Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPRZEDANE! DO ZAMKN. Moja czarnulka ;) 1.9TDI 153KM, update BI-XENON/SKÓRA

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Oddawaj fele!!!!!!!

Opublikowano
  • Autor

ale jak - tak za darmo ? :polew:

Opublikowano

Ad. moich zdjęć - pisałem do otomoto i na bieżąco usuwają, co z tego jednak, jak ktoś uparcie dalej je wykorzystuje

znam temat ,....... nie pozostaje nic innego jak zalatwic to po polsku , jak ktos z okolicy to tel. i w ryj :):wink4:

Opublikowano

Te felgi poprostu za przesliczne!!

Choruja na takie.

Mam takie tyle,ze 17 i srebne no i nie ori,a auto ukradli mi na innych kolach...

Opublikowano

Zawsze sie zastanawiam co Wy w tych kolach widzicie... :embarrassed::rolleyes:

Opublikowano

kola sa fajne ale prze..... do mycia :rolleyes:

Opublikowano

Dobry środek do mycoa + microfibra i git, polecam Rim Wax ze smart wax'a - mycie praktycznie tylko ciśnieniem, wosk tworzy warstwę ochronną, sam swoje chromy zabezpieczyłem i jest bomba, kumplowi dzisiaj kupiłem do GL'a www.smartwax.pl

  • 6 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

witam ponownie - autko jest na sprzedaż, póki co w komplecie z felgami - chyba, że nie będzie chętnych to w ruch pójdą zarówno felgi jak i skóry, kierownica itp....

Opublikowano

to czego sprzedajesz zmieniasz na inny model :mysli:

Opublikowano
  • Autor

zamówiłem nowego S-Maxa, potrzebne było większe auto - rodzina w rozwoju:)

Opublikowano

zobaczysz że audi to audi :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Audi NA TEN MOMENT nie oferuje tego co potrzebuje, niestety :thumbdown:

może kiedyś zdecydują się zrobić jakiegoś fajnego VAN-a,

a6 to komfort podróżowania dla jedynie 4 osób

Q5 za drogie i za małe

Q7 to już ogromny potwór

Chwilowe rozstanie nieukninione

Tak więc chwilowe rozstanie z AUDI

Opublikowano

a moze VW Tiguan lub Touran albo Sharan :P

chociaż w VAG zostaniesz... i nie dostaniesz tak w dupe na spadku wartości jak na Fordzie

Opublikowano
  • Autor

decyzja już podjęta - S MAX zamówiony

Touran okazał się za mały a Sharan nie przypadł do gustu

co do utraty wartości - z tym trzeba się poprostu pogodzić

Co do AUDI - w pierwszej kolejności trzeba zaspokoić potrzeby rodziny - przyjdzie i czas na kupno autka wyłącznie do wożenia siebie(do offroadu mam już JEEP-a, jeszcze coś sportowego by się przydało... :mysli:)- i tu napewno będę skłaniał się ku AUDI - może za rok lub dwa ;)

Opublikowano

rozumiem, no cóż... czekamy :kox:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

AUDI sprzedane

SMAX w innym wątku :)http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=186408.0

[br]Dopisany: 12 Luty 2011, 19:00_________________________________________________SPRZEDANY - proszę o zamknięcie

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.