Skocz do zawartości
IGNOROWANY

"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"


HarryH

Rekomendowane odpowiedzi

na forum goś sprzedaje za 2500 chyba ;) a za 2900 ze skrzynią ;) zobacz w dziale sprzedam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

znaci kogos kto by ogarna wymiane uszczelniaczy bez sciagania glowicy? auto zaczyna mi lekko dymic powyzej 4000 obr, olej tez wciaga a turbo juz zmienione, co dziwne przy odpaleniu z rana nie dymi, kompresje dzis tez zmierzylem i jest deko zawyzona, przydalo by sie pewnie przeplukac motor wodą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to zalezy, 1200km zrobilem spokojnie po miescie to nic nie wzial prawie, w weekend bylem w lublinie, 350km w szybszej trasie i ledwo ponad poczatek miarki zostalo oleju

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki również chłopaki za spota, miło było poznać :good:

Nakręciłem się na tego chipa na 170 kucy :decayed:

Ci co nie byli na spocie niech tylko żałują :thumbdown:

Jak chcesz do Węgrowa masz nie daleko więc coś możemy pomyśleć o tym CHIPIE:)

A tak ogólnie kiedy spot?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to zalezy, 1200km zrobilem spokojnie po miescie to nic nie wzial prawie, w weekend bylem w lublinie, 350km w szybszej trasie i ledwo ponad poczatek miarki zostalo oleju

czyli to tak jak w moim przypadku jak delikatnie z gazem się obchodzę to jest znośnie jak, miałem zmieniać motór ale chyba poczekam jak padnie to pomyślę a tym czasem trochę odłożę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja w najgorszym przypadku zrobie polremont czyli glowice wyciagne i komus zawioze na splanowanie jesli bedzie trzeba, dotarcie gniazd i zaworow, ewentualnie kupie nowe szklanki i obowiazkowo gumki, jak juz robic to robic :) nie weim czy w tym zelkowie dobrze robia

kompresje mierzyles damian u siebie? ja dzis kupilem miernik, 30 minut i wszystko wiedzialem, a raczej kamien z serca ze pierscienie jeszcze w miare, martwi mnie tylko ciemna barwa oleju, zawalone troche swiece i ta zawyzona kompresja cyl.1-13.5bar 2-14.5bar 3-14.2bar 4-15bar

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki również chłopaki za spota, miło było poznać :good:

Nakręciłem się na tego chipa na 170 kucy :decayed:

Ci co nie byli na spocie niech tylko żałują :thumbdown:

Jak chcesz do Węgrowa masz nie daleko więc coś możemy pomyśleć o tym CHIPIE:)

A tak ogólnie kiedy spot?:)

Dzięki :hi:, ale już jestem umówiony ze Spanky'm na weekend, będzie mi pisał Virusik :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma problema ;) w weekend w sumie bede zajety ale po niedzieli popoludniami bede wolny

tapa-tapa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już się umówiłem, także nie będę odwoływał :wink:

Nie ma sprawy:) Do mnie tylko bliżej masz:) ale tak na przyszłość możesz wiedziec:P Kiedy przyjade na spota to zobaczysz jak jezdzi 190ps i 400nm:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adrian a do AEBa tez bys cos wydumal?

tapa-tapa

Coś wydumamy. Spykniemy sie na spocie to pogadamy. A to masz serie czy jakaś modzona?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

serie, jak kasa pozwoli to glowica pojdzie tylko na remont i doloze walki od adra (ot tak z nudow :) ), mam turbo od bfb i downpipe'a - nic wiecej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już się umówiłem, także nie będę odwoływał :wink:

Nie ma sprawy:) Do mnie tylko bliżej masz:) ale tak na przyszłość możesz wiedziec:P Kiedy przyjade na spota to zobaczysz jak jezdzi 190ps i 400nm:P

Ok będe pamiętał :good: zapraszamy na spota, chętnie zobacze :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...