Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zamiana bixenonów na zwykłe światła/reflektory bixenonowe DEPO


PabloOS1991

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie!

 

Stoję przed koniecznością regeneracji reflektorów bixenonowych oraz wymiany żarników. Mam w związku z tym kilka opcji oraz kilka pytań. Serdecznie proszę o wszelkie porady/sugestie.

1) kupić nowe żarniki i nowe reflektory bixenonowe DEPO - co powiecie o jakości tych depo, głównie pytam osób które kupiły zamienniki tej firmy bixenonowe i mają doświadczenie, czy to pojeździ parę lat, czy kasa wydana w błoto?

2) mogę kupić już zregenerowane bebechy i nowe żarniki i wstawić to wszystko, podobno są firmy które sprzedają zregenerowane reflektory, a stare mogą wziąć w komis w zamian. Czy kojarzycie takie firmy, gdzie mogą mieć dostępne takie części?

3) kolejna opcja to wywalić bixenony i wstawić zwykłe reflektory. Proszę nie komentować czy jest sens takiej zmiany, moje pytanie natomiast jest takie - czy można taki zabieg przeprowadzić bez większego grzebania, przeróbek, kombinacji, i czy zwykłe reflektory na żarówkę będą działały prawidłowo zamiast oryginalnych bixenonów?

4) Niby najprostsza opcja - oddać reflektory do regeneracji, i wstawić nowe żarniki, problem jest natomiast taki, że potrwało by to tydzień-dwa, a samochód jest mi niezbędny na codzień, więc dla mnie jest to tak naprawdę niedostępna opcja.

 

Proszę o wszelkie porady, sugestie, pozdrawiam!!! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...