Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Gdzie wpiąć kabel Remote w Audi A4 B8?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

20200829_111427.jpg

Opublikowano

Spróbuj mase która idzie na wzmak i masę od konwertera high/low bezpośrednio dać na mase aku i sprawdź czy dalej to zjawisko zachodzi. 

Nie złam albo nie zmiażdż sobie światłowodu w tym miejscu ta podłogą bagażnika. 

20200829_114629.jpg

Opublikowano
  • Autor

WItam ,
znalazłem usterkę piszczenia właściwie dwie , a mianowicie piszczenie było przyczyną złego ustawienia potencjometra GAIN :facepalm:ale i to nie wszystko podczas dodawania gazu słyszałem w głośnikach tak jakby rozpędzającą się turbinę . Z konwertera helix odłączyłem całkowicie czincze i podłączyłem do niego tylko głośnik centralny żeby załączał się sygnał REMOTE ,a przód Focal Preformance PS 165 Fx podłączyłem bezpośrednio czinczami do wejścia wzmacniacza . Działa czysto bez szumu . Z czasem pomysle jeszcze nad schowaniem wzmacniacza pod spód " zestaw naprawczy "ale na tą chwilę jest mi potrzebny . Dzięki za pomoc Muskel1

Opublikowano
Godzinę temu, cinek674 napisał:

WItam ,
znalazłem usterkę piszczenia właściwie dwie , a mianowicie piszczenie było przyczyną złego ustawienia potencjometra GAIN :facepalm:ale i to nie wszystko podczas dodawania gazu słyszałem w głośnikach tak jakby rozpędzającą się turbinę . Z konwertera helix odłączyłem całkowicie czincze i podłączyłem do niego tylko głośnik centralny żeby załączał się sygnał REMOTE ,a przód Focal Preformance PS 165 Fx podłączyłem bezpośrednio czinczami do wejścia wzmacniacza . Działa czysto bez szumu . Z czasem pomysle jeszcze nad schowaniem wzmacniacza pod spód " zestaw naprawczy "ale na tą chwilę jest mi potrzebny . Dzięki za pomoc Muskel1

:hi:

  • 5 lat później...
Opublikowano
W dniu 31.08.2020 o 20:30, Muskel1 napisał(a):

:hi:

Muskell mam w swoim a4 b8 bang olufsen. Chce tez podlaczyc konwerter. 

Kupiłem juz chyba z 5 tych konwerterow i zaden po podlaczeniu pod glosnik nie daje napiecia na kabel REMOTE. W innym aucie wszystkie konwertery działają prawidlowo po wlaczeniu radia +12  pojawia sie na remote .Podpowiesz co to za diabeł moze być?  

Opublikowano

Zły konwerter.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.