Skocz do zawartości
IGNOROWANY

"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"


HarryH

Rekomendowane odpowiedzi

Czy w Siedlcach kupie gdzieś Motul 6100 synergie+ ??

pisz do kolegi dzik zamawiasz dziś juro masz paczkę :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

szukam chetnego do ogarniecia mi instalacji FISu, obydwa liczniki z 98r wiec kwestia dorobienia kostki 20pin (ori czerwonej) i pociagniecia kilku kabelkow

oczywiscie za $$$ ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydarzenia 29.01.2013 biust nie do zwrotu - YouTube!

---------- Post dopisany at 13:00 ---------- Poprzedni post napisany at 13:00 ----------

Zrobić babie cycki....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydarzenia 29.01.2013 biust nie do zwrotu - YouTube!

---------- Post dopisany at 13:00 ---------- Poprzedni post napisany at 13:00 ----------

Zrobić babie cycki....

ale cyrk ;)

ja będę teraz robił fisa u siebie to jak się za to będę zabierał to za jednym zamachem możemy i u Ciebie machnąć ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bylo by git, musze jeszcze manetke, kostki zakupic i troche kabli samochodowych skombinowac, reszte moze sie ogarnie, tylko pytanie kiedy planujesz sie brac za to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj powinienem mieć już komplet wszystkiego jak paczka dojedzie, będę musiał tylko piny dokupić do manetki, w sobotę zobaczę ile kabli trzeba ciągnąć i dam Ci znać ile to roboty jest czasowo ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz co mam taki sam jak teraz z 98 tylko z fisem, 20 pin wtyczka z tyłu, mam też jeszcze 2 inne zegary w tym ten nowy na 3 wtyczki 32pin i cyfrowym zegarkiem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha to to samo bedziesz mial, tez kupilem 98 rok, kwestia znalezienia tej czerwonej kostki srodkowej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podobno z taśmy od dyskietki można dopasować ;) zapytam kumpla czy ma jak chcesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha no to lepiej hehe, w aso bez pinów 4 dychy wtyczka

Wystukane z Pegasusa

---------- Post dopisany at 17:51 ---------- Poprzedni post napisany at 14:54 ----------

updejt, wtyczki kostki i manetka juz ogarnieta w przyszlym tygodniu dojda... kwestia kabelkow tylko i czasu zeby poswiecic troche na to wszystko, manetke mam z sedana lol

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wycieraczkę wywaliłeś więc i tak nie jest Ci potrzebne sterowanie nią ;) w weekend zajrzę co i jak u mnie i potem będziemy działać u Ciebie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bede czekal na sprawozdanie ;]

---------- Post dopisany at 19:32 ---------- Poprzedni post napisany at 18:05 ----------

piotrek jakbys nie mial tej czerwonej kostki lub innej to jest ktos kto sprzedaje taką

http://a4-klub.pl/kupie-23/kupie-kostke-fis-czerwona-20pin-4a0972883b-259951/#post3297905

---------- Post dopisany at 23:12 ---------- Poprzedni post napisany at 19:32 ----------

pierwszych 50 stron przewertowalem i chyba juz wszystko wiem co i jak... cala filozofia to kupienie czujnika temp oleju, podpowadzenie kablem pod jedna z wtyczek, poprowadzenie drugiego kabelka spalania z ecu do drugiej kostki fisa i polaczenie manetki z licznikiem

nie umiem tylko zczytac pinu z licznikow ale moze jak siade w wolnej chwili to po probuje i sie uda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do zczytania pinu mam sprzęt :) a reszta to jest tak jak piszesz, ja mam już temperaturę oliwy także nie muszę czujnika zakładać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany ja mam manetke od fisa od sedana jak potrzeba. Tasma od dyskietek wchodzi bo testowalem. Dorwalem wtyczki od golfa delikatnie przeroebic i jest kostka do fisa. Ja u siebie mam od A6 FL

---------- Post dopisany at 08:49 ---------- Poprzedni post napisany at 08:25 ----------

A i taki maly u mnie update, pojechalem sobie do kumpli na rolki po wymianie wtryskow zobaczyc roznice ktora odczuwa sie na plecach:)

AJM POWER IMAG0457.jpg | adrian998998 | Fotki, Zdjcia, Obrazki Fotosik.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś złapie cię na kreskę jak ogarnę trochę dolot i nowego kompa:p

Wystukane z Pegasusa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiele więcej już chyba nie wyciśnie z tego silnika? Czy się mylę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...