Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Podłączenie na nowo kostek radia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

To jest moja ..

20200806_124513.jpg

Opublikowano

No dobra ale te kostki czarna (1) i brązowa (2) to sa kostki w standardzie iso te 8mio pinowe tak? Dobrze widze?

20200811_232559.jpg

Edytowane przez Muskel1

Opublikowano

dokadnie

WhatsApp Image 2020-08-07 at 23.07.22 (2).jpeg

Opublikowano

Ok. Ta 20 pinowa składa się z 3 mini-iso w różnych kolorach. C1 C2 C3. Źółty, zielony i niebieski. Audi dało jedną długą czarną i tej Ci brakuje. 

20200811_233434.jpg

Edytowane przez Muskel1

Opublikowano

To jest żółta wtyczka której brakuje. Tu masz rozpiskę. Jest 2 razy prązowy on idzie na pin 3 i masz dwa różnego przekroju białe. Jeden 0,35 iczie na pin2 a ten biały 0,5 idzie na pin 6

20200811_234528.jpg

Edytowane przez Muskel1

Opublikowano

Dzięki.. Jutro zerkne jak bede grzebać... Czyli ta żółta 6cio pinowka co mi sprzedawca polecal to jaby ta? 

Opublikowano

Tak. Zmylił mnie kolor w schemacie jak patrzyłem na rozpiskę bo tam wszędzie tylko 20to pinowa czarna pisze:facepalm::rolleyes:

20200811_235450.jpg

20200811_235753.jpg

Edytowane przez Muskel1

Opublikowano
  • Autor

Wlasnie przed chwilą siadłem do schematu zacząłem go czytac i wynika z niego że nie mam też tej kostki 20pinowej bo była taka w radiu Delta, i pytanie czy można kupić w sklepie kostkę ta 20pin? Podejrzewam że u mnie była czarna duża 

 

 

Edit: wystarczy taka kostka i uciąć z niej męska część i zlutować kable wd schematu? 

Screenshot_2020-08-16-12-46-44-761_com.android.chrome.jpg

Edytowane przez Bolek420

Opublikowano

Nie musisz tej czarnej. To sa 3 które łączą się w jedną. 3 przędzej kupisz jako cały komplet

Edytowane przez Muskel1

Opublikowano
  • Autor

Czyli to będzie ok? 

Screenshot_2020-08-16-12-46-44-761_com.android.chrome.jpg

Opublikowano

Tak.

Opublikowano
  • Autor

Nie mogę znaleźć na tych schematach kostki od sygnału głośników czyli drugiej kostki czarnej, jest opisane tylko do ISO i tej zasilającej czarnej 

Opublikowano

Bose nie idzie z radia na głośniki tylko ze wzmacniacza. Ty masz Bose u siebie.

Opublikowano
  • Autor

Wiem ale sygnał musi gdzieś iść, idzie w żółtej ISO? 

Opublikowano

Tak żółta kostka C1. Patrz tu

20200816_182047.jpg

Opublikowano
  • Autor

Wszystko jest jasne, szukać kostki podpiąć i ma grać, dam znać jakie efekty 

Opublikowano

Działaj:thumbup1:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
W dniu 11.08.2020 o 23:48, Muskel1 napisał:

To jest żółta wtyczka której brakuje. Tu masz rozpiskę. Jest 2 razy prązowy on idzie na pin 3 i masz dwa różnego przekroju białe. Jeden 0,35 iczie na pin2 a ten biały 0,5 idzie na pin 6

20200811_234528.jpg

Bogatszy juz o okablowanie które dopiero do mnie doszło po wpinałem wedle twojego zdjęcia. Czy te kable pomarańcz-fiolet oraz pomarańcz - brąz beda mi do czegoś potrzebne? Bo na zdjeciu tez widać ze w tej sklepowej kostce tylko 4 gniazda beda używane. 

Dodatkowe pytanie separator Antenowy ma ten niebieski kabelk.. Z czym go sie je? Podłącza, żeni? 

20200826_184300.jpg

20200826_184211.jpg

20200826_184316.jpg

Opublikowano

Tego Pioniera podpinam.. Obecnie oczywiscie wszystko grało nanprzednich głośnikach. Jedyne co rzuca mi sie w oczy to ze + pp zapłonie jest kradziony z klimatronika. 

20200826_185147.jpg

20200826_185409.jpg

Opublikowano

Te dwa kabelki ( pomarańcz-fiolet oraz pomarańcz - brąz) nie wiem w tej chwili jaką mają funkcję bo nie mam teraz przed sobą schematu ale do grania raczej nie beda potrzebne. Separator podpinasz pod niebieski kabel z radia Pioneer opisany jako ANT albo REM ( Remote) czyli +12V po załączeniu radia. 

Edytowane przez Muskel1

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.