Skocz do zawartości
IGNOROWANY

"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"


HarryH

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

W lukowie dobrze prostuja alumy, na tcsie gdzies byl dokladny adres

Wysłane z mojego HTC EVO 3D X515m

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

he he:), rodzinne będzie kombi z relingami pod bagażnik w dodatku, mam dylemat jak diabli co do marki i silnika. Roczniki 2003-2005, benzyna, volvo v50 2.0 lub 2.4 czy A4 B6 1.8T Q lub 1.8T. a może 2.4 czy 3.0? . Cena do 27-28k. Spalanie sie nie liczy, raczej koszty eksploatacji. Volvo to niby drugi Focus, części tańsze, A4 znam i wiem co je boli. Doradzajcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wersje kombi Volvo i A4 nie mają zbyt pojemnych bagażników, mniejsze niż sedany ale łatwiej coś w nie władować, z drugiej strony boję się że samochód będzie robił zbyt krótkie dystanse i nie będzie to chyba zdrowe dla turbiny, dlatego nie wiem czy pakować się w turbo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.8t lub 3.0 tylko te dwie opcje, forda bym nie chcial ;o

Wysłane z mojego HTC EVO 3D X515m

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co martwić się za wczas. Wszystkiego nie przewidzisz, bo się nie da.... Ja robię krótkie przeloty i prawie nic się już nie psuje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wersje kombi Volvo i A4 nie mają zbyt pojemnych bagażników, mniejsze niż sedany ale łatwiej coś w nie władować, z drugiej strony boję się że samochód będzie robił zbyt krótkie dystanse i nie będzie to chyba zdrowe dla turbiny, dlatego nie wiem czy pakować się w turbo.

Bierz 1,8T w quattro mam ten silnik w jednym palcu :) A krótkie dystanse nie maja nic do żywotności turbo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze uszczelniacze ci walą, sprawdź tą kompresje na tłokach wpierw :)

ja wywaliłem katalizator u siebie tylko że teraz dosłownie cyka jak stary golf 1.4, nie wiem czy to kwestia słabych uszczelek na wydechu czy czego... może by jakąś masę uszczelniającą zapodać zamiast uszczelek na wydechu, a najlepiej wywalić stare tłumiki i wsadzić coś fajniejszego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...