Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AEB] Podmiana silnika 1,8T Proszę o POMOC!


morgan84

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Wale prosto z mostu mam A4 z 2000r (silnik powinien byc ANB 1,8T) ale niestety jest AEB 1,8T

W aucie niema wogole doladowania chodzi jakby mial 125km. Dalem auto na warsztat do goscia ktory pracuje w ASO, powiedzial ze niema problemu z przerobieniem kabli podciśnienia żeby pasowaly do tego silnika. Jest jednak inny problem ponieważ nawet jak podlączy mi wszystkie kable i auto dostanie "kopa" to mogą później wyskakiwać jakieś błędy na liczniku bo niby komputer jest przystosowany na ANB a nie AEB.

BARDZO proszę o fachową porade czy da sie zrobic aby ten silnik AEB chodzil w aucie przystosowanym na ANB. Fizycznie podobno da sie to zrobic tylko co z komputerem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Wale prosto z mostu mam A4 z 2000r (silnik powinien byc ANB 1,8T) ale niestety jest AEB 1,8T

W aucie niema wogole doladowania chodzi jakby mial 125km. Dalem auto na warsztat do goscia ktory pracuje w ASO, powiedzial ze niema problemu z przerobieniem kabli podciśnienia żeby pasowaly do tego silnika. Jest jednak inny problem ponieważ nawet jak podlączy mi wszystkie kable i auto dostanie "kopa" to mogą później wyskakiwać jakieś błędy na liczniku bo niby komputer jest przystosowany na ANB a nie AEB.

BARDZO proszę o fachową porade czy da sie zrobic aby ten silnik AEB chodzil w aucie przystosowanym na ANB. Fizycznie podobno da sie to zrobic tylko co z komputerem?

Wszystko da się zrobić. Przekładka silnika byłaby na pewno kosztowniejsza niż doprowadzenie tego do ładu. Widzę, że jesteś ze Sląska. Zadzwoń tam i poradź się: www.digitun.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Big thx Gregory jutro na pewno zadzwonie może dowiem sie coś więcej.

To są jacyś magicy chyba dokladnie taki warsztat szukam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie się sterownik rzucał o pompę dodatkowego powietrza i tego nie ominiesz, ale będzie jeździło.

Zmiennych faz nie ma więc będzie pracował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szog0n tzn na liczniku nic nie bezie wyskakiwac? i auto bezie chodzilo bez problemu z moca 150km przy nowej turbinie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...