Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Salonowe serwisy Audi w Polsce - jakość

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Widajcie Chopaki i Kobiałki z Audiów ;)

Mam do Was pytanko uprzejme... Jak oceniacie jakość usług serwisów przy salonach Audi w Polsce (szczególnie w Wielkopolsce).

Podjechałem dziś autkiem do takiego serwisu, aby sprawdzić ewentualne błędy z pomocą VAGa. Pan uprzejmy jeden samochód przyjął, zabrał, wjechał do warsztatu i kazał przyjść za 45 minut... Po moim powroci i odczekaniu kolejnych 15 minut Pan przedstawił mi wynik testu...

No, po kilku zdaniach zacząłem się zastanawiać czy moje B7 to nie jest przypadkiem Moskwicz wykonany z Zetora po niespodziewanym napadzie Marsjan. Generalnie nic w tym aucie nie powinno działać. Kilkanaście stron błędów miało mnie w tym przekonaniu utwierdzić.

Jak myślicie - tak się dzieje, bo warto zarabiać, nawet na czymś co jest dobre? Czy też może być tak, że ja faktycznie jestem posiadaczem Moskwicza modyfikowanego genetycznie...

Wypowiedzcie się, proszę Bracia i Siostry.

Pollux

Opublikowano

co do moskwicza to nie wiem ale salon Poznański (nie wiem czy jest jeden) jest chyba najbardziej chwalony na forum...

Opublikowano

błędów mogłeś mieć niezliczoną ilość wliczając nawet załączony na chwilę przypadkiem autoalarm itp... znaczy to raczej że nikt ich nie kasował skoro auto jeździ i nic się nie dzieje, a 90 czy 99% z nich to błędy sporadyczne czy jak tam się je określa... co do salonów, moje auto jest serwisowane od nowości, ale ostatnio zdenerwowali mnie mówiąc, że wszystkie łączniki do wymiany... może bym się dał na to zapiąć, tylko jeden łącznik wcześniej wymieniłem miesiąc wcześniej w innnym serwisie, kupiony w ASO ale wymieniony w zakładzie u kolegi... zapytałem pana serwisanta żeby sprawdził jeszcze raz... oddzwonił z ponowną propozycją wymiany, ale mu podziękowałem. pojechałem do kolegi, wymieniliśmy wszystkie wahacze gdyż okazało się że nie mają luzu na gumkach tylko nie są sztywne, po prostu przebieg... a łączniki jeżdżą do teraz... nie wiem jak no patrzeć... serwiś też znany w Krakowie, ale jak dla mnie trochę mało profi takie podejście...

Opublikowano
  • Autor

macie rację na pewno... co serwis to inne podejście. pewnie co serwisant to inne. słyszałęm też wiele dobrego o salonie w Poznaniu. w razie potrzeb, pewnie skorzystam.

wkurza mnie tylko podejscie takie, że jak tylko się pojawia trochę bardziej zielony Klient to od razu najchętniej wciskali by nową Q7-kę ;)

a co do moskwicza... no dobra - przesadziłem ;)

Opublikowano
  • Autor

OK, przeczytałem... chyba jednak nie jest mi już spieszno do Poznania... przynajmniej nie do serwisu. a czy jest na forum jakieś miejse, gdzie moglibyśmy wszyscy wrzucać swoje uwagi i doświadczenia z różnymi serwisami/warsztatami/salonami/... np. z podziałem na regiony? pewnie nie jeden z nas chętnie tam zaglądnie. nie myślę o tym, żeby komuś czarny marketing robić, ale każdy kasę wydaje pewnie niejednokrotnie właśnie na tą "kawkę, gatkę, szmatkę i panienkę"

Opublikowano

jestem za bo jestem zielony .. :rolleyes: jest takie miejsce ?

Opublikowano

Najlepszy serwis to te forum, interfejsik w szufladzie i zestaw dobrych narzędzi :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.