Skocz do zawartości
IGNOROWANY

"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"


HarryH

Rekomendowane odpowiedzi

LEM lewy 180zł, prawy nie dostępny, nie da się sprowadzić, bo nie ma.

SWAG (ponoć środek FEBI) 150zł lewy, 200zł prawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Nie odezwą się, bo nie mają nic do powiedzenia na dany temat. Ja często mam poprostu otwarte forum na jednej z kart.. ale zaglądam zazwyczaj tylko jak czegoś szukam.

Coś mi od kilku dni zaczął telepać się jak przyspieszam, nawet na wolnych obrotach czuję jakby trochę głośniej pracował i drżał. Póki co odstawiłem na wymianę przegubu, bo klekotał a zobaczymy co dalej. Też te poduszki podejrzewam, tylko nie wiem czy się z kasą ogarnę w najbliższym czasie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też tak czuję. Przejechałem się z mechanikiem, potem sam trochę posprawdzał i przegub dawał znać, a co do poduszek to pewnie dopiero jak go wezmą na warsztat to wyjdzie co jeszcze. W każdym razie ciekawie się przed świętami zapowiada.. :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj zmieniłem klocki, mam do wymiany obie poduszki i plecionkę wydechu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gorzej z dostępem do migomatu, do zwykłej transfomatorowej bez problemu, ale to za cienkie ścianki dla takiej, będę musiał jeszcze 50zł dać komuś za pospawanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety tylko migomat wchodzi w grę i spróbuj najpierw jakimś odrdzewiaczem te 3 nakrętki od turbo popsikać, żeby się nie pozrywały. W sumie jak sam wyciągniesz starą plecionkę i zawieziesz do pospawania to może mnie wezmą niż 50 pln.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mają. Znalazłem coś takiego http://moto.allegro.pl/przegub-wewnetrzny-passat-b5-b6-audi-a4-nowy-i1559772770.html tylko jeszcze maila wysłałem z konkretnymi danymi czy będzie pasował :przebiegly:[br]Dopisany: 19 Kwiecień 2011, 13:59_________________________________________________

Póki się nie urwał to gazu dawaj i do przodu.

Ostatnio jak się do wawy wybrałem to myslałem, że koło po drodze zgubie tak telepało haha[br]Dopisany: 19 Kwiecień 2011, 14:00_________________________________________________Koleś odpisał, że przed zamówieniem trzeba sprawdzić wymiary.. Nosz kur.. nie będe 20 razy dziennie jeździł do mechanika żeby mi samochód rozkręcali i skręcali żeby teraz wymierzać. Ja tego nie czaje, to po vinie czy innych parametrach tego sprawdzić nie można.. Jakbym za duzo czasu miał na to wszystko.. :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zmieniałem uszczelniacz na wale od strony skrzyni to po vienie wychodzilo, że jest zwykły uszczelniacz, a po rozebraniu okazało się co innego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...