Skocz do zawartości
IGNOROWANY

"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"


HarryH

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

nie raz już miałem taką sytuację, ale jak bym miał wybierać wysepka czy pies to walił bym w psa, chyba że bym automatycznie go omijał nie myśląc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba że bym automatycznie go omijał nie myśląc...

sam sobie odpowiedziałeś na pytanie... :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To był odruch nie kontrolowany w lewą stronę a wysepki nawet nie widziałem tylko poczułem. . . :wallbash: :wallbash: no świeże bixy to przykro by było :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że ładnie działasz ze swoją maszyną Marcin. Tez miałem 2 podobne sytuację ostatnio. Raz wyhamowałem bo akurat w mieście mi pies wyskoczył, więc chyba szybciej jak 60 nie jechałem. A przedwczoraj pod same koła mi kot wlazł, nawet nie zdąrzyłem zareagować. Szkoda Twoich felg, ładne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W porównaniu tych dwóch sytuacji to co się stało z B6 to mały pryszcz :) Jak miałem kiedyś Vento to na porządku dziennym był u mnie jakiś zając na zderzaku ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że ładnie działasz ze swoją maszyną Marcin. Tez miałem 2 podobne sytuację ostatnio. Raz wyhamowałem bo akurat w mieście mi pies wyskoczył, więc chyba szybciej jak 60 nie jechałem. A przedwczoraj pod same koła mi kot wlazł, nawet nie zdąrzyłem zareagować. Szkoda Twoich felg, ładne

na garwolinskiej kolo mnie lezaly na jezdni 2 zdechle koty w odstepu paru dni :> cos o tym wiesz?:D

ostasmarcinek wspolczuje ale na twoim miejscu zrobilbym tak samo, fele, opony to nie front samochodu, je sie tylko wymienia a jeszcze z AC to juz w ogole pryszcz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz rację, paliwo z Tira :wink4:

W ciężarówkach nie mogą być większe zbiorniki niż 1500 litrów, później to już cysterna i musi mieć ADR...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przez granice więcej przewożą na podczepionych zbiornikach i to w audi ;):decayed::naughty::decayed:

kiedyś ktoś mi opowiadał że chłopaki przerabiali a4 2.6 V6 na a4 2.6 V4 a w te V2 co zostało pakowali towar przez granice :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1140 km i w zbiorniku 1/4 została jeszcze :tongue4:

:good: good job :) 1280 mi się udało na całym (60l). I powiedz ile wlałeś w odpowietrznik :gwizdanie: bo średnio wierzę że na 45 litrach zrobiłeś 1140 km :tongue4: 3,95 spalanie średnie :gwizdanie: nie ma opcji :) W odpowietrznik musiałeś zalać a w niego prawie 10 litrów wchodzi jak się odpowiednio przychyli auto :przebiegly: wiem coś o tym :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś nie chce mi się w to wierzyć... fazy rozrządu itd....

i mi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1140 km i w zbiorniku 1/4 została jeszcze :tongue4:

:good: good job :) 1280 mi się udało na całym (60l). I powiedz ile wlałeś w odpowietrznik :gwizdanie: bo średnio wierzę że na 45 litrach zrobiłeś 1140 km :tongue4: 3,95 spalanie średnie :gwizdanie: nie ma opcji :) W odpowietrznik musiałeś zalać a w niego prawie 10 litrów wchodzi jak się odpowiednio przychyli auto :przebiegly: wiem coś o tym :gwizdanie:

Wlałem pod korek, nie przechylałem auta. Lałem i wciskałem odpowietrznik. Zbiornik z tego co pamiętam ma 62 litry pojemności. Więc niech było te 70 litrów. 4,5 litra na 100 jakieś wyjdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlałem pod korek, nie przechylałem auta. Lałem i wciskałem odpowietrznik. Zbiornik z tego co pamiętam ma 62 litry pojemności. Więc niech było te 70 litrów. 4,5 litra na 100 jakieś wyjdzie.

No to teraz się zgodzę :good: Ale wyszło 4,8 :gwizdanie: czyli podobnie jak u mnie :) I w takie wyniki wierzę :) Mi raz fis pokazał coś takiego:

20110213399.th.jpg

Tyle zostało do zrobienia na tym co miałem w zbiorniku :kox::polew: i to nie było w odpowietrznik :D nawet 50 km od momentu tankowania :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...