Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wycieraczki przód


Daro19744

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem z wycieraczkami z przodu, od pewnego czasu zaczęły bardzo wolno chodzić, potrafią się zatrzymać, za chwilke ruszyć znowu. Przez 1-2 dni jest normalnie później znowu to samo ? nic nie blokuje, nic nie ociera wszystko jest ok. Elektryk powiedział że silnik wycieraczek jest do wymiany, ja osobiście zastanawiam się czy nie są to manetki przełącznik przy kierownicy? Miał ktoś taki problem? 

Będę wdzięczny za info. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak wycieraczki chodzą wolno to wypadało by zdemontować silnik i uruchomić go "poza" mechanizmem wycieraczek. Jak będzie działał OK tzn. że mechanizm jest zatarty - jest to dosyć częsta usterka - nawet jest gdzieś opis na forum jak to naprawić. Na jakiej podstawie elektryk stwierdził, że silnik jest do wymiany - postawił diagnozę przez telefon czy rzeczywiście go "badał"??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogą być zacierające się sworznie w mechaniźmie wycieraczek. Dość powszechny problem. Można ratować się czyszczeniem, albo wymianą mechanizmu na nowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najprawdopodobniej  są zatarte na tulejkach, miałem ten sam problem ,psikam od czasu do czasu WD pod ramię wycieraczki na ten trzpień co wchodzi w karoserię i już robię to z 6 lat i jest OK. A elektryk pewnie chciał zedrzeć z Ciebie kasę powiedz mu niech się uczy:dancing:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...