Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B7] Moja A4 B7 quattro S-line // NOWE FOTKI STRONA 3


eminencja jones

Rekomendowane odpowiedzi

mam pytanie bo to moje 1 audi...kupilem juz autko na pare latek...(2007rok). Mam dwa pytania...pierwsze to S-line...mam pelen pakiet S-line. Wczesniej mialem bmw i w m pakietach jest tak ze procz zderzakow progow felg itd inny jest troszke srodek...(czarna podsufitka) w audi jest podobnie ...ale mam pytanie jak to wyglada od strony mechanicznej...czy autko stoi nizej od serii? czy ma inne hamulce? u mnie tarcze są ogromne...w bmw bez m pakietu mialem o wiele miejsze...a drugie pytanie to chip...czy naprawde warto go robic? czy naprawde samochod zdecydowanie lepiej przyspiesza?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eminencja jones pakiet S-line nie ingeruje w mechanike za wyjatkiem zawieszenia.

W audi mozna miec dwa do wyboru S -line i tzw. sprot nie jest tak twrade

W skandynawi np: bardzo czesata jest praktyka ze salony doradzaja przy kupnie nowego auta aby poprosic o wymiane S line na zwykly sport gdzyz S-line jest bardzo twardy.

Poza zawieszeniem pakiet obejmuje inne gril i zderzaki i srodek.Jednak kolorystyka wnetrza bym sie nie przejmowal bo audi mozna wyposazyc bardzo iwidualnie i nie przypisywal bym konkretnych kolorow podsufitek itp.

Hamulce sa zawsze adekwatne do wersji czyli u ciebie sa takie jak powinny byc w 2.0 T i pakiet ich nie zmienia.

Co do chipa do tego i zdecydowanie nie palecam , no chyba za masz golfa II ale remap ECU czyli przeprogramowanie fabrycznego sterownika jak najbardziej.Zdecydowanie poprawia charakterystyke silnika gdyz jak wiemy kazdy silnik jest na dobra sprawe inny i nie ma dwoch takich samych .Seryjny program jest zrobiony z tolerancja tak aby kazda jednosta tego samego typu mogla na nim pracowac.

Robiac remap robi sie jego korekte dostosowywujac go juz indywidualnie do pracy z twoim silnikiem.Dobry program jest wart zrobienia w aucie nawet bez modyfikacji i nawet niewielkie przyrosty bedziesz w stanie wyczuc.

PS. ze zdjec jednak nie wydaje mi sie ze twoje auto ma sprortowe zawieszenie bo jak dla mnie jet jakos dziwnie wysokie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS. ze zdjec jednak nie wydaje mi sie ze twoje auto ma sprortowe zawieszenie bo jak dla mnie jet jakos dziwnie wysokie

Dla mnie to jest Sline.

Bardzo ladne autko :good:

Tylko te fotele ametykanskie to porazka troche :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to jest Sline.

a je nie jestem pewien

Ja mam S-lina i mi sie zimowe 16 prawie w nadkola chowaja a tu auto jest na 18 calowej feldze i widac na zdjeciach ze ma jeszcze bardzo duzo luzu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eminencja jones nie nie kwestionuje po prostu moze mi sie wydaje bo to tylko zdjecia i jeszcze takie ujecia ze moze dobrze nie widac.

Tak czy siak pakiet S-line nie oznacza ze auto musi miec sportowe zawieszenie.

Czesc ludzi po prostu zostawiala seryjne zawieszenie bo zalezalo im na komforcie ale poprowie wygladau.

Osobisie widzialem wiele takich aut wlase z pakietem ale bez zawieszenia tak jak osobisie mi proponowano w salonie ze przy kupnie warto zamienic zawieszenie S-line na zwykle sportowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam S-lina i mi sie zimowe 16 prawie w nadkola chowaja a tu auto jest na 18 calowej feldze i widac na zdjeciach ze ma jeszcze bardzo duzo luzu.

Ja tez mam zawieszenie sline i wg mnie to jest wlasnie sline. Zobacz sobie nie-sline, stoja wysoko jak wozy drabiniaste.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piękne autko .... świetnie się prezentuje ...

fele masz koxiarskie .... :good:

kolorek świetny .... komponuje sie idealnie z otoczeniem :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piękne autko .... świetnie się prezentuje ...

fele masz koxiarskie .... :good:

kolorek świetny .... komponuje sie idealnie z otoczeniem :naughty:

własnie ciekawa historia z tymi felgami...są to ori felgi od tego samochodu lecz wzbudzają duże emocje...albo slysze, że sa cienkie jak siki pająka albo ze sa za***iste i super komponują sie z autem...tak czy siak nie zmienie ich bo idealnie graja z autem i wzorem i kolorem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

elmek no wlasnie w tym sek ze niekoniecznie.Zaczytuje ci z norwieskiej strony audi bo jak zwykle w PL guwno jest dostepne.

Understell

Sportsunderstell, med stivere fjærer og dempere, senket 20 mm 1BE O O X 3 410

S line sportsunderstell, med enda stivere fjærer og dempere, senket 30 mm (leveres som standard i S line

sportspakke)

znaczy to tyle ze jest zwykle sportowe zawieszenie obnizone 20mm i ma sztywniejsze sprezyny i amortyzatory

i jest zawieszenie S-line ktore jest jeszcze sztywniejsze od sportowego i jest obnizone o 20 mm

najlepiej niech sprawdzi z listy kodow to bedzie wiedzal.

eminencja jones kola sa mega :cool1: sam mam juz takie upatrzone ale wiem dla co po niektorecy zdecydowanie lepsze sa chromowane ze spinerami :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie robic czipa? Co to za pytanie :cool1: Samym softem bedziesz mial 240 PS, rob czym predzej :evil:

S-line [1BV] to -20mm, 1BE to tez -20mm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ogarniety to nie wiem... :D

Zapraszamy dzis do Promenady o 19:00, parking - 3 pietro :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...