Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi A4 B8 2.0 TDI 190km scuba blue metalic

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć wszystkim. Nazywam się Piotrek Jestem z Piaseczna.

Chciał bym się przywitać i pokazać swoje autko. Co prawda autko kupione już prawie 3 tyg temu ale dopiero znalazłem chwilę żeby wejść na forum i się przywitać. Moje autko to Audi A4 B8 2.0 TDI 190KM. Kolor autka to scuba blue metalic. Jestem zakochany w tym kolorze bo w każdym świetle inaczej wygląda samochód. 

1599937953597-01.jpeg

Opublikowano

Gratuluje zakupu, bardzo ładny kolor :thumbup1:

Napisz coś jeszcze o jego wyposażeniu.

Opublikowano

Kolor bardzo fajny.

Co ta ślicznotka ma w środku? :cygaro:

Opublikowano

Wstaw więcej zdjęć :naughty:

Jakie mody w planach ? :eusathink:

Opublikowano
  • Autor

Wyposażenie auta to

tapicerka tytanowo-szara

isofix

fotele sportowe przód

Regulacja wysokości foteli przednich manualne + el profilowane lędźwie

Klima 3 strefowa

el szyby 4x

tempomat

ESC

el lusterka z podgrzewaniem i składane

MMI 3G+  (Polskie menu)

bluetooth

Automat S-tronic

Lusterko fotochromatyczne 

czujnik zmierzchu

Światła bi-xenon

Światła Led do jazdy dziennej

Audi active lane assist

Start Stop

el. nagrzewnica powietrza

szyby tylne i przednia z powłoką termoizolacyjną

zawieszenie dynamiczne

dekory w środku  pokryte lakierem refleksyjnym w kolorze stalowo-szarym

pakiet oświetlenia wnętrza.

 

Większość opisałem jak mi się coś przypomni to dopisze ;)

Jeśli chodzi o plany z samochodem to jest ich kilka ale najpierw musze ogarnąć ważniejsze rzeczy typu rozrząd i olej w skrzyni.

aktualnie jestem po wymianie oleju i wszystkich filtrów i dziś z nudów ozonowałem klime.

 

 

 

 

Opublikowano

Wrzuć zdjęcia wnętrza, kokpitu itd

Opublikowano

Witam. Gratuluję nowej zabawki ?. Co do koloru to gdzieś już taki widziałem ? .Może i ładny ale utrzymać go w czystości to masakra. Powodzenia w dalszych modach

Opublikowano
  • Autor

Akurat na utrzymanie czystości nie narzekam. Nałożoną mam powłokę kwarcowa za 4 zł co 3-4 dni na karchera wystarczy jechać sama woda zdemineralizowana polać auto i jest czyste. Później ściągacza microfibra gruba i samochód w kilka minut czysty. Póki co ma tylko problemy z utrzymaniem w czystości felg. Dużo ramion i dużo szorowania ?

Wrzucam odrazu kilka fotek z wnętrza akurat robiłem do ubezpieczalni zdjęcia.

IMG_20200912_165556.jpg

IMG_20200912_165626.jpg

Opublikowano

Rozumiem że zawieszenie z eletroniczną regulacją tłumienia masz BD:wink: Bardzo ładne auto i fajny środek. Jakbyś potrzebował jakichś części do auta to wal blisko jestem z drugiej strony Warszawy:wink:

Opublikowano

Myślałeś nad zmianą kierownicy ? :eusathink:

Opublikowano
  • Autor

Zawieszenie jest ok. Ale opony będę chciał zmienić bo nie ukrywam jest twardo. 

Co do kierownicy może z czasem zmienię ale jeszcze nie rozglądałem się za niczym jak to wszystko wygląda. Napewno będę chciał kamerę cofania założyć bo czasami żona  jeździ autkiem i chciała by mieć taki gadżet. Wczoraj uruchomiłem sobie test zegarów. Z czasem pobawię się zobaczę co można więcej uaktywnić vcds.

Opublikowano
10 godzin temu, MIKI_90 napisał:

Ale opony będę chciał zmienić bo nie ukrywam jest twardo

Znaczy przez co, przez opony? Profil za niski?

Opublikowano
  • Autor

Profil raczej nie bo w innych samochodach miałem taki sam profil ale nie było run flat. Jak zmienię na zimowe zwykle zobaczę czy będzie różnica. Kiedyś znajomy miał hondę prelud na run flatach i było sztywno a jak zmienił na zwykłe opony to było bardziej komfortowo. Ostatnio sprawdzałem powietrze w kołach po zakupie i w jednej było 1.6 atmosfery a opona nie była wogole oklapnięta. 

Opublikowano
  • Autor

Dziś po pracy chwila trzeba było wykorzystać ładny dzień więc na lakier weszła powłoka kwarcowa. Dodatkowo założyłem żarówki LED na światło wsteczne i jest lepiej niż na zwykłych żarówkach w sensie więcej światła

IMG_20200919_174122.jpg

IMG_20200919_212330.jpg

IMG_20200918_111944.jpg

Opublikowano
16 godzin temu, MIKI_90 napisał:

Dziś po pracy chwila trzeba było wykorzystać ładny dzień więc na lakier weszła powłoka kwarcowa. Dodatkowo założyłem żarówki LED na światło wsteczne i jest lepiej niż na zwykłych żarówkach w sensie więcej światła

IMG_20200918_111944.jpg

Ściągnąłbym chociaż "TDI", albo najlepiej oba znaczki :decayed:

Opublikowano
  • Autor

O tym też myślałem bo u wielu osób widziałem właśnie zdjęte znaczki ?

Opublikowano

Jaka powłoka została użyta ? :eusathink:

Opublikowano
  • Autor

Fireball Ultimate Nano Coat. Super się nakłada i super dociera. Polecam

Opublikowano

:hi:

Opublikowano
9 godzin temu, MIKI_90 napisał:

O tym też myślałem bo u wielu osób widziałem właśnie zdjęte znaczki ?

20200522_201542.jpg

U mnie akurat ori było bez znaczków,  ale jeśli są na aucie to jest to szybki i darmowy mod na fajne poprawę tylka. Ringi na czarno tez by fajnie wyszły , reszta chromów itd. W czarny połysk i pod tą scuba bedzie nie do poznania :P

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.