże także min. 5 aut musi się nazbierać do Katowic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sie wybieram do dynosoftu wroclaw w tym badz przyszlym miesiacu tak wiec jestm otwarty na propozycje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z ciekawosci spytam się jaka jest cena niepromocyjna ?

do tej pory słyszałem opinie, iż do każdego autka podchodza indywidualnie, rozumiem że w tym przypadku tez tak bedize a nie skończy sie na wgraniu wsadu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to jak będą jacyś chetni na katowice, PAtrox a jest możliwość zrobienia grupówki w jakimś przyszłym terminie, bo narazie licho na katowice, a może bym zorganizował paru kumpli i na maj byśmy się umawiali, powiedzmy :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi o BMW to nie wiem czy bedzie je mozna podpiać do grupy (niech się Patrox wypowie).

przecież chip to chip a właściciele Bmw płacą takimi samymi pieniędzmi jak właściciele Audi :cool1:

Na DynoDay do Compotów przyjechały auta chyba 5 różnych marek (Audi , Seat , VW , Opel , Mitsubishi....)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi o BMW to nie wiem czy bedzie je mozna podpiać do grupy (niech się Patrox wypowie).

przecież chip to chip a właściciele Bmw płacą takimi samymi pieniędzmi jak właściciele Audi :cool1:

Na DynoDay do Compotów przyjechały auta chyba 5 różnych marek (Audi , Seat , VW , Opel , Mitsubishi....)

no przecież program robiąindywidualnie pod każde autko, wiecej nie widzę różnicy BMW czy Audi :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Mnie równiez możecie dopisac do zainteresowanych...mam tylko mały dylemat.

Mianowicie za 10 kkm planuje wymieniac rozrząd i nie wiem czy opłaca mi się teraz robic wykresy na hamowni czy zaczekac i zrobic po wymianie :kwasny:.

Wyznaczyliście może już konkretną datę zapodania wirusów?

P.S. Mam jeszcze jednego kolege chętnego na zmiane softu :naughty:.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak za taka cene toi ja bym sie pisal ale ja moge dopiero pod koniec czerwca (mam benzyne)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Termin jest indywidualnie do dogadanie. W chip-tuningu nie ma znaczenia jaka marka, cena jest tylko ciut inna w przypadku innej marki jak grupa VAG ale to kwestia indywidualnego dogadania. Proszę zrobić listę osobna na Wroc i Katowice i kiedy uzbiera się grupa osób nie widzę przeszkód aby zrobić modyfikację. Tym samym otwieram zapisy na grupowy chiptuning, wstępnie termin majowo czerwcowy na realizację bo mamy w tej chwili kilka klubów do zrobienia i cały kwiecień zajęty.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja moge byc pierwszy.

1.8T Wroclaw koniec czerwca (29-30)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. piotrcar (koniec czerwca (29-30))

2.ems (miałem nadzieje na kwiecień ale w takim razie poczatek maja )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. piotrcar (koniec czerwca (29-30))

2.ems (miałem nadzieje na kwiecień ale w takim razie poczatek maja )

3.monsunn - pierwszy wolny dostepny termin, mam nadzieje ze uda sie jeszcze w kwietniu

4.martinwroc - rowniez pierwszy mozliwy dostepny termin[br]Dopisany: 05 Kwiecień 2009, 20:56_________________________________________________Zapisy na Grupówkę będą trwały do końca kwietnia.

Rozumiem, że wpisanie się na listę oznacza 100% chęć uczestnictwa w programie :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na razie si enie wpisuje na liste jako chetny, ale jak wpadnie grosz teraz to na pewno jade na zmiane programu;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może i ja sie zdecyduje,mmh,

po świętach zadzwonie do dynosoft-u, zeby umowic sie na diagnostyke silnika turbiny itd,

jak bedzie pozytywnie, to jestem nastepny w kolejce :)

,

świeta mineły, dzwoniłem, byłem, wrociłem,

i jest wszystko ok, czyli wpisuje się na liste jako 5.

mmh moze uda mi sie namówić sąsiada ,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...