Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Brak wizualizacji klimatronika w mmi oraz kreski zamiast godziny .

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam  zniknęła wizualizacja klimatronica po updacie map, dodatkowo zniknął mi zegar w mmi, tzn jest ale nie pokazuje godziny tylko kreski są. W ustawieniach czasu w mmi mam tylko dwie rubryki,format daty i format czasu, nie mam możliwości ustawienia godziny. Poniżej zdjęcia z green menu, może tam coś trzeba zaznaczyć, w vcds sprawdzałem wizualizacje klimatronica zgodnie z zaleceniami z innego posta ale chyba jest zaznaczone. W adaptacji czasy wyświetlania są ustawione na 5 s a nie wyskakuje nic na ekranie..IMG-20200925-WA0001.jpg

dziekuję za pomoc

20200925_090528.jpg

20200925_090823.jpg

20200925_090826.jpg

20200925_090835.jpg

20200925_090842.jpg

20200925_090847.jpg

20200925_090853.jpg

20200925_090858.jpg

20200925_090904.jpg

Opublikowano

Zle wykonana aktualizacja albo aktywator wywalil soft w navi

Opublikowano
  • Autor

czyli ponowna instalacja czy coś innego?da się to w ogóle uratować?

Opublikowano

Napisz co robiłeś będzie prościej pomóc.

Opublikowano
  • Autor

Uwalilem soft spolszczenie z chomika, dałem do naprawy. Wygrali nowszy Soft plus najnowsze mapy i Polski lektor. Działa ok,navi  śmiga ale zauważyłem że właśnie nie ma wizualizacji klimy. Wszedłem w zielone menu sprawdzić czy tam jest włączone wszystko A po wyjściu przestał działać zegar w mmi.

Opublikowano

Szukaj w adaptacjach klimatronika ,nie pamietam ktory kanal.

Opublikowano


wysuwanie się informacji na ekranie panel klimatronika byte 1 bit 4

Opublikowano

Jeśli nic w zielonym nie zmieniałeś i wysypało się samo to sprawdź kodowania i adatacje i jak nie ruszy reklamacja naprawy sw.

Edytowane przez Tom A4

Opublikowano
  • Autor

Dałem zdjęcie z vcdsa, klimatyzacja bajt 1 bit 4 mam zaznaczone, pierwsze zdjęcie na samej górze. Nie bardzo pamiętam żebym coś w zielonym mieszał. Może mi ktoś zrobić zdjęcia zielonego jakie ma ustawy? Będę wdzięczny. 

Edytowane przez Maryo

Opublikowano
  • Autor

Temat ogarnięty, dzięki wszystkim za pomoc. Polecam Przemka z rudy śląskiej. Jeśli ktoś chetny to namiary mogę  na priv posłać. Bardzo konkurencyjne ceny  jeśli ktoś uwali mmi chomikowskim syfem.

Opublikowano

Co zrobił Przemek z Rudy Śląskiej?

Opublikowano
  • Autor
1 godzinę temu, Muskel1 napisał:

Co zrobił Przemek z Rudy Śląskiej?

WWW.OLX.PL

Witam Oferuje uslugi z zakresu samochodów grupy VAG. Ochrona komponentu w Audi, VW, Skoda i Seat...

 

Opublikowano

Z Dąbrowy Górniczej :)

Opublikowano

No ale nie pytam co Przemek umie tylko co u Ciebie zrobił, że zaczęło chodzić?

Opublikowano
  • Autor
16 minut temu, Muskel1 napisał:

No ale nie pytam co Przemek umie tylko co u Ciebie zrobił, że zaczęło 

Po naprawie mmi,wgraniu spolszczenia wraz z najnowszymi mapami, pokierował mnie w ustawieniach zielonego menu. Co mam więcej napisać? Spolszczenie chomikowskie chyba mi poprzewracało ustawienia zielonego A nie miałem wcześniej zrobionych zdjęć. 

 

Opublikowano
  • Autor
29 minut temu, remont5 napisał:

Z Dąbrowy Górniczej :)

 No tak :) rzut beretem od Ciebie :)

Opublikowano
53 minuty temu, Maryo napisał:

Po naprawie mmi,wgraniu spolszczenia wraz z najnowszymi mapami, pokierował mnie w ustawieniach zielonego menu. Co mam więcej napisać? Spolszczenie chomikowskie chyba mi poprzewracało ustawienia zielonego A nie miałem wcześniej zrobionych zdjęć. 

 

Nic więcej to co teraz napisałeś wystarczy. Pisząc "polecam tego czy tamtego i temat zamknięty" nie pomoże potomnym. Mała informacja co było zrobione wystarczy, nie musisz książki pisać:wink:

Opublikowano

Wszystko macie na zdjęciach

Zdublowane były dwie pozycje

Opublikowano
15 minut temu, remont5 napisał:

Wszystko macie na zdjęciach

Zdublowane były dwie pozycje

Dla osób nie siedzących w materii akurat ta informacja jest zbędna bo widzą zielone literki i kwadraciki.Wiec nawet widząc dwie te same zaznaczone pozycje nic i to nie da, czego najlepszym przykładem jest sam założyciel wątku. Jak widać nie doszedł do tego sam patrząc i widząc zdublowane (z resztą inni też nie). 

Tu trzeba faktów, to i tamto zostało zmienione i tyle. 

Opublikowano
  • Autor
30 minut temu, Muskel1 napisał:

Dla osób nie siedzących w materii akurat ta informacja jest zbędna bo widzą zielone literki i kwadraciki.Wiec nawet widząc dwie te same zaznaczone pozycje nic i to nie da, czego najlepszym przykładem jest sam założyciel wątku. Jak widać nie doszedł do tego sam patrząc i widząc zdublowane (z resztą inni też nie). 

Tu trzeba faktów, to i tamto zostało zmienione i tyle. 

No wszystko fajnie, szkoda tylko że od razu mi nikt nie napisał że są zdublowane. Tylu tu jest fachowców.Zdjęcia były od samego początku. Dla mnie to jest coś nowego tego jak napisałeś,póki co to nie mam zielonego pojęcia o takich rzeczach,  dlatego założyłem wątek. Ale chyba widzę że mało kto tak na serio czyta / ogląda to co jest napisane na samym początku albo mają to gdzieś. Szkoda bo myślałem że forum od tego jest żeby sobie pomagać... Faktem jest że nie doczytałem  o konsekwencjach zgrywania z chomika ale tak szczerze to kto czyta cale forum na dany temat zanim kupi c coś co to interesuje? Zwlaszcza jeśli jest nowym uzytkownikiem. Zwykle kresy tak że szuka pomocy jak już spieprzy.No ale cóż, dobrze że jest po kłopocie. Może ktoś kto będzie miał taki problem znajdzie rozwiązanie w tym wątku. W carprotocolswitch trzeba odznaczyć  air condition i clock.

Edytowane przez Maryo

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.