Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Podłączenie na nowo kostek radia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Nie wiem jak się odnieść do tych schematów 

Opublikowano

No to sa schematy instalacji. Tak wszystkie schematy instalacji w autach wyglądają. Innych nie ma. 

Problem w tym, że ja mam tylko po niemiecku. Może któryś z chłopaków wrzuci w polskiej wersji.

Opublikowano
  • Autor

Ale ja nie widze tu trzech kostek do których idą kable, kolory nie problem gorzej z zrozumieniem :/

Opublikowano

Po prawej stronie jes legenda na schematach.

Na schemacie masz taką listwę oznaczoną ja ko R = Radio

Z tego wychodzą kable na różne kostki. Kostki sa też po prawej stronie w legendzie opisane. Weźmy jeden przykład ten ze zdjęcia poniżej. 

T6x jest to kostka sześciopinowa zielona przy radiu (do tego trzeba wiedzieç, że kostka zielona, żółta i niebieska to sa mini-iso, czyli te mał które siedzą powyżej tych ośmiopinowych brązowej i czarnej w standardzie iso)

Czyli na zdjeciu poniżej z radia R wychodzã do tej zielonej kostki T6x 4 kable. Pierwszy od lewej czerwono-brązowy 0,35mm² na pin 9 kostki T6x/9 - pin na który idzie kabel jest po skośnej kresce oznaczony czyli w tym przypadku 9

Nastepny czyli drugi od lewej to szaro-czerwony 0,35mm² idzie też do tej samej zielonej kostki T6x na pin nr 8 czyli T6x/8

Mam nadzieje że zrozumiale wytłumaczyłem:naughty:

20200803_210409.jpg

Opublikowano
  • Autor

Radio Delta, system bose, dostałem info o wyposażeniu z vin

Opublikowano

No to już wiadomo. Najlepiej teraz jakiegos klubowicza poszukać z tym radiem i Bose na pokładzie i poprosić żeby wyciągnął radio u siebie i zrobił dokładne zdjęcia kostek. 

Opublikowano
  • Autor

No i to najgorsze, byłem u dobrego elektryka mówił że wystarczy że mu ori kostki dam on to polutuje i git, mały koszt, ale nie wiem czy wie że kolory się nie będą zgadzać bo o to nie pytał. 

Opublikowano

Daj mu te schematy odemnie albo poszukaj kogoś w forum tak jak pisałem. Bez schemató albo zdjęć kostki nie da rady bo masz Bose

Edytowane przez Muskel1

Opublikowano

Zmieniarka CD też była oryginalnie wiec może jeszcze kable tam pozostały.

Opublikowano

Audi A4B6 Avant 2002

Panowie dorzuce sie z zapytaniem ... 
Kupilem Auto z nie dzialajacymi tylnymi glosnikami Radio Pioniera.
Po wyjeciu radia widze jednej wtyczki brak -ucieta  a kable chulaj dusza..
Pytanie jak ona wygladala i ktory pin gdzie siedzial ? chce dokupic adapter aby to ruszylo i wszystko zagralo.

Gosc ze sklepu z adapterami podeslal screen tego zoltego mini ISO ze niby to mi brakuje ale ni jak nie pasuje mi to . u mnie 7 kabli a tu 6, poza tym gdze to wpiac potem .

20200803_072256.jpg

20200805_131117.jpg

WhatsApp Image 2020-08-10 at 20.09.10.jpeg

Opera Momentaufnahme_2020-08-11_220102_allegro.pl.png

Edytowane przez Marianset

Opublikowano

Nawet jak założysz tu oryginalną wtyczkę nie ruszy to z tym radiem. Te kostki sa przeznaczone do podłączenia pod oryginalne radio które tam siedziało. Tylko wtedy bedzzie tył grał. Do nie oryginalnego radia sa specjalne adaptery. 

Opublikowano

taki wlasnie adapter chce kupic ale mniemam ze adapter jest pod oryginalne kosci , a tej u mnie nie ma wiec musze ja dokupic aby mi pasowala do adaptera . 

Zamowilem juz ten adapter :

Audi-A3-A4-A6-A8-TT-tylne-glosniki-NAJLE
ALLEGRO.PL

Kup teraz na Allegro za 39,99 zł - Audi A3 A4 A6 A8 TT tylne głośniki NAJLEPSZY m001 (7681835527). Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki Programowi Ochrony Kupujących!

i separator antenowy .. 


Nie wiem jak ta wtyczka wyglada zeby nawet szukac schematu

Opublikowano

Tylko te 2 kostki tam wyglądają? Jak sa jeszcze jakieś inne wstaw je tu

Opublikowano

20200806_124513.jpgPlus standardowe gniazdo anteny.

Wiecej niby nei widzialem , ale reki nie dam uciac. Jutro jeszcze raz zerkne ..

Opublikowano

Wygląda jakby to brakowało tej 20to pinowej.

 

20200811_225906.jpg

Opublikowano

To nie moje zdjecie . jedynie znalezione w necie ... 
Bralem pod uwage ta szeroka wtyczke ale kolory kabli sie nie zgadzaja  bo tu widze jakis czerwony . a u mnie sa :

dwa brazowe
dwa biale 

pomaranczowy i zielony

Opera Momentaufnahme_2020-08-09_233139_www.elektroda.pl.png

Edytowane przez Marianset

Opublikowano

Nie zgadzają sie bo te dwie kostki obok sa iso a u Ciebie mini-iso. Inna wiązka

Opublikowano

Czyli co mozliwe ze gdzies tam jest jeszcze inny peczek kabli do znalezienia ?

Opublikowano

Nie, ten co masz. To zdjecie które wrzuciłeś jest inna wiązka

Opublikowano

Chwileczkę. Wypnij te kostki u siebie i wrzuć tu zdjecie. To sa 2 kostki iso czarna i brązowa?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.