Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 Lift S-Line Avant B&O 19”

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć wszystkim :papa:

Może w końcu i ja przedstawię swoje auto. Kupione w 2019 w Niemczech od prywatnego gościa przy przebiegu 204tyś. 2 komplety felg (17”,18”) z czego 17” od razu poszły na sprzedaż. 3.0 Tdi CLAB 204 km,multitronic (niby zmora wielu osób, ale skrzynia mnie naprawdę urzekła, a do tego robię za dużo km autostradami i quattro by mi się marnowało :grin:)

W ciągu około roku zmieniłem pare rzeczy w aucie np. 
-Ciemne szyby

-Ciemne lampy tył

-Nowe oponki zimowe 18” do tego dystanse do oryginalnych felg

-Nowe felgi 19” letnie

-Nakładki na pedały 

-Elektryczna klapa otwierana i zamykana z pilota.

-Wentylowany schowek 

-Gumowe maty na zimę

-Grill plaster miodu

-Czarny znaczek przód 

-Ramka klubowa 3D

-Led halogen 

-Led świateł wstecznego

-Cały środek Led od kolegi Tomnika za co bardzo dziękuje bo świetne są :good:

-Malowanie zacisków na żółty kolor

-Nowe tarcze klocki 
-Polerowanie halogenów

-kilka dodatkowych kodowań :decayed:

W aucie już było:

Fotele s-line kubły, 3 strefowa klima, drive select, qq1 - oświetlenie wnętrza, pakiet schowek, fotochrom bez kamery, 3G+ bez sim, Bang & Oluffssen, Grzany przód i tył, isofixy tył lewa i prawa strona, elektryka foteli. Jeśli czegoś zapomniałem będę na bierząco aktualizował. 
 

Teraz kilka zdjęć: 

Zdjęcia z aukcji gdy jechałem po to auto: 

spacer.png

spacer.pngspacer.png

9389E667-83B9-4F26-949B-DC0C9233CDBA.jpeg

02F2347D-83D8-4413-B382-57A8CC5C5088.jpeg

D74C01F8-9C16-46E6-9657-8788D41A8940.jpeg

FE874AE0-466C-43A5-B6A1-497E816087D7.jpeg

64797688-5901-43B4-B000-F54CB477093F.jpeg

2DD4BC74-252E-4CEB-B525-BB1D09E70D63.jpeg

E84B0607-1196-4590-92C0-352765DEC04A.jpeg

94A7DBAC-5F03-4EF1-9738-27C656AED450.jpeg

FD9A635E-B199-4661-B457-A5E4F76572D3.jpeg

22440EF3-FB49-41A7-B506-A17210C84BC7.jpeg

7195C925-FE95-4CE2-ABD3-C1ECB7E73668.jpeg

Teraz już kilka moich zdjęć :decayed::

 

955F0495-3368-4E32-A6E1-7D5F97B20D4A.jpeg

3FF90141-CC2F-45E2-9EB2-F7C1DD045B65.jpeg

0761C86C-F42B-4120-A457-32832295C7CA.jpeg

 

5C571CD8-D13A-4062-A3AF-88AA67EA0095.jpeg

AC059037-08F2-4507-BF26-96AC5A87BE3A.jpeg

9F0AFC67-E475-446C-B5C6-FF9BEDFA32E1.jpeg

F1128BCE-C1AA-4897-B06B-385DCCEA8349.jpeg

38E56B9A-06CA-4FF6-B248-CFA73F079BD0.jpeg

D9B10D63-3A0B-477A-B472-026B691C5C59.jpeg

DDACE142-25A6-482A-A4B1-E94AA167CE46.jpeg

 

71844F9A-E16F-4594-B361-18DEC2988F99.jpeg

89D6AA75-2A1A-48DE-9E7A-37873EC43ED5.jpeg

5616C98D-4688-4250-A3F3-7000981600DE.jpeg

AC72D48B-76DF-4A80-9D64-72EAE19FB135.jpeg

CC1C7A5D-B0B0-46E3-90B7-9926EF8620F1.jpeg

71D06A61-D83D-4F6A-8652-6F410D2E6DF2.jpeg

FDF821DD-6BD0-426B-B2B2-701221F9C6FD.jpeg

9E331327-8CBE-4600-B0E6-A1D4003E2921.jpeg

 

AA3D8CB0-467E-4057-BF80-44FEF95C8569.jpeg

F1011DBF-5F23-4744-A102-3779496E2FE5.jpeg

EF1E9221-DA40-461E-B03B-FA0B0FB6240A.jpeg

Edytowane przez 8BitFan
Dodatkowe zdjęcia

Opublikowano

Graty zakupu  , fajnie wyposażona sztuka , bezawaryjność życzę 

Edytowane przez WojtekA4B8

Opublikowano

Bardzo fajnie się prezentuje....niech się  spisuje :audi:

Opublikowano

Fajna jest :thumbup1:

Opublikowano

Witam gratuluje zakupu ładne autko podobne do mojego  kolor i silnik ten sam co u mnie będę obserwował temat powodzonka :thumbup1:

Opublikowano

Fajnie wyposażony egzemplarz :thumbup1:

Fotele na duży plus :wink:

Opublikowano

No trzeba przyznać, że z wyposażenia ładna sztuka. Czekam na kolejne mody. Bezawaryjności :)

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Jakiś czas mnie nie było bo trochę się działo ? 3.0 tdi pozdrawia z przeciekami ,rozrządem i kilkoma jeszcze rzeczami ?  -> wszystko poprawione / wymienione  

799220F8-7EE4-4E58-89EC-ECFD61867E1D.jpeg

6F458746-8836-4522-82A5-DA3F8839D55D.jpeg

0D2F9E17-985F-4385-BEFC-91A75C87A23E.jpeg

C4DE2113-C85E-486E-9404-7AD63D5DDC3E.jpeg

1E73D1B5-97FB-4A04-8335-DF4E68E27038.jpeg

Opublikowano

No i silnik będzie jak nowy

Opublikowano

Nie pytam o koszty:wink:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor
W dniu 26.11.2020 o 08:38, karolek_ust napisał:

No i silnik będzie jak nowy

Prawie ?

W dniu 26.11.2020 o 12:35, kris67 napisał:

Nie pytam o koszty:wink:

Tragedii nie ma, szczególnie, że robiłem to sam więc wiele kosztów dodatkowych mi odeszło. I wyszło około 1.500€ 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.