Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Malowanie lamp A4 B8 LIFT

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Panowie, pytanko mam do was, czy ktoś z was malował lampy od środka w a4b8 lift? (te srebrne pierdoły :D ) 

Screenshot_1.jpg

Edytowane przez Anubiss

Opublikowano

Screenshot_20200526-093041_Gallery.jpg

Screenshot_20200629-112107_Gallery.jpg

Screenshot_20200715-104530_Gallery.jpg

Screenshot_20200715-104516_Gallery.jpg

Screenshot_20200702-102629_Chrome.jpg

Screenshot_20200526-093053_Gallery.jpg

20200702_102724.jpg

Screenshot_20200526-092838_Gallery.jpg

20200526_093113.jpg

Screenshot_20200526-092953_Gallery.jpg

Screenshot_20200526-093025_Gallery.jpg

Opublikowano
  • Autor

@KoJ@K nie no to wygląda świetnie :O, ciężko było rozebrać całe lampy? I czy przy składaniu dawałeś jakiś dodatkowy silikon czy tylko podgrzałeś? 

Opublikowano

Lampy są klejone na kleju butylowym, więc nie ma większych problemów z ich rozklejaniem. Później sklejałem na nowym butylu, stary wyczyściłem i dałem nowy. 

Opublikowano
  • Autor

@KoJ@K cały dzień męczyłem się ale dałem radę :D zrobiłem wszystko, ale... wkurzyłem się bo jak teraz poszedłem sprawdzić zapaliłem światło to widać taki jakby kurz na kloszu od środka, jutro ponownie rozkleję i jakąś pastą wyczyszczę i zobaczę. Przy okazji zapytam czy czyściłeś tak samo klosze plastikowe od środka czy tylko z zewnątrz? I jak poradziłeś sobie z tym za***nym kurzem :D 
Ogólnie efekty za***isty, jedynie ten kurz... zobacz sam photo_2020-08-07_21-59-20.jpgphoto_2020-08-07_21-59-16.jpg

Edytowane przez Anubiss

Opublikowano

Według mnie to u Ciebie to to nie jest żaden kurz, a zwyczajnie wypiaskowane klosze. I o ile tego w dzień tak nie widać, to w nocy na odpalonej lampie strasznie gryzie w oczy.

Opublikowano
  • Autor

@KoJ@K no własnie, w dzień nic, a w nocy to myślałem że wyjdę z siebie i te klosze rozwalę... co z tym zrobic teraz? pomożesz coś? xD 

Opublikowano

Zdzieranie całej warstwy ochronnej i polerka lub lakierowanie lub wymiana na nowe.

Opublikowano
  • Autor

@KoJ@K ja pierdziele, znowu koszta, zdejmę je i zobaczy co jest grane

Opublikowano

Jak to znowu? 

Nie zdejmuj juz kloszy bo to nic nie da, to nie kurz.

Opublikowano
  • Autor

@KoJ@K mam koleszkę co się bawi z lampami może mu oddam niech zobaczy czy ogarnie coś. "znowu" chodziło że kolejny wydatek, ahha. Tylko kurde jak je malowałem to ja nic nie widziałem żeby było źle pomalowane, wszystko było ok.

Edytowane przez Anubiss

Opublikowano

No nie widziałeś w lampie, bo to jest na kloszu. Zobacz jaki właśnie mam przypadek na stole, klosze umyte, wyczyszczone i zobacz w jakim są stanie...wypiaskowane  i mikropęknięcia w strukturze klosza.

20200808_132718.jpg

20200808_132653.jpg

20200808_132734.jpg

Opublikowano
  • Autor

o kurde, no faktycznie, ale to Ty będziesz polerować je z zewnątrz, tak? Ja swoje jeszcze dziś rozkleiłem i wyczyściłem i faktycznie było kurzu teraz jest mniej widoczne ale tak jak piszesz do polerki klosze muszą isć. Bo wygląda to to za***iście nie ma co 

 

b8.jpg

Edytowane przez Anubiss

Opublikowano

A tak jeszcze w temacie lamp i ich przeróbki to wczoraj wleciał na pokład najświeższy model bileda, montowany min w toyotach... pierwsze wrażenia w odniesieniu do biled Koito 3A to jest jeszcze lepiej, napewno w centrum jest jaśniej i na boki zauważalnie szerzej :kox:

20200807_212856.jpg

20200807_212900.jpg

received_660344804567812.jpeg

20200808_133738.jpg

Opublikowano
  • Autor

Wygląda za***iście :D 

Opublikowano
  • Autor

@KoJ@K a że tak spytam Cię kolego, czy Ty zajmujesz się ogólnie regeneracją kloszy i lampami??? 

Opublikowano

Coś tam się robi :cool1:

20200730_193214.jpg

20200808_220108.jpg

Screenshot_20200720-232934_Gallery.jpg

Screenshot_20191020-154948_Gallery.jpg

Screenshot_20190609-232122_Gallery.jpg

Screenshot_20190225-191832_Gallery.jpg

Screenshot_20190805-234154_Gallery.jpg

Screenshot_20200514-062758_Gallery.jpg

Screenshot_20190805-234210_Gallery.jpg

Screenshot_20200712-090503_Gallery.jpg

Screenshot_20200712-085907_Gallery.jpg

Screenshot_20200514-062724_Gallery.jpg

Screenshot_20200712-090622_Gallery.jpg

Screenshot_20190320-083322_Gallery.jpg

20190225_192441.jpg

Screenshot_20190706-223338_Messenger.jpg

  • 5 tygodni później...
Opublikowano
W dniu 7.08.2020 o 13:28, KoJ@K napisał:

Screenshot_20200526-093041_Gallery.jpg

Screenshot_20200629-112107_Gallery.jpg

Screenshot_20200715-104530_Gallery.jpg

Screenshot_20200715-104516_Gallery.jpg

Screenshot_20200702-102629_Chrome.jpg

Screenshot_20200526-093053_Gallery.jpg

20200702_102724.jpg

Screenshot_20200526-092838_Gallery.jpg

20200526_093113.jpg

Screenshot_20200526-092953_Gallery.jpg

Screenshot_20200526-093025_Gallery.jpg

 

Opublikowano

Wow!

jestem pełen uznania!

a teraz seria pytań:

- co jest na soczewce z takim "wzorkiem" siatki?

- czy pod neonem jest led bar do kierunku? wygląda jak listwa z led smd 5050 - napisz coś o tym

- jak czyściłeś elementy przezroczyste z tego jakże ulotnego chromu? jaki podkład dałeś pod czarny mat?

- możesz udostępnić danymi biledów Toyoty o których pisałeś, że są mocniejsze niż Koito? pasują p&p w ramkę?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.