Treść opublikowana przez skacz
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
czarny588 - hamują wybornie - jakie w takim razie musza miec ET staloowki, ktore dystansami trzeba potem dosztukować?
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
czarny588 potrzebuje dokupic felgi stalowe do opon zimowych 205 R16. Problem jest taki ze mam tarcze Zimmermanna 320 z zaciskami z A6 3.0 TDI. jakie ET powinna posiadac aby weszla na ten zacisk? fot zacisku:
-
[ALL B6] felgi stalowe do opon zimowych 205 R16
Czy może ktoś się orientuje w tej dziadzinie? Czy istnieje taka stalówka?[br]Dopisany: 28 Październik 2011, 14:36_________________________________________________Ponawiam pytanie do specjalistów: Jakie Felgi stalowe wejda na tarcze Zimmermanna 320 z zaciskami z A6 3.0 TDI
-
[ALL B6] felgi stalowe do opon zimowych 205 R16
Panowie - potrzebuje dokupic felgi stalowe do opon zimowych 205 R16. Problem jest taki ze mam tarcze Zimmermanna 320 z zaciskami z A6 3.0 TDI. Jaka stalowke 16” kupic? jakie ET powinna posiadac aby weszla na ten zacisk?
-
[B5 1Z] Problem z domykaniem szyby elektrycznej od kierowcy
Mam ten sam problem co Dareksa i u mnie ten sposób nie zadziałał, napomkne że VAG nie pokazuje żadnych błędów. Czy któryś z kolegów podzieli się rozwiązaniem Jak inaczej można to pokonać? Pozdrawiam
-
[B5 AHU] Problem z rozruchem
Bo tak kombinuje czy to moze jakis czujnik .. pierwsze to podlacze pod vaga .. jak czegos sie dowiem to od razu napisze Pozdrawiam
-
[B5 AHU] Problem z rozruchem
Mam ten sam problem, akumulator działa bez zarzutu.. rozrusznik ledwo kreci i po jakimś czasie odpala.. co to może być ?
-
Blacharstwo - Lakiernictwo
Spece od blacharki na szerokiej ? prosze o dokladny namiar na warsztat.
-
[ALL] Omijajcie poniższe stacje paliwowe
A wie ktoś jakiej jakości paliwo jest na LUKOIL'u ?
-
[B5 ADR] Chwilowe dławienie
Szkoda ze nikt tego nie sprawdził bo by było naprawdę fajne ale ja bym nie ryzykował na swoim silniku.. bo chyba o tym mowa .. Tak ?[br]Dopisany: 09 Kwiecień 2009, 13:50_________________________________________________watek o przepustnicy http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t16943.0.html;highlight=jak+wyczy%C5%9Bci%C4%87+przepustnice
-
[B5 ADR] Chwilowe dławienie
Jak to sprawdzić i jak czyścic. Czy jest jakiś specyfiki typu STP do wtryskiwaczy lub silnika co by ja przeczyścił ?
-
Ceny paliwa marzec 2026
A gdzie ten kolega ? ;]
-
[ALL] Omijajcie poniższe stacje paliwowe
Jezeli sie dobrze orientuje google mapsy mozna do tego wykorzystac
-
[ALL] Omijajcie poniższe stacje paliwowe
świetny pomysł !
-
[ALL] Omijajcie poniższe stacje paliwowe
Po zakończeniu Wątku proponuje zrobić procentowy spis firm/stacji jakie miały najwięcej wpadek.
-
[ALL] Omijajcie poniższe stacje paliwowe
już spieszę z narzekaniem Orlen(SZn) - słabej jakości benzyna, strasznie mulił silnik. LOTOS - (natknąłem się na to dwa razy, jak jeździłem starym samochodem) spalił gazu dwa razy więcej niż powinien. Na innej stacji to się nie zdarzyło.
-
[B5 ADR] Silnik się muli po rozgrzaniu
bez kata poleci ?
-
Ceny paliwa marzec 2026
Szczecin E95: 4,09
-
Salonowe serwisy Audi w Polsce - jakość
jestem za bo jestem zielony .. jest takie miejsce ?
-
[ALL] Omijajcie poniższe stacje paliwowe
Nie polecam: Stacja Orlen na bramie portowej w Szczecinie, stacja Lotos na przyjaciół żołnierza też szczecin. Polecam: Shell na Wojska Polskiego (szczecin)
-
[B5 ADR] Chwilowe dławienie
Podobny problem miale wczoraj ale po wymianie paliwa (tankowalem na shell-u dobra benzynke a zla na orlenie) i dolaniu specyfkiu do czyszczenia wtryskiwacza .. problem jakby zniknal .. no chyba ze sie pojawi jeszcze raz. Pozdrawiam
-
[B5 ADR] Silnik się muli po rozgrzaniu
dzięki za info sprawdzę.. ale po zmianie paliwa i zastosowaniu specyfiku do czyszczenia wtryskiwaczy STP - jak zdaje się mniej mulić. zobaczymy do konca tygodnia pewnie machnę jakieś 400 - 600 km to sprawa się wyjaśni. co do jakości paliwa to inny temat.. Zamykam Wątek Pozdrawiam
-
[B5 ADR] Silnik się muli po rozgrzaniu
Witam Zauważyłem że silnik jak popracuje dłużej t. j. się rozgrzeje zaczyna mulić. jedzie sie tak jakby coś go zatrzymywało, nie wiem może to opony lub cos innego .. Prosze państwa co to może być ?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich serdecznie! Kłania się nub z szczecina. Świeżo zakupiłem a4rke od klubowicza i jestem zadowolony wiec zachciałem uczestniczyć w życiu społeczności a4 Polska. Pozdrawiam Szymon