Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Składane lusterka automatycznie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ktoś pomoże przy składanych lusterkach, dokładnie chodzi o składanie po zamknięciu auta.
Zakodowałem sterowniki drzwi, składają się po przekręceniu pokrętła.
Problem z kodowaniem modułu 46 nie chce przyjąć bit7. Co zmienię, wejdę i jest cały czas odznaczone. W zielonym menu odblokowana funkcja. Co robię nie tak.
W menu mmi brak funkcji lusterek.

Opublikowano

O jakim aucie mówimy kolego bo w profilu masz B7 a piszesz o zielonym menu występujących w  urządzeniach MMI od modelu B8?

Opublikowano
  • Autor

B8 lift 

Opublikowano

W MMI w menu car->ustawienia masz zaznaczone składanie? Nie mówie o zielonym menu tylko o zwykłym po naciśnięciu Car

Opublikowano
  • Autor

Właśnie nie widzę tej opcji w mmi. 

Opublikowano

Na samym dole nie masz lusterek? Jak na filmiku.

Opublikowano
  • Autor

Mam tylko tak. 

Opublikowano
  • Autor

IMG_20200929_154021.jpg

Opublikowano

Tak dla jasności, kodowałeś w następujących modułach?

46 Byte 7 Bit 7

42 Byte 4 Bit 4 i Bit 6

52 Byte 4 Bit 4 i Bit 6

Czyli comfort i oba moduły drzwi przednich?

20200929_172003.jpg

20200929_172036.jpg

20200929_172056.jpg

Opublikowano
  • Autor

Chyba 

W 42 i 52 nie zaznaczałem bit6. Tylko bit4. Może przez to w 46 nie zapisywało mi bit7. 

Opublikowano

Sprawdź czy ruszy. Ja mam fabrycznie składane i tsk wygląda kodowanie u mnie. 

Opublikowano
  • Autor

Miałem zaznaczone, ale tym razem zapisało mi w 46 bit 7bez problemu. I pojawiła się opcja w mmi. Wszystko działa. 

Opublikowano
11 minut temu, andrzej104513 napisał:

Miałem zaznaczone, ale tym razem zapisało mi w 46 bit 7bez problemu. I pojawiła się opcja w mmi. Wszystko działa. 

:thumbup1:

Może nie przeprowadziłeś reset mmi po tym jak zaznaczyłeś w zielonym menu mirror, dlatego 46 nie chciał przyjąć kodowania. Po odstawieniu auta mmi samo sie resetuje. 

Po każdej zmianie w mmi należy wykonać reset mmi. 

Edytowane przez Muskel1

Opublikowano
  • Autor

Robiłem reset. Coś się zajeb.... pewnie. Dzięki za pomoc. 

Ogólnie trochę bałem się że może coś z wiązkami w lusterkach pomyliłem, bo składałem z 2kpl jeden kpl lusterek. 

Ogólnie wszędzie pisze ze kazde lusterko 10pin i więcej są składane a to nie do końca prawda. Miałem w aucie 12pin lub 14 pin już nie pamiętam i nie były składane, miały więcej pin bo była opcja pamięci lusterek. 

Opublikowano

Ok. Ważne, że ruszyło. Ja nie wiem nawet ile mam pinów bo nie zagładałem tam. 

Opublikowano
8 godzin temu, andrzej104513 napisał:

Ktoś pomoże przy składanych lusterkach, dokładnie chodzi o składanie po zamknięciu auta.
Zakodowałem sterowniki drzwi, składają się po przekręceniu pokrętła.
Problem z kodowaniem modułu 46 nie chce przyjąć bit7. Co zmienię, wejdę i jest cały czas odznaczone. W zielonym menu odblokowana funkcja. Co robię nie tak.
W menu mmi brak funkcji lusterek.

Podaj nr sterownikow z przednich drzwi

Nie kazde.przyjmują kodowanie

Opublikowano
  • Autor

Już wszystko działa. 

  • 5 tygodni później...
Opublikowano

Witam to jakie sa potrzebne lusterka zeby byly skladane ile pin? Mam u siebie ustawiane elektrycznie i podgrzewane. Czy trzeba jakies dodatkowe kable ciagnac czy wystarcza nowe lusterka skladane elektrycznie i przelacznik ze skladaniem i oczywiście kodowanie?

Edytowane przez Kokosvag

Opublikowano
  • Autor

I prawdopodobnie moduły. 

Opublikowano

A moduly jakie musza byc, bo ja mam modul w drzwiach kierowcy 8T0 959 793 P

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.