Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPRZEDANE! DO ZAMKN. Moja czarnulka ;) 1.9TDI 153KM, update BI-XENON/SKÓRA


źrebak

Rekomendowane odpowiedzi

Hmmm ale z drugiej strony jak tak zbiera 1.9 (120-200km/h) po programie to nie chce myśleć jak toczy się bez... :kwasny:

Cóż zrobić, szału nie ma ale jest znośnie. Filmik nagrałem bo dużo osób pyta, jak jest z dynamiką po zmianie softu, więc można sobie porównać.

116 PS do 200km/h też by się kiedyś rozpędził :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

upolowałem nowe fotele :kox:

jutro jadę odebrać :)

sline1.jpg

sline2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez szukam takich foteli, tylko kolor szary, nigdzie nie mogę ich dorwać w dobrej cenie :) były na allegro z alcantarą ale poszły :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W fotelach się zakochasz....

NIE BĘDZIE INACZEJ :naughty:

michalchelm to u Ciebie w autku-wątku te fotele zobaczyłem poraz pierwszy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fotele założone, więcej fotek na str. 1 ;)

pasazer1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie sprzedajesz jednak ?:P

próbowałem sprzedać, ale nie było zainteresowania zbytnio za cenę 53k PLN

szkoda mi obniżać cenę, już wolę żeby zostało w rodzinie.. zrobiłem więc przegląd po roku, ubezpieczenie i będzie ze mną dalej jeździć :)

mam w tej chwili dwa auta, więc A4 będę jeździł dla przyjemności w niedzielę do kościoła i czasem po okolicy :)

no i dzięki temu mogę jeszcze trochę wyposażenia dokupić ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak sobie poradziłeś z elektryką foteli? Plug&Play czy miałeś jakieś problemy? Trzeba było łączyć Vaga?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

źrebak, po przyciemnieniu szybek nie drażni Cię widok pasty srebrowej na zew autka? Chodzi to za mną ostatnio ale wiem, że folia nie zastąpi barwionego szkła Galaxy :no:

Jak zmieniło się spalanie po programie?

Mody super :naughty: Pozazdrościć foteli... :slina:

PS.Mógłbyś podrzucić na PW ile popłynąłeś za szybki i fotele? Co zrobiłeś ze starymi? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

źrebak, po przyciemnieniu szybek nie drażni Cię widok pasty srebrowej na zew autka? Chodzi to za mną ostatnio ale wiem, że folia nie zastąpi barwionego szkła Galaxy :no:

Jak zmieniło się spalanie po programie?

Mody super :naughty: Pozazdrościć foteli... :slina:

PS.Mógłbyś podrzucić na PW ile popłynąłeś za szybki i fotele? Co zrobiłeś ze starymi? :mysli:

szybki 500 PLN, fotele 1400zl

spalanie nie wiem czy sie zmienilo - nie odczulem roznicy :)[br]Dopisany: 12 Kwiecień 2010, 22:09_________________________________________________

Jak sobie poradziłeś z elektryką foteli? Plug&Play czy miałeś jakieś problemy? Trzeba było łączyć Vaga?

plug & play :)[br]Dopisany: 12 Kwiecień 2010, 22:10_________________________________________________na dniach będę montował Bluetooth HandsFree :)http://www.kufatec.de/shop/product_info.php/info/p1140_FISCON-Handsfree-Bluetooth---Audi--Seat--Basic-.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zostawiłeś DPF? Sprawdzałeś VAGiem czy nie zapycha się szybciej? Jeżdżę głównie po mieście i z tego powodu mam jeszcze wątpliwości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mam DPF :) mój silnik do BKE[br]Dopisany: 13 Kwiecień 2010, 13:46_________________________________________________uwaga na złodzieji zdjęć, o to przykład kradzieży mojego zdjęcia

http://otomoto.pl/audi-a4-C13034641.html[br]Dopisany: 10 Maj 2010, 08:34_________________________________________________nowe felgi 18'' do założenia :)

oponki.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...