Skocz do zawartości
IGNOROWANY

"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"


HarryH

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

img0147fq.jpg

akcent A4-Klub na moim weselu :) samochod brudny aż wstyd ale taka pogoda była co zrobić

img0136eh.jpg

pozdrawiam!:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem wczoraj na przedłużeniu Kilińskiego jak skręcałeś w prawo w Piłsudskiego koło 14... i dziś na Armii Krajowej koło 10... wczoraj nawet obtrąbiłem, ale kolega był taki przejęty, że nie zuważył.... Auto u je ba ne strasznie trza przyznać, aż nie pasuje żeby tak piękna kobieta do niego wsiadała...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, a dzisiaj eis jeszcze zaparkował na środku ronda i wzięło go na gadatki :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje dla Ciebie Pawle i dla Młodożeńca oczywiście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wasze fury nie ma co porownywac, wiem ze moja wstyd ale naprawde to byl ciezki dzien a na myjni bylem dwa razy... kursy do rodzicow za miasto a potem do wujkow żony do żaboklik i spowrotem zrobily swoje niestety... a jeszcze wczesniej co chwile padalo... dlatego tak duzo fot z autem nie bylo, 40zl psu w morde za myjnie, a dzien wczesniej ojcu zapchal sie karcher piachem bo wode bral z pompy ze studni ktora zassala syf z dna :confused4:

gratulacje za nowego czlonka rodziny huragan :)

a na rozmowy ze szwagrem zawsze znajde czas nawet i na rondzie w srodku miasta :kox:

aa i dizeki za te fotki Avanta harrego z koncowkami wydechu (od eSki?) i tymi lampkami tylnymi juz wiem ze w sumie ok to wyglada i bede szukal czegos podobnego jak nie tego samego do siebie :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje w takim razie to robimy spota i próbujemy weselną :gwizdanie: :kox:

tak

a mojej weselnej napijemy się jak już wszyscy będziecie jeździli B9 :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a propos... wraz ze zmiana stanu cywilnego nabylem nowe hobby, jako ze wodki nie trawie to za to wino uwielbiam....

24072011219.jpg

jak pierwsze wyjdzie, skombinuje butelki, nakleje na nie wlepki z forum i rozpoczne masowa produkcje ze sprzedaza tu na forum :kox: :kox: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

;) poprieram taka produkcję ;) pioteros musisz na spota zajechać, może urządzimy coś w ten weekend, chciałbym obejżeć tą Twoją A4 :decayed:

huragan to już dwa lata temu było ;) czas szybko leci czekamy na pępkowe ;D i gratulacje ma się rozumieć ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze kiedys bede mial po drodze;p w koncu pracuje w polimeksie, ale poki co tez nie ma co pokazywac wozu bo duzo roboty jeszcze mnie czeka przy nim, mechanicznej i kosmetycznej :) nie chce wpasc w jakies kompleksy :D a czasu tez nie mam sporo zeby pogrzebac tu i tam

teraz jestem na etapie szukania pompy ze sterownikiem ABSu i nowych wahaczy, ciagle sie waham bo 1500za lema to cala moja pensja, nawet troche wiecej;p a badziewia tez nie chce, za co oplace mieszkanie wache i studia ;)

gaz tez chcialo by sie wstawic, ale mam takei szczescie do mechanikow ze to jest glowny powod dlaczego z tym zwlekam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak byś przyjechał to byś się kilku ciekawy rzeczy dowiedział z Twoimi problemami :) muszę fotkę pyknąć jaki jest mój u***any błotem po tych deszczach jak mam na podwórku po kostki wody i błoto :) nikt na pokaz nie przyjeżdża tylko pogadać i się spotkać :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja swojego tez dzisiaj uwalilem w lukowie blotem po wycieraczki przedniej czyby, dobrze ze potem sie ostro rozpadalo na wieczor:):D moze zrobimy taka galerie uwalonych aut, to moze w koncu zablysne w jakiejs dziedzinie na tym forum :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coś takiego już chyba kiedyś było :naughty: ale możemy się pochwalić :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...